Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ben Anlamam Siz Söylerseniz Iyi Olur..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA(hayat onda:)
    Arkadaşlar Kısa Süre Sonra Oturdugum şehrin Dışından Ikinci El Bi Motor Alma Ihtimalim Var Almaya Babamla Gidecegiz Gittigimiz Yerde Kimseyi Tanımıyoruz Yanımızda Da Motardan Anlayan Birisini Götürme Ihtimali De Yok (bana Söylermisiniz Ben Bu Ikinci El Motoru Alırken Neresine Bakıcam Nerelerini Inceliyecegim Motorun Işe Yayarıp Yaramayacagını Nasıl Anlayacagım) Alacagım Motor 125cc Titan-ybr Cinsi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gene bir armut piş ağzıma düş vakassııı... Bir arama yapiimde bu konu daha önce yazılmış çizilmiş mi demek yok, ama eminim ki sana cvp verecek birileri çıkacaktır bukadar yardım sever insanlar arasından, ben sadece hayırlı olsun şimididen demek istiyorum.
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    alacagın motorun km sine ve motordan gelen seslerine bakmalısın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    keeway superlight 150
    kaportaya,nikelajlara bak hor kullanldığı belli olur,motor sesine bak,ivmesine bak,bindikten sonra vites falan at ki sorun varsa belli olsun. kmsine bak arkadaşım

bencce burdan söylemekle olmaz bu iş bilen biri kendi bakması lazım...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı titan_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kısa Süre Sonra Oturdugum şehrin Dışından Ikinci El Bi Motor Alma Ihtimalim Var Almaya Babamla Gidecegiz Gittigimiz Yerde Kimseyi Tanımıyoruz Yanımızda Da Motardan Anlayan Birisini Götürme Ihtimali De Yok (bana Söylermisiniz Ben Bu Ikinci El Motoru Alırken Neresine Bakıcam Nerelerini Inceliyecegim Motorun Işe Yayarıp Yaramayacagını Nasıl Anlayacagım) Alacagım Motor 125cc Titan-ybr Cinsi..
    bak kardeşim bi ybr pert etmiş biri olarak sana tavsiyelerimi sunayim alacagin motor farzet ybr 125 olsun... bi ybrnin ilk bakman gereken yeri kaportasi grenajlaridir... egerki grenajlari orjinal ise kırık dökük yoksa 1. aşamayi geçtin 2. önemli aşama ise daha önceden motorun herhangi bi kaza yapmiş olmamasidir..Eger binici Boş yolda yatirmiş falansa o kaza sayılmaz boş yolda isterse 100 metre sürüklensin kolay kolay zarar görmez yalniz bi araca yada benzeri bi yere çarptiysa boşver o motoru 3. aşama ise motorun sesini dinle tuhaf bişey duymadigin sürece abartili söylyorum motor blogunun içinde tüfek atıyolarmiş gibifazla abarrttim kısaca anormal bi ses duymadigin sürece o motor her türlü alinir.... bak hiç km ye bak diyomuyum hayir çünkü önemli olan kaporta
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    HONDA(hayat onda:)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak kardeşim bi ybr pert etmiş biri olarak sana tavsiyelerimi sunayim alacagin motor farzet ybr 125 olsun... bi ybrnin ilk bakman gereken yeri kaportasi grenajlaridir... egerki grenajlari orjinal ise kırık dökük yoksa 1. aşamayi geçtin 2. önemli aşama ise daha önceden motorun herhangi bi kaza yapmiş olmamasidir..Eger binici Boş yolda yatirmiş falansa o kaza sayılmaz boş yolda isterse 100 metre sürüklensin kolay kolay zarar görmez yalniz bi araca yada benzeri bi yere çarptiysa boşver o motoru 3. aşama ise motorun sesini dinle tuhaf bişey duymadigin sürece abartili söylyorum motor blogunun içinde tüfek atıyolarmiş gibifazla abarrttim kısaca anormal bi ses duymadigin sürece o motor her türlü alinir.... bak hiç km ye bak diyomuyum hayir çünkü önemli olan kaporta
    Allah Razı olsun dostuuum

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Km zaten aldatmasın arkadaslar adamlar 30 lıra verıp onları tak dıye ındırıverıyorlar benım Reno servısınden calısan bı tanıdıgım var adam 2.el araba alarak gelmıs ovune ovune cok temız araba buldum vs dıye 50 bınde almıs Clio yu gecmısıne bır bakıyorlar servısde araba yaklastıkk 450 bın kmde evet 450 bın !!! Dıreksıyon sımıdınden tut on konsola kadar her sey degısmıs arac barız 3 sefer km sı dusurulmus adama gosterıyormus amca bak bu araba ilk aldıngında en son 150 bın bakımına gelmıs sonrakı ılk bakımında nedense 30 bın km olmus sonra yıne baya bı yukselmıs 40 bıne dusmus sonra bır daha yukselıp sıze satılmıs 50 bın olarak...Adam gerı vermıs aracı Bızım arkada 50 lıra para vermıs sen benı kazıktan kurtardın dıye Konu ıle alakasız oldu ama km ye aldanma dıye soyluyorum
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)