Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask pantolon ve mont seçim yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger800
    arkadaslar size danısmadan iş yapmayayim dedim
    pantolon ve montta
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45625

kaskta ise
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...442&ShowPane=2
    ve siyah vizörünü almaya karar verdim gibi
    sizce uygun mu fiyat performans orani nasıldır?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45604 (buda olabilir tabi biraz zorlanirim ama fiyat konusunda)
    arasinda cok fark var derseniz LS2 alacam

bu arada bankaların cook yuksek faiz oranları yuzunden
    1 ay daha ertelemek zorunda kaldim motor hevesimi
    (kart gününün sırasi bende):D:D
    tzr50 ye kara kıldım arkadaslar coğu kısı alma giyor ama benim kullanınıma uyuyor

yani yavas yavas yol alan biri için bu korumalar yeterli olacak mı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçeni bilemiyorum fakat pantolon konusunda dikkatli ol benim yaptığım gibi havalandırmasız alma yoksa sıcak havalarda giyemezsin

Ben olsam LS2'nin güneş vizörlüsünü alırdım... Başka diyebileceğim bir şey yok. Bilgimi aşar.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

pantalon için üzerine giy dene aynısı mont için de geçerli, paçaların kaymasın, korumalar yerinden oynamasın.. eğer tatminkar değilse aldığın pantalon üzerine dizlik de tak
    kaza anında en büyük hasarlar bu şekilde alınıyor, sıkılmamış paçalar ve kollar üzerine oturmayan korumalardan, sürtünme anında içerdeki plastik hiç korumasız kot ile yerde sürünmekten daha acı veren tecrübeler yaşatıyor insana..
    kask için bedenini alacağın kaskın aynısını bir mağazada deneyerek al internetten sipariş vereceksen, kaskı elinle sabit tut ve kafanı sağa sola çevirmeye çalış, eğer yanakların oynuyorsa o kask bol demektir bir ufak bedenini al ve aynı işlemi tekrarla, sıkıyor diye sakın büyük beden alma çünkü kaskın elmacık kemiklerini kavrayarak yanaklarına basması gerekir.. ve asla siyah vizör alma bir arkadaş tavsiyesi.. hava kapandığı anda gün vakti bile olsa hayatını tehlikeye atmış olursun, yağmur başlamasından bahsetmiyorum bile.. önümü göreyim diye vizörünü açarsın allah göstermesin taş sinek su damlası vs, girerek felakete davetiye çıkarırsın.. eğer siyah vizörüm ille de olsun diyorsan, nolan serisi al çift vizörlülerden.. ama ana vizörün muhakkak ki şeffaf olsun aman ha.. tercihim asla ls2 değildir ama sen bilirsin sonuçta en değer vermen gereken korumadır kask, biraz daha bütçeni artır 300tl civarına çıkıp bir nolan al, en alt kademe başlangıç istiyorsan bunlardan şaşma derim tavsiye olarak..

muyago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask ile ilgili, eger ebay den kask bakip begenip alirsan cok karli bir alisveris yapmis olursun....
    1. YAMAHA Donemi

belo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL DRİFT L
    dun held marka pantolon aldım
    www.motoguard.net fiyatlar feyizoğluyla aynı İZMİRdeysen deneyip alabilirsin bu sadece termal içlik mont ve pantolonla tur yaptım
    One Turk .. Against The World .. !!..
    elverengin@gmail.com

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    LS2 Kask konusunda ben kullanıyorum ve çok ta memnunum feyizoğlundan almıştım alırken de güneş vizörünü de aldım gündüz güneş vizörlü gece normal camlı kullanıyorum tavsiye ederim . mont ve pantolon tercihinde nic marka montlar hem ekonomik hem de dayanıklı eskiden kullandığımda memnundum şimdi clover kullanıyorum yine memnunum

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    http://www.newenough.com/browse/view...ct_images/2700

arkadaşlar şu mont sizce nasıl? deri diyor ama deri gibi görünmüyor..yazın terletirmi sizce, üzerinde delikler var ama ne kadar işe yarar acaba..fiyatı uygun 75 doalr demişler
    siz bu monta ne dersiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)