Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet baskıları , sonrasında gelen korku ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni başladım motorsiklete ama bunu duyan herkes aileme ve bana şu cümleleri kuruyorlar :

Motorcuların bir suçu yok ama hep araba sürücüleri tarafından öldürüyorlar.

Çok tehlikeli herkes ölüyor bundan dolayı

Eğer düşerse onun tehlikesi çok daha büyük

Hem ailemi korkutuyorlar hem beni en son da barkın abinin ölmesinden sonra ailem bırakmamı istiyor benim de gözüm baya korkuttular sizce motoru bırakmak için bunlar bir sebep mi ? Çocukluk hayalimi bırakmak istemiyorum sizce

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:27 ----------

Bir arkadaş daha bırakma kararı almış sonradan gördüm konuları birleştirebilirsiniz ,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Çocukluk hayalin değil motorsiklet sürmek senin, bil istedim.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Ben her gün duyuyorum. Aileden çevreden hatta tanımadığım insandan bile. Artık çoğuna cevap da vermiyorum. "Hıı öylemiymiş" der geçerim. :D

Motosikleti
    Yamaha Crypton
    Bende Barkın abiden sonra kararımı tescilledim. Birkaç yerde yazdım. Adamın biri arayoldan çıkarken sağına baktı soluna bakmadı. Ben sol tarafından geliyordum. Direk bana girdi. Bunun neticesinde ben artık korkarak gider oldum, sürüşümü inanılmaz derecede etkiledi. Kurallara aşırı derecede riayet eden biri olarak bu olay beni çok üzdü. Bunun gibi milyon farklı şey yaşayınca ben kaldırırım, etkilenmem diyorsanız binin bence.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben 20-30 km yollarda motor sürmeye özen gösteriyorum kışın ufak bir araba alacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)