Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru üstüne al diyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

2 ay öğrenmek için mondial cup motor aldım, o zaman adamla konuşmuştuk ben bunu üstüme almam 2 ay sonra satarız diye, 1 ay oldu şimdi adam arıyor ya üstüne al, yada satalım diye, ben şimdi bu motoru üzerime almasam bu herhangi bir suç teşkil eder mi ? Adam beni biliyor ben adamı biliyorum. Bu motoru üstüme alıp boşu boşuna masraf yapmaya gerek yok, 3 ay sonra büyük bir motor almak istiyorum...

Yada şimdi bunu satıp, çin malı race tarzı ufak motorlar var 125 lik birazda onlarda mı takılsam diyorum 2005 modelin 0 ı 2250 falan dedi bi arkadaş 2009 larıda gerçi 3 bin lira olması lazım.Bi tane 2. el alsam tavsye edermisiniz ??? Bide 2006 modellerin 2. elleri ne kadardan gidiyor? Tavsiye ederseniz kütahya çevresinden satmak isteyen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin malı falan alma kardeşim ybr al daha iyi. sonra pişman olursun ben gibi. zor satarsın

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    eğer 1 ay sonra motor alacaksan üzerine alıp masraf yapmaya gerek yok. Adam acele et diyorsa ya hemen sat ya da geri ver. O sizin aranızda ki mesele. Motor konusunda ise imkanın varsa çin malı alma.
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

tamam arkadaşlar sağolun çin malı konusunda, ybr nin de tipi kötü, biraz bekleyip cbr almak lazım ama sabredemiyor insan...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bence geç karşısına böyle anlaşmamıştık de. eğer sana uymuyorsa geri al kendin sat beni bulaştırma dersin.

motosikletin kötüsü olmaz arkadaşım.
    ya sabredeceksin yada en düzgün seçim olan ybr yada cg125 e bakacaksın..
    tabi keyif senin keyfin ama..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)