Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ben de baslıyorum artık

Motovento
    REKLAM ALANI
    angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    herkese merhaba,

siteyi uzun zamandir takip ediyorum. iş çıkışı forumları okumaya, takip etmeye çalışıyorum. senelerdir suren motor aşkımı çok kısa bir zaman içerisinde gerçeğe dönüştüreceğim inşallah. hediye olarak gelen montumun omuz ve dirsek korumalarını bugun gidip aldım hasanpasadan. eldiven ve kask olayını da hallediyordum fakat arkadaslarıma danısmadan etmeyeyim dedim. NZI diye bir kask gosterdiler, biraz muallakta bıraktılar. ama Nolan N62 alacagım herhalde.

NZI ile ilgili bilgisi olan varsa tavsiyelerini alabilirim.

2 hafta once Honda eğitim kursuna kaydımı da yaptırdım. bugun de gittim ehliyet için evraklarımı verdim. eh artık 4 temmuzu beklemek kaldı ehliyet için.

2 hafta içinde de kle 500'ü nasipse alıp ufak ufak trafiğe çıkmaya başlarım.

hazır aklıma gelmişken birşey sormak ta isterim. bir arkadasım pantolunun içine giyilebilen file korumalardan bahsetti. diz ve popo korumaları varmıs. bunun belirli bir adı varmı? Bugun hasanpasada gezdiğim yerlerde göremedim bu olayı da..

sevgi-saygı-hoşgörü
    motorda motor, ille de motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hakkında hayırlısı
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    hoşgeldin...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    aramıza hoşgeldiniz..

ama temmuza kadar trafiğe çıkmamanız konusunda sizi uyarmam gerekir. illa çıkmam lazım çıkmalıyım yapamam duramam derseniz de siz bilirsiniz

kle500 alabiliyorsanız korumalara da bakabilirsiniz daha rahat para ayırabilirsiniz evet.
    ben zandonanın body armorunu kullanıyorum tavsiye ederim.
    file şeklinde body armorlar kullanışlı gerçekten. altına da şortunu alabilirsiniz..

ama bu body armarlar tek başına işe yaramaz. iyi bir kask, mont, pantolon, çizmeden sonra gelir.. yine de mont pantolon alırken mutlaka onları giyip öyle deneyin..

unutmadan..

nzi yerine kalitesiyle daha bilindik markalar var.. orta sınıf kasklar olan nolan lazer gibi kasklara bakmanı tavsiye ederim.

en ucuzları lazer lz6 ve nolan n61
    lazer lx, lazer vertigo, nolan n62 nazaran daha iyilerdir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)