Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Vergi Ve Ssk Borcu

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm Arkadaslar 2005 Model Bisan Lifan Sıfır Ayarında 5000 Km Ve 1250 Tl Istiyo Ama 2005 Yılından Itibaren Ne Muayene Yapılmıs Nede Vergi Borcu Yatmıs Sızce Muayene Ve Vergi Borcu Ne Kadardır Bilgilendirirseniz Sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı AKKUSLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaslar 2005 Model Bisan Lifan Sıfır Ayarında 5000 Km Ve 1250 Tl Istiyo Ama 2005 Yılından Itibaren Ne Muayene Yapılmıs Nede Vergi Borcu Yatmıs Sızce Muayene Ve Vergi Borcu Ne Kadardır Bilgilendirirseniz Sevinirim.
    250 tl desem alıcakmısın motoru yada başka birileri tahmin yürütse yapma kardeşim git vergi dairesine sorgulat plakayı temiz kağıdı iste net tutarı öğren. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

110luk lifan ise
    yaklaşık 400 lira vergi+1 muayene+70-80 lira 3 senelik sigorta borcu vardır

+yediği cezalar ve bunların birikmesi vs vs vs vs
    yani uzak dur kısaca

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Satanın TC kimliği ile ruhsat bilgilerinden http://www.gib.gov.tr/index.php?id=253 adresinden vergi borcunu ve trafik cezalarını öğrenebilirsin.

muayene borcunu ruhsatın fotokopisini al tüvtürk ün en yakın merkezinden öğren
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

125 Lik Pasific Motor Gördüm Ben Motoruda Bildigin Fabrika Cıkıslı Motor Kırmızı Gıcır Gıc

Acaba Dıorum Bıde Honda Tıtan Motormu Bulsam Vitesli O Tarz Motorlar Daha Hosuma Gıdıyo Ha Maddi Yöndende Bana Ehliyetde Alacam 1500 Olacak Anca ıste

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)