Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Her koşulda Belediye otobüsümü Motor mu ?

Katılımcı sayısı
209. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Belediye Otobüsü

11 5.26%
  • İki teker

174 83.25%
  • Ben bilmem beyim bilir

18 8.61%
  • İlgisizim

6 2.87%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Belediye otobüsümü, motor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

..Eve geldiğimde motorumun önünde diz çökerek ona sarıldım resmen. Meğer motor ne kadar değerli ve yaşamı çekilir kılıyormuş.
    1.5 yıldır belediye otobüsüne binmemekte iyi ediyormuşum. Bu soğuk ve yağışlı havaya rağmen yinede ve her zaman iki tekerim derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dostum motor tartışılmaz tercihtir ama gittiğin güzergah çok tehlikeli haberin olsun özellikle bu hava şartlarında
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yok
    Bir kere arkadaş motorlar gel seni eve bırakayım demişti. Levent'ten bahçelievlere 15 dakikada gittik.Kesinlikle hızlı falanda değildik.Ben normalde o yolu 1 saat 15 dakikada gidiyorum, 3 otobüs değiştiriyorum.Günde tam 2 saat demek. Bu da demek oluyorki motosiklet her yıl bana fazladan 30 gün kazandırıyor.Müthiş bir şey ya.Bi de alabilsem şunu

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    bende skutır kullanıcısıyım ve size şunu söyliyim teker asla boşa dönmez.... hele skutırda dönmezse vitesli motorda hiç dönmez o yüzden durmadan devam.... geçen yıl arabayı çıkartamıyodu insanlar Kütahyada bense trafikte kuryelerden sonra en çok gezendim, ve yine tarihlerde de inmedim tepesinden.... kimi zaman çok düşük hızda gittim kimi zaman binmesem mi diye düşünmedim değil ama hep bindim.... çok başka bir his.... asla inmeyiniz üstünden:D:D
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere arkadaş motorlar gel seni eve bırakayım demişti. Levent'ten bahçelievlere 15 dakikada gittik.Kesinlikle hızlı falanda değildik.Ben normalde o yolu 1 saat 15 dakikada gidiyorum, 3 otobüs değiştiriyorum.Günde tam 2 saat demek. Bu da demek oluyorki motosiklet her yıl bana fazladan 30 gün kazandırıyor.Müthiş bir şey ya.Bi de alabilsem şunu
    harika bir olay hiç böyle düşünmemiştim. Sana yılda 30 gün ise bana 90 gün falan kazandırıyor
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Deryalı ile hemen hemen aynı güzergahı kullanan biri olarak, kesinlikle katılıyorum. Hatta geçen cumartesi içerenköy den yeni sahra daki optimum alışveriş merkezine gitmek için otobüse bindik hava yağışlıydı ve abim motora binmekten korkan bir adam. Neyse bindik otobüse boştu oturduk, duraklarda dolmaya başlıyınca yaşlı hanımefendilere yer ver falan derken girdik mi e-5 trafiğine, milletin aksırması, öksürmesi(hayır ağzını kapatsa bişey demiyeceğim :S) itmesi-kakması derken, motorla 10 dk bile sürmeyecek yolu aldık mı 45 dk. da. İşte bu tür durumlarda anlıyorum motorumun kıymetini. Hatta dönüp abime çok afedersiniz "Ben o motorumun ..şaklarını yiyeyim" dedim ve ben de hergün yaklaşık 3 saat kadar trafikte zaman kazanıyorum. Allah biz motor severlere zeval vermesin. Saygılar
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Touring
    tabiki herzaman heryerde motosiklet

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Tabikide motosikletin yeri hiçbirşeyle değişilmez,
    heleki ona tutkuluysan. yolları uzatıpta gidersin.
    Allah motosikleti olmayanlara versin inş. ben gibi
    ve her otobüse bindiğimde kötü oluyorum motosikletim olsaydı diye,
    ama yapacak birşey yok inş. yaza kadar olacak.
    evden işyerine gitmek istediğimde otbüs yok dolmuşta 2 dolmuş ama evle işyeri arası çok kısa yokuş aşağı olduğu için bisikletle iniyorum bazen yine bir ah ah çekiyorum, ve tekrar çekiyorum
    AHHHHAHHHHHH
    20

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    İşte benim konum
    Nisan 2007'de motosikletimi aldım Ağustos 2007'den beri de işe neredeyse her gün motosikletle gidip geliyorum.
    Öncesinde; tek yönde 1,5 saat ve günlük toplam 3 saatten az olmamak üzere yolda geçirdiğim zorlu bir vakit vardı.
    Sonrasında; tek yönde en çok 40 dakika günlük toplam 1,5 saatten kesinlikle az...
    10 senedir Şişlide çalışıyorum ve her gün evimin olduğu Maltepe'den işe gelip dönüyorum. Önceki hesaptan gidersek... Senede 250 gün işe geldiğimi düşünelim. 250x3=750 saat, sonrasında bunun yarı yarıya düştüğünü hesap ediyoruz... 375 saat (bana kalan zaman) o da senede yaklaşık 16 gün ediyor.
    İşin garibi otobüs ya da araba hiç farketmiyor benim güzergahımda. Dün mesela, motosiklet pantolonum hafta sonu yıkanmıştı kurumadığı için arabayla geleyim dedim... Gelmez olsaydım akşam dönüşte 2 saati de geçti. Çıldırıyor resmen insan otobüs ya da araba benim için farketmiyor. Kesinlikle motosikletim diyorum. Herkese de tavsiye ediyorum. Tabiki en dikkatli şekilde kullanmak gerekli. Kışın kullanan arkadaşlar özellikle daha fazla dikkat etsin lütfen sevdiklerimizi ve bizi sevenleri üzmeyelim...

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    otobüs tü götürgeçti tranway belki geri kalan zamanlarda varsa yoksa motor tabi ki istanbulda olduğum zamanlarda
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    yok
    O zaman ne diyoruz. "Allah Onur kardeşimize de bi motosiklet nasibetsinde, kardeşimizde hayatının yılda 30 gün bizimle beraber olsun" Hadi hep birlikte

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı kevın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deryalı ile hemen hemen aynı güzergahı kullanan biri olarak, kesinlikle katılıyorum. Hatta geçen cumartesi içerenköy den yeni sahra daki optimum alışveriş merkezine gitmek için otobüse bindik hava yağışlıydı ve abim motora binmekten korkan bir adam. Neyse bindik otobüse boştu oturduk, duraklarda dolmaya başlıyınca yaşlı hanımefendilere yer ver falan derken girdik mi e-5 trafiğine, milletin aksırması, öksürmesi(hayır ağzını kapatsa bişey demiyeceğim :S) itmesi-kakması derken, motorla 10 dk bile sürmeyecek yolu aldık mı 45 dk. da. İşte bu tür durumlarda anlıyorum motorumun kıymetini. Hatta dönüp abime çok afedersiniz "Ben o motorumun ..şaklarını yiyeyim" dedim ve ben de hergün yaklaşık 3 saat kadar trafikte zaman kazanıyorum. Allah biz motor severlere zeval vermesin. Saygılar
    Amin
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    istanbulda yaşayanlara allah sabır versin diyorum , boğaz felan güzel hoş da trafik çekilecek gibi değil , tabii ki motosiklet en akıllıca olanı , onu da allaha emanet kullanıyoz gerçi ama...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Abi tebrik ediyorum seni şuan evden çıkıp otobüse bincektim vazgeçtim depoda olan motorumu çıkartıp onla gitcem
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Her daim motor

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi tebrik ediyorum seni şuan evden çıkıp otobüse bincektim vazgeçtim depoda olan motorumu çıkartıp onla gitcem
    . Aman kıymetini bil.

Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman ne diyoruz. "Allah Onur kardeşimize de bi motosiklet nasibetsinde, kardeşimizde hayatının yılda 30 gün bizimle beraber olsun" Hadi hep birlikte
    Amin inşallah istediğin motoru nasip etsin.

Amin.
    Hergün aynı yolda isek karşılaşıyoruzdur muhakkak. Bendeki siyah honda dylan FB plaka ( fbli değilim ya neyse açmayalım o konuyu :-) ) Görürsen iki korna plz :p. hatta durdur bi kahve ısmarlayayım sohbet ederiz.

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Deryali;1444396
    Hergün aynı yolda isek karşılaşıyoruzdur muhakkak. Bendeki siyah honda dylan FB plaka ( fbli değilim ya neyse açmayalım o konuyu :-) ) Görürsen iki korna plz :p. hatta durdur bi kahve ısmarlayayım sohbet ederiz.
    Ben evden öğlen 12 gibi çıkıyorum. Akşam da m.köy den 21 sularında. Hatta 3-4 akşam evvel bostancı köprüsünün orada siyah bir dylan gördüm yanından geçerken kornaya bastım sensindir diye ama karşılık alamadım açıkçası dedim "deryalı olsa kesin karşılık verirdi" bendeki de siyah apache kafada gri gdr kask var belki oradan çıkarırsın

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ben evden öğlen 12 gibi çıkıyorum. Akşam da m.köy den 21 sularında. Hatta 3-4 akşam evvel bostancı köprüsünün orada siyah bir dylan gördüm yanından geçerken kornaya bastım sensindir diye ama karşılık alamadım açıkçası dedim "deryalı olsa kesin karşılık verirdi" bendeki de siyah apache kafada gri gdr kask var belki oradan çıkarırsın
    benimki gibi yatora da kaska da adınız be kardeşlerim ;)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Karışılık verirdim tabi ben değilmişimdir o zaman. Ben normalde 18:00 de çıkıyorum ama belli olmuyor geç çıktığım zamanlarda oluyor. Belkide benmişimdir. Benim kafada da Siyah Lazer Kask var :p

Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki gibi yatora da kaska da adınız be kardeşlerim ;)
    İyi fikir Sencer abi ben de yazayım nickimi kaska

"yatora" bu kelimeyi çevirirken bayağı zorlandım sencer abi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler