Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

41 At 9856 Istanbulda Görenler Varsa Lütfen Yazsın

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    Herkese Selam Arkadaşlar Dün Bu Plakalı Araç Arkadan Vurdu Araç Renault Kango Modeli Eğer Trafikde Rastlanırsa Polise Haber Verin Lütfen. Aracın Içinden Inen 3 Adam Haksız Oldukları Yetmiyomuş Gibi Birde Motorumun üstündeyken üstüme çullanıp Dövdüler Polis Gelene Kadar Kaçmayı Başardılar önemle Rica Ediyorum.
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    geçmiş olsun arkadaşım inş o magandalar yakalanırda .........
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Inş. Tek Temennim Bu

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    görürsem sölerim diyecem yanlış anlaşılacak
    görürsem döverim diecem herifler 3 kişiymiş o da pek olmadı
    bol bol geçmiş olsun
    bol bol beddua
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam biz görürsek polise haber verelimde Sen şikayetçi olmadınmı? Olduysan polis bu adamları bulamıyormu? Plakasıda var zaten! Adreside bellidir kayıtlarda.Bence bize hacet kalmadan polis bulur diye düşünüyorum.Bide niye kaçmadınki? Erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır arkadaşım.İlla sana bişey olacak diye bi şart yok,ya karşıdakine bişey yaparsan?
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    çok geçmiş olsun
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    haklısın doğru sölüyosun kaçmaya fırsatım olmadı zaten bişey varmı diye inip baktılar ışıklardaydım zaten sonra adam yanıma yaklaşdı bende geçmiş olsun falan dicek sandım ne bilim sonra itince yere düştüm motorun altında ayağım kalınca kalkamadım o sırada yaptılar sonra binip kaçtılar polisler geldiğinde sordular plakayı alıp gittiler bide geçmiş olsun dierek bıraktılar motor kullanıcılarına bu şekilde yaklaşan bir ülkenin polislerine ne denilebilir bana denk geldi oda biz hallederiz sen rahat ol dediler ve gittiler bende kendi çapımda halledicem olayı sonra suçlu olucam bunu yaptıracaklar

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. Şikayetçi olmuşsundur herhalde. Yalnız araç plakasında sorun var. 41AT9856 plaka ile kayıtlı araç yok.

Motosikleti
    bende kontrol ettim polislerin sölediği sahte plaka takmışlar ben doğru aldığıma eminim bulabilme ihtimalim neredeyse yok şans dediler bakıcaklarmış

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    arkadaşlar akıl vermek gibi olsunda bizler motorcu olarak trafikte savunmasız kalabiliyoruz
    bu sebeple ufak Gazlar Spreyleri var 5-10 lira bişey koy abi cebine bi sorunmu oldu hiç uzatma adamı arabadan indirme pardon abicim de binsin arabaya
    motorunla yanaş camını açması için tıkla pardon abicim de ondan sonraki kurguyu siz yapın işte
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    bence sadece oradaki ekip otosunun deyimiyle bırakma peşini birde emniyete karakola yazılı şikayette bulun ...
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar akıl vermek gibi olsunda bizler motorcu olarak trafikte savunmasız kalabiliyoruz
    bu sebeple ufak Gazlar Spreyleri var 5-10 lira bişey koy abi cebine bi sorunmu oldu hiç uzatma adamı arabadan indirme pardon abicim de binsin arabaya
    motorunla yanaş camını açması için tıkla pardon abicim de ondan sonraki kurguyu siz yapın işte
    Ne uğraşıcan 5-10 lira ile keresteye gidicen güzel bir meşe odunu kestiricen motorun koltuğun altına yer yapıcan ona ufak bir tartışmada yermisin yemezmisin yermisin yemezmisin

Bir şey daha söyliyeyim benim onun bunun o aracı görmesi neyi değiştiricek ihbar verirsin karakola gerekeni yaparlar.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    kardeş geçmiş olsun yapacağın tek şey evrakların tamamsa şikayetçiol eger yoksa tanıdık bir polisle plakadan bulabilirsin aynısı başıma geldi ordan biliyorum yoksa resmi olarak bir sürü prosedür gerkiyo tekrardan geçmiş olsun ,

Motosikleti
    ewt allahdan yunus olarak görev yapan abiler var yoksa işimiz iş bu ülkede başına bişey gelmesin uğraş dur.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    hakketten kaydı yok bunun baktım da sen bunu zor bulursun eğer eminsen doğruluğuna

Motosikleti
    malesef doğru çok dikkat ettim çünkü alırken o yüzden burayıda uygun gördüm plaka için istanbuldaki çevirme yapan polislerede haber verildi ama bakalım şans eseri bi karşıma çıksın başka bişey istemiyorum

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yapıcan ki karşına çıksa ne olacak Adaletin eline düşte gör sen suçlu bile çıkarsın

Motosikleti
    önemli olan benim mi suçlu olmam ben hazmedemiyorum bu olayı bu yaşıma kadar bir kere bile tokat yemedim zoruma gidiyo iki üç .... elinden yemek

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şiddetin gözünü seveyim :D gerek duymadan bagajtaki dönere ulaşırım yeterli olacaktır :D
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    geçmiş olsun kardeş.
    plaka aklımda.. görürsem müsait bi yerde gerekeni yaparım için rahat olsun
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)