Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

C.tesi Gezi Vaar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    c.tesi sabah çekmeköy TEB yanı shell benzinciden şile istikametine gezi düzenlenmiştir sabah saat 09.30 da en geç hareket var ....

not:şimdilik 5-6 motor var.herkesi bekleriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Selamlar. Bir aksilik olmaz ise gelerim. Yalnız buluşma yeri daha detaylı olur ise sevinirim.

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bir aksilik olmaz ise gelerim. Yalnız buluşma yeri daha detaylı olur ise sevinirim.
    bende üsküdardayım.sanada uyarsa capitol ün önünde 09.15 de hareket ederiz senle buluşup banada uyar

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Anlaşıldı, tamam merkez. Yine de son gün teyid ederiz ki, bi aksilik olursa seni boşa bekleme olmasın..

Motosikleti
    SYM
    hava güzel olur ise gelebilirim masrafımız ne kadar olucak

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Kim düzenliyor bu geziyi, biraz daha detaylı bilgi alabilirmiyiz? Şilede nerde konuslancaksınız

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim düzenliyor bu geziyi, biraz daha detaylı bilgi alabilirmiyiz? Şilede nerde konuslancaksınız
    arkadaşlar bu geziyi kymco cular düzenliyor diyebiliriz.5-6 adet xciting 250 motoru olan,aklı başında gezmeyi bilen,oturup çay eşliğinde güzel sohbet edebilen arkadaşlar var aramızda. gezinin masrafı çok olmıcak sanırım yarım depo benzin gider sanırım biyerde çay içeriz masraflık bişey yok yanii şilede belli biyerde konuşlanılmıcak.toplandığımızda esas karar alınacak ama bildiğimiz çok güzel orman içi yollar var hep birlikte oralarda turlayabiliriz.

Motosikleti
    ARTIK YOK ÇOK ÜZGÜNÜM....
    Arkadaşlar bende bu geziye katılmak isterim, kısada olsa tekerlek çevirmek güzel olacağı kanısındayım.

Dilerseniz buluşma Çekmeköyün girişinde Mado dondurmacısının karşısında shell benzincisinde olsa daha iyi olur. Arka yoldan polonezköy üzerinden şile çok daha zevkli olur. Yolun çoğu orman ve doğa içerisinden geçiyor.
    ::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil:: familyamla tanıştırayım

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    Alıntı burakcan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bu geziye katılmak isterim, kısada olsa tekerlek çevirmek güzel olacağı kanısındayım.

Dilerseniz buluşma Çekmeköyün girişinde Mado dondurmacısının karşısında shell benzincisinde olsa daha iyi olur. Arka yoldan polonezköy üzerinden şile çok daha zevkli olur. Yolun çoğu orman ve doğa içerisinden geçiyor.
    neden olmasın.buluşalım bi hep beraber karar veririz.havada güzel olcak o gün.polonezköy yolu harikadır bilirim geçmiştim.bide esi şile yolundan baraja inen orman yolu var aşalarda baraj kenarına iniliyor.ayarlarız o gün konuşuruz...tabii çoğunluğun dediğide önemli olacak gibi

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Günaydın ben gelmek istiyorum. Aklımdan geçmişti gitsemmi tek başıma diye. Beraber olursak süper olur. TEB yanındaki shell nerede yada çekmeköy girişindeki mado? hangi sokağa yakın? GPS'e girip bulabilirim
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Motosikleti
    Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ben gelmek istiyorum. Aklımdan geçmişti gitsemmi tek başıma diye. Beraber olursak süper olur. TEB yanındaki shell nerede yada çekmeköy girişindeki mado? hangi sokağa yakın? GPS'e girip bulabilirim
    Kesinleşirse hava müsait olursa cuma günü link koyarım ben.Çok rahat bulabilirsiniz.
    ::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil::::evil:: familyamla tanıştırayım

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    teşekkür ediyorum Burak abim

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı burakcan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

burak abiiimmmmmmm nerelerdesin sen yaa özlettin kendini

arkadaşlar neden cumartesi ben çalışıyorum malesef size katılamıycam hepinize iyi eglenceler kazasız belasız sürüşler dilerim şimdiden
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    ban altunizadedeyim.c.tesi capitolün önünden (durakdan) hareket etcem 09.15 de en geç.yakınlarda olanla buluşup gidebiliriz...

Motosikleti
    teşekkür ediyorum Burak abim
    Rica edrim,

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak abiiimmmmmmm nerelerdesin sen yaa özlettin kendini

Burdayım, sessiz sedasız yukarlardan izliyorum.

arkadaşlar neden cumartesi ben çalışıyorum malesef size katılamıycam hepinize iyi eglenceler kazasız belasız sürüşler dilerim şimdiden

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ban altunizadedeyim.c.tesi capitolün önünden (durakdan) hareket etcem 09.15 de en geç.yakınlarda olanla buluşup gidebiliriz...
    Tamam olur arkadaşım

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    cumartesı yerıne pazar olsaydı süper olurdu .hepinize bol eğlenceler kazasız sürüşler dılerım İnsallah hava da güzel olur.

Motosikleti
    gt250comet
    evet arkadaşlar pazar günü yapsaydıkya geziyi c.tesi günü çalışıyoruz yaw...

Motosikleti
    Arkadaşlar pazar günü seçin var....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Ayarlayabilirsem bende gelmeye çalışacağım.Capitolün oradan yada güzergah üzerinde bir yerden size katılırım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler