Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kazaların En çok Yaşandığı Zamanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ALLAH herkeze kazasız sürüşler versın benımde kücük bır kazam var . eyüpten eminönüne gıdecektım sahıl yolunda halk otobüsü duruyordu arkasında bir araba ve sonra ben araba duran otobüsü beklemedi solladı arkasından bende devam ettım otobüste devam etti sollayan araç otobüsün hareketlendiğini görünce gidebıleceği halde firene sert bastı tabi benim kacış yolum yoktu herşey zaten sanıyelık bende se4rt fıren yapınca kaydım sağ el bıleğimi kırdım .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkürler.
    Bana göre zaman - mekan hiç önemli değil en ufak bir sokak geçişinde ben ana caddede olsam bile anında biri çıkacak hesabı yapıyorum,
    Kazaları önlemek için öncelikle kaza ihtimalini kendinde sıfırlıyorsun, resmen otomatiğe bağlıyorsun, gerisi etrafındaki hataları elimine etmekle geçiyor, bir nevi oyun trafik, yanarsan çıkarsın.

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-3 sene önce olmuştu sanırım önümde şehir içi otobüsü vardı.Otobüslerin durak haricinde durması yasak.Takip mesafem yeterli arkasından takip ediyordum.Sollamak istediğimde aynalarımın yamulmuş olduğunu gördüm düzeltmek zor geldi ne olsa durak yok diye arkama bakıp araç var mı kontrol edeyim dedim.En büyük hatam.1 sn bile sürmeyen bu olay ardından tkerar önüme baktığımda otobüsle aramda 3-4 metre vardı.Sola kırdım yalpalayınca motora istemeden gaz verdim altımdan kaçtı.Takla atıp yere düşmüştüm.Şükürler olsun ki arkadan gelen araç yoktu.Burada ilk hata otobüsün durak olmayan bir yerde ani fren yapıp yolcu indirmeye çalışması.İkinciside söylediğim benim hatam.Otobüs düştüğümü görmesine rağmen basıp gitmişti.Ondan sonra inanılmaz dikkatli olmaya başladım.İnşallah kimse bir kaza atlattıktan sonra dikkatli olmaya başlamaz.Çünkü şanslı değilsek kurtulamayabiliriz....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)