Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuarda fiyatlar nasil??

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar,
    cumartesi gunu ankara'dan motoshow fuarina gelmeyi planliyoruz. fuari gezmis olan arkadaslar kask, ceket, pantolon gibi giyim ve koruma urunlerinin fiyatlarinin nasil oldugunu yazabilirler mi?

ankara'dan kalkip gelmeye degecek mi acaba?

simdiden tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ben gitmedim ama değmez bence geldin 30 kağıt tanıdık yoksa otel parası 70 kağıt aralarda geldin gittin yedin içtin 70 de ordan döndün 30 toplam.
    200 tl sen alcan 200lük kaskı 170 e bide mont alsan 400lük 350 ye
    pantolon aldın filn yani bence kar etmezsin

Motosikleti
    Kawasaki Z750 ABS 2007
    istanbul ankara arası otel masrafını nereden çıkartıyorsun...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haftasonu dahada fiyat düşürürler falan deniyo ama sağlam marka almayacaksan gelmeye değecek indirim görmedim.Dainese almak istersen güzel fiyat verdiler bana.Normal fiyatıyla aradaki fark tek mont için bile İstanbul'a gelmeye değer.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    her fuar döneminin vazgeçilmez sorusu fuar ankaradan kalkıp gelmene değecek tabiki senede bir defa yapılıyo toplam iki fuarımız var zaten
    fiyat konusunda garanti veremem kimsede veremez. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben geçen seneki fuardan bayaa bi uygun fiyata alış-veriş yapmıştım...

kask-mont-dizlik-bellik ve 3-5 tanede ufak tefek şeyler....

toplu alımlarda daha uygun fiyat çekiyolardı!!!

ayrıca; o zamanki EURO kurunu hatırlamıyorum ama,bir firma 1 euro= 1 YTL yapmıştı mesela....

bilgin olsun...

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen seneki fuardan bayaa bi uygun fiyata alış-veriş yapmıştım...

kask-mont-dizlik-bellik ve 3-5 tanede ufak tefek şeyler....

toplu alımlarda daha uygun fiyat çekiyolardı!!!

ayrıca; o zamanki EURO kurunu hatırlamıyorum ama,bir firma 1 euro= 1 YTL yapmıştı mesela....

bilgin olsun...
    Bayağı uygun olurmu yani Ayberk abi
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    1euro = 1tl yapan firma gördün mü ne olursa al. koy sahibinddene kuru 2tl den sat. hatta kredi çek.

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fuara gttım 7.5 saat gezdim her standla gorstum kask, ceket, pantolon icin uygun fiyat veren yani normaldeki pıyasından ucuza satıs yapan tek bi yer vardı oda serisi kırık bi kac urunde.. bende alıcaktım umdugumu bulamadım.
    ..................

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ben gittim mont lar 170 den baslıyor kasklarda 90 dan motor fiyatları ise cok ucuzlamış gidipte almamak olmazdı die düşünüp bide almak lazım :D fuar giriş ücreti acılısında 20 tl idi.

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    arkadaşlar indirimli standı söylüyorum hiçbir menfaatim yoktur aksine sizin menfaatiniz için Yıldız Ticaret Ixon marka montların fiyatlarına bi göz atın önce birde orda bakın konuştum adamla biz piyasaya getiren firmayız dedi fransadan kendi anlaşmaları dışında gelmiyomuş sanırım bir çok bayiye biz satıyoruz dedi ve inanmassınız hemen hemen yarı fiyatına geldi birazda pazarlık sonucu iki mont aldım pazarlık miktarı ufak rakamlar ama zaten piyasanın altında fiyatlar. . (daha ucuz montlar var başka stantlarda ama marka kalite olarak kıyaslamanızı tavsiye ederim )
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    ulen şansa bak be almaktan değil sırf gezmek için gitmek lazım ama malesef istanbulda oturmuyorum. anadolunun ücra köşelerinde küçük bir ilde ( çok mu abarttım ???) kalıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)