Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

:A2 PRATİK SINAVı (direksiyon)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar a2nin yazılısını atlattık. şimdi sınav hangi tarihte ve hangi gün oluyo_?

kimisi diyo 17sinde kimisi diyo 9 -10nnda şimdi sınav 2 gün olunca istediğimiz gün girebiliyoz mu ?

ve kendi motorumuzla girebiliyozmu? hadi girdik sınav alanında bulunan polisler bişi demiyomu? yada orda polis olmuyo daha samimi bir ortammı oluyo?

biraz fazlamı oldu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

normalde ehliyetsiz kullanamazsın ama bazı polisler birşey demiyo sen yined e kurusn motoruyla gir derim çünki ceza alanlar var
    :bestmt:

mehmet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    sınava hangi gün gireceğini kurs belirliyo sanırım.kendi motorunla girebilirsin sınav alanında ben polise rastlamadım ama sehir içinde sınav yerine giderken yakalanabilirsin...
    Cesaretsiz Yaşanmaz Alırlar Elinden Hayatı
    Kurallar Mutluluk Yapamaz İncitir Sevdayı..!

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    ben kendı motorumla gırdım sorun cıkmadı ama bazı yerlerde polisler ehlıyet soruyomus sınav yerıne gelıp dıkkatlı ol bence hıc rıske gırme kursun motoruyla gır derım...
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    direksiyon sınavı 9-10 mayıs ta yani sınavlar açıklandığından 1 hafta sonra direksiyon sınavı oluyor
    sınav 2 gün olunca istediğin zamanda giremezsin mesela biri 9 mayıs motorsiklet direksiyon sınavı 10 mayıs ise araba direksiyon sınavı olur
    eğer kursun motoru varsa onunla gir derim yoksada a2 ehliyetli biriyle direksiyon sınavına git
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    peki elimizle getirsek sonra tenhaya girince bassak. yada senden başka bilen biriyle gelcen. ya şimdi ben vitesli motora alıştım sonuçta kendi motorumu sürcem kursun motorundan bananeee

ya bide şimdi motor filan hikaye.
    benim için önemli olan tarih arkadaşlar bu motor sinavı 9 mayıs cumartesi günü mü olucak yoksa bakşka her hangi bir gün mü?
    benim için öenmlliii çünkü okul gezisi var para daha vermedim. versem sınavla çakışsa nolcak patlıcakkk

Bence sen hava atçan ordaki öğrencilere gir işte kursun motoruyla bir de direksiyon sınavında bağlatma motorunu sonra koyar adama.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yok ya ne havası benim motor zaten ne choper ne racing nede enduroo

bide eve yakınya sınav yeri 1 km yok daha kısa bide kursa kadar hep inşşaatlar var toprak yol. ondan sonra hep ehliyetsiz sürücüler var yolda çünkü direk çalışma yeri orası sınavda orda oluyo.

ama benim için önemli olan tarih arkadaşlar kursu aradım sizin kadar bilgileri yok.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    geçen sene benim zamanımda cumartesi günü motosiklet pazar günü iste arabaydı ama değişken olabilir kursa telefon et bence
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ben sordum dediler pazar oluyo dediler o yüzde iyi 17 mayısta olur diolar

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bana kurs 10 mayıs pazar demişti, sabah erkenden topluca gidilecekmiş...

Alıntı hao_asakura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar a2nin yazılısını atlattık. şimdi sınav hangi tarihte ve hangi gün oluyo_?

kimisi diyo 17sinde kimisi diyo 9 -10nnda şimdi sınav 2 gün olunca istediğimiz gün girebiliyoz mu ?

ve kendi motorumuzla girebiliyozmu? hadi girdik sınav alanında bulunan polisler bişi demiyomu? yada orda polis olmuyo daha samimi bir ortammı oluyo?

biraz fazlamı oldu?

arkadaşım, sürücü kursu sana söyler tarihi, telefon ederler yada sen telefon et öğren
    kendi motorunla girme sınava boşver boşuna aksiyon yapmaya gerek yok 50m gidip geliceksin
    enerjini bu tür işlere harcama eminim halledersin

Sınav tarihi hakkında bir bilgim yok malesef ama diğer soru hakkında yorumda bulunabilirim;
    Evet sınava kendi motorunuzla girebilirsiniz, bu bir Harley de olabilir Hayabusa da...
    Ben ehliyet sınavına gittiğimde (arabamla), sınav yerine Hayabusa'sıyla gelip, sınava scooter ile girip, sonra da Hayabusa'sına binip giden olmuştu. Kimse de "hop birader ne iş" dememişti kendisine. Diğer yandan sınav o kadar kısa ve o kadar dar bir alanda yapılıyor ki, ordaki scooter'lardan başka bir motorla girmenin bir anlamını göremiyorum.
    Yine de son söz; bence ehliyetsiz trafiğe çıkmamak lazım, her ne kadar bu ülkede ehliyet almak en kolay iş olsa da...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)