Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

çocukların Emeği Ve Motosiklet (fotolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    taktirleriniz bizim için çok değerli.. teşekkür ederiz..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    oooooooooo süper olmuş gerçekten tebrik ederim. bu arada a.s )
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    10 numara olmuş ellerinize sağlık...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    hocam gerçekten çok hoş bir olay. zaten bu motosiklet sevgisi genelde birilerinin aşısıyla bulaşıyor. bu "taşıyıcı" bilinçli olup o şekilde aşılarsa ileride bu çocuklar da motorize oldukları zaman çok güzel motorcu olurlar.

tahmin ediyorum en güzel şeylerden biri de havaların sıcak olduğu aylarda haftasonu yapılan bir geziden sonra teneffüste çocuklarla o gezi hakkında sohbet etmek, varsa fotoğrafları onlara göstermek, kısacası gezinin keyfini onlarla paylaşmaktır.

inşallah öyle güzel insanlar olurlar ki kendilerini yetiştiren hocalarından bile daha hayırlı olup, onları gururlandırırlar.

hocam cidden çok yorucu ama çok keyifli, çok değerli, çok güzel bir mesleğiniz var.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    sizin gibi öğretmenlerimiz iyiki var ellerine sağlık çok güzel olmuş sizleri tebrik ediyorum
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Sizin gibi sag duyulu ögretmenlerimiz oldugu sürece bu ülke ve biz motosiklet tutkunları için hala ümit var demektir. Tebrik ederim

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    emeğinize , ellerinize sağlık öğretmenim . çok güsel olmuş..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hocam hepsinin ellerine sağlık

keşke imkanları olsada bu sayfada yazılanları kendileri bizzat okuyabilseler
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Hocam güzel olmuş hemde bazılarına mesaj olmuş.

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mükemmel.... bende bi mezun olup atansam motorize öğretmenlerin sayısını arttırsam ne hoş olcak :D

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Hocam takdir edilecek bir olay. Emeğinize sağlık. Gerçekten çok güzel olmuş
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper gerçekten hocam emeğine sağlık
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    beğendiğinize çok sevindim.. sizlerle paylaşınca hem daha güzel oldu hemde yorgunluğu geçti yorumlarınız için teşekkürler..

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hepsinin ellerine sağlık

keşke imkanları olsada bu sayfada yazılanları kendileri bizzat okuyabilseler
    pazartesi günü bilgisayar sınıfında okuyacaklar.. çok merak ediyorum bende yüzlerini bunları okurken..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bende bir öğretmen çocuğu olarak tebrik ediyorum hocam sizi eminim öğrencileriniz ilerde çok iyi yerlere gelecek .. onlar adına seviniyorum sizin gibi duyarlı bir öğretmenleri olduğu için saygılar...

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    bu vatanın sizin gibi eğitimcilere ihtiyacı var. sağ olun var olun.
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Ellerinize sağlık hocam harika olmuşAllah herkese sizin gibi öğretmenler nasip etsin

Motosikleti
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir öğretmen çocuğu olarak tebrik ediyorum hocam sizi eminim öğrencileriniz ilerde çok iyi yerlere gelecek .. onlar adına seviniyorum sizin gibi duyarlı bir öğretmenleri olduğu için saygılar...
    bende öğretmen çocuğuyum.. ailem ayvalıkta.. bu sene balıkesire tayin isteyeceğiz.. yorumlar için teşekkür ederim..

Alıntı serkanzat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu vatanın sizin gibi eğitimcilere ihtiyacı var. sağ olun var olun.
    çok teşekkür ederim ülkesini seven insanlardan bu yorumları duymak güç veriyor..

Alıntı tutankhamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık hocam harika olmuşAllah herkese sizin gibi öğretmenler nasip etsin
    çok teşekkürler.. allah bütün öğretmenlere pırıl pırıl bakan öğrenciler versin.. tekrar teşekkür..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hocam en kısa zamanda sizle tanışmak yüz yüze konuşmak isterim.. zaten yakınım size..... sizin gibi cocuklarına iki teker aşkı fidanlıyan bir insan benim için çoook degerlidir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    tekrar merhaba.madem ki çocuklarda okuyacak bunları iki satırımı unutmasınlar abileri olarak.çocuklar size sesleniyorum aklınızdan çıkmasın bu yazdıklarım.bakın ilerde bigün motorsiklete sahip olup gezmek motorcu olmak isterseniz mutlaka bu işin başlangıcı güzel bisiklete binmekten geçer.bu yaşlarınızda bisiklete güzel binmeye çalışın bakımını yapmaktan anlayın alıp bi köşeye atmayın.inanın ki bisikletin ilerde güzel araba kullanmayada etkisi vardır.asla ilerde büyüdüğünüzde hız yapmayın motorsiklet hızı affetmez ülkemizde tehlikeli araçda olsa hız yapıldığında risk artar kaza riski her km artışında artar unutmayın.ayrıca hocanıza sizin huzurlarınızda bikere daha teşekkür ediyorum ve çok şanslı bi öğretmene sahip olduğunuzu bilmenizi istiyorum.çok yetenekli istifade edin bence sonuna kadar kendisinden ve sakın üzmeyin onu sevgilerimle...

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam en kısa zamanda sizle tanışmak yüz yüze konuşmak isterim.. zaten yakınım size..... sizin gibi cocuklarına iki teker aşkı fidanlıyan bir insan benim için çoook degerlidir....
    tanışmayı bende çok isterim..bu taraflara düşerse yolunuz mutlaka beklerim.. ben geliyorum diye özelden msj atın telefon numarasını vereyim ve sizi karşılayayım.. bide şu havalar düzelsin bu çevredeki arkadaşlarla kısa geziler yapalım.. tekrar teşekkür ederim..

Alıntı matpcy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba.madem ki çocuklarda okuyacak bunları iki satırımı unutmasınlar abileri olarak.çocuklar size sesleniyorum aklınızdan çıkmasın bu yazdıklarım.bakın ilerde bigün motorsiklete sahip olup gezmek motorcu olmak isterseniz mutlaka bu işin başlangıcı güzel bisiklete binmekten geçer.bu yaşlarınızda bisiklete güzel binmeye çalışın bakımını yapmaktan anlayın alıp bi köşeye atmayın.inanın ki bisikletin ilerde güzel araba kullanmayada etkisi vardır.asla ilerde büyüdüğünüzde hız yapmayın motorsiklet hızı affetmez ülkemizde tehlikeli araçda olsa hız yapıldığında risk artar kaza riski her km artışında artar unutmayın.ayrıca hocanıza sizin huzurlarınızda bikere daha teşekkür ediyorum ve çok şanslı bi öğretmene sahip olduğunuzu bilmenizi istiyorum.çok yetenekli istifade edin bence sonuna kadar kendisinden ve sakın üzmeyin onu sevgilerimle...
    benimde bu gün aklıma geldi ; keşke yorumlarınızı çocuklar okuyacak gibi yapınız deseydim en başta.. neyse birdahaki topice inşallah.. söylediklerin çok doğru.. çekirdekten motosiklet tutkusu... işte bu yazdıklarınız gibi konuşmaları ,okulları tek tek dolaşarak anlatsak.. biraz zor ama olsa çok güzel olurdu.. tekrar teşekkür yorumların için.. umarım tanışma fırsatımızda olur..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)