Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hazerfen hava alani motokros yarişlarina gelen varmiii

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben de gelicem ama babamla orda buluşucaz istanbul ataşehirden oraya nasıl gidebilirim.Bide elimde bilet yok orda bulurum heraldi dime fuarda millet elime tutuşturup duruyodu xP

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    62 ad biletim vardı birkac tane dağıttım halen 40 ad bıletım var oğlum da bedava bılet dıye konu açtı garıpceye gelecekya nedense bılet isteyen yok onun için kafamı vuruyorum ya bi faydamız olsun dedık

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Garipçe gezisi hakkında bir bilgim yok ama bu motocross dünya şampiyonasının bir ayağının Türkiye de yapılıyor olmasının hiç bir önemi yokmu , adı üstünde Dünya Şampiyonası ve ilk defa , bahsettiğiniz gezi eliniz gaza basıp motorunuzun benzin yediği sürece her hafta yapabileceğiniz eğlence.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    600rr dayisinin beyaz hayabusa
    chronix sana katiliyorum orda olmamiz lazim arkadaşlar anadolu yakasindan gidenlerrr bana ulaşsinnn veya numara birakin ben arayim sizi beraber toplu yola cikalimmm

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bizde www.cbf150.net üyeleri olarak 10 cbf 150, 2 cbf 250 olarak geliyoruz.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    arkadaşlar pazar gunu gelecek olan arkadaşlara bilet verebilirim bende fazla var size hayrim dokunsun bedava

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Arkadaşlar Gelmek Isteyenler Hep Beraber Gıdsek Fena Olmaz Değilmi E 5 üzerınde Toplaşsak ıllakı Gelmek Isteyen Vardır Bılet Yeterınce Bol Bu Raya Mesajlarınızı Beklıyorum

Motosikleti
    abi ben gelicem anadolu yakasindan ama yolu bilmiyorum nerde buluşuruz abi bana bi yardimci ol

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Motorlamı Gelıcen Kac Gıbı Cıkacaksın

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı emre_yc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jubaa kardeş nerde oturuyosun

anadolu yakasindan gidicek olan varsa beraber gidelim arkadaşlar ben emre numaram 0507 250 58 24
    slm sabah harem üsküdar arabalı vapurun ordan 08.30 da vapura bincem ben de.fatihden bi arkadaşı alıp devam etcem

Alıntı emre_yc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben gelicem anadolu yakasindan ama yolu bilmiyorum nerde buluşuruz abi bana bi yardimci ol
    sabah harem arabalı vapurun ordan alayım seni isttersen 08.30 da

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Avrupa Yakasındakılere Cağrım E 5 üzerinde Mc Danılds önünde Buluşalım 9 Gibi Anadolu Yakasından Gelen Arkadaşlarıda Beklemiş Oluruz Uygun Gören Varsa Okeylesın KONUYU TOPLAM 5 KAYITLI ÜYE OKUYOR HADİ ARKADASLAR PARMAKLARINIZ CALIŞSIN

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avrupa Yakasındakılere Cağrım E 5 üzerinde Mc Danılds önünde Buluşalım 9 Gibi Anadolu Yakasından Gelen Arkadaşlarıda Beklemiş Oluruz Uygun Gören Varsa Okeylesın
    ömür plaza var bakırköy sapağında orda buluşalım olurmu?ben 08.30 da vapura bincem 08.50 gibi sirkecide olurum ordan çapadan bi arkadaşı alıp ömür plazanın orda yaklaşık 09.10 gibi olurum

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben İstanbul Gözetmen Kuruluna bağlı D lisanslı gözetmeni olduğum için %85 ihtimal ile görevli olarak orada bulunucam arkadaşlar kesinlik kazanır carşamba akşamına size haber veririm

göreve atanmadım ama davetiyem ile gelicem pazar gunu mc ii fikir yarın akşama kadar kesinleştirelim şu işi gözetmen arkadaşlar saat 4:30 da orada olucaklarmış 10 dan sonra kayda değer olucak haberini aldım

can uzunefe 0532 764 45 60

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ömür Plaza şu Eskı ömür Yoğurdunun Orası Değilmi

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    ömür Plaza şu Eskı ömür Yoğurdunun Orası Değilmi
    ben çok iyi bilmiyorum oraları.E-5 e çıkıcam çapadan.merteri geçince hafif yokuş çıkıyorsun tepede bakırköy diye sağa tabela var tam orda sağda.karşısında çarşı mağazası var(boyner)

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Aynı Yerden Basedıyoruz Kesınleşirse Neden Olmasın Ha Mc Danılds Ha ömür Olur Tabi

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Avrupa Yakasındakılere Cağrım E 5 üzerinde Mc Danılds önünde Buluşalım 9 Gibi Anadolu Yakasından Gelen Arkadaşlarıda Beklemiş Oluruz Uygun Gören Varsa Okeylesın KONUYU TOPLAM 5 KAYITLI ÜYE OKUYOR HADİ ARKADASLAR PARMAKLARINIZ CALIŞSIN

+1
    benden ok. askon,
    ctesi sizin mağazayı gelmeyi planlıyordum iş çıkışı ama merter mc. donalds ta buluşma noktasında olmak çok iyi olur,diğer grupla topluca gideriz o mıntıkayı bilen de bilmeyen de var,hezarfen havaalanı.......
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Aynı Yerden Basedıyoruz Kesınleşirse Neden Olmasın Ha Mc Danılds Ha ömür Olur Tabi
    ok.sabah 09.10-09.15 gibi orda olmaya çalışıcam gecikirsem beklemeyin.mc donalds ı bilmediğim için ömür dedim.teşekkürler.iyi akşamlar

runmysoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slmlar ,ben de gitmeyi istiyorum.Fakat mesafe fazla.Bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba:Taksim den kac km ?Ya da havaalanindan itibaren kac km?Benim gitmeyi dusundugum gun ;Pazar.Cunku asil yarislar pazar gunu saat 2 de basliyor
    Bu arada bende de 10 un ustunde bilet var,gitmeyi dusunen olursa...

Hic bilenn yok mu kac km oldugunu?

Motosikleti
    matpcy abicim ben sana katiliyorum beni ara beraber gecelim karşiya oradan da gecerizzz tmm mi o5o7 250 58 24 ben emre

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)