Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

dahice bir fikirle herhafta birkişi motorsahibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    yaw arkadaş ne güzel bi başlık açmış şurda muhabbet ediyoruz millet hemen çıkışmış yok çıkarcılık uyanıklık, nası gaza gelmeye müsait bi bünyeysek artık şurda muhabbet ediyoruz işte
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Bu dahice fikri çok önce METE_HAN nickli bir kardeşimiz sunmuştu ama çok tutmadı nedense
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    08 Funda arar
    oh ya ,anlıyan dostlar cıktı

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ya tüh be... acele ettim motorumu almak için.. niye benim aklıma gelmedi bu fikir şaka bir tarafa acayip bir güç var burada.. yani azımsanmayacak kadar çokuz aslında.. keşke insanların umutları sarsılmasaydı başka insanlar tarafından ve gerçekten ihtiyacı olan öğrencilere yada zor durumda olanlara yardım edebilseydik..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya tüh be... acele ettim motorumu almak için.. niye benim aklıma gelmedi bu fikir şaka bir tarafa acayip bir güç var burada.. yani azımsanmayacak kadar çokuz aslında.. keşke insanların umutları sarsılmasaydı başka insanlar tarafından ve gerçekten ihtiyacı olan öğrencilere yada zor durumda olanlara yardım edebilseydik..
    bu bahsettiğin motor almak konusunda değilde onları eğitimi söz konusunda olduğu sürece hepimiz saten bu tür konularda oldukça hassasız ama aldın mtoru adam çekti gitti ne yapıcaksın o zaman sadece motoru alana kadar millet takılır o zaman boyuna olmaz öyle

üstelik kendin alıcaksınki paranı biriktireceksin harcamyacaksın sıcaksın kemeriki aldığındada bi değeri olsun dimi güzel bakasın aynı şekilde her güzelliğin bir bedeli vardır derler ve elbet olmalıdır bence bu yüzden ...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eskiden, yani sadece bir kaç devlet bankası varken, bankaların kredi vermesi bi yana kredi kartı denilen şeyin bile var olmadığı yada sadece çok zenginlerce kullanıldığı dönemlerde, aynı işyerinde çalışan arkadaşlar arasında 3-4 kişi toplanır, sırayla araba alırlardı birbirlerine.. Ben bizzat canlı örneğini görmüştüm. Yaşım çok ufak olduğundan tam olarak detaylarını bilmiyorum. Ama sanırım herkes biraz peşinat verip, gerisini borçlanmak kaydıyla alıyorlardı, ve 4 kişi birden taksit ödediğinden 6 ay gibi kısa bir sürede arabanın borcunu bitirip, diğerine alıyorlardı..
    Ama 1500 kişilik bir ortamda değil 15 milyon toplamak, Yeni parayla Trilyon Liran, eski parayla katrilyon Liran olsa 1500 kişiyi bir araya toplayamazsın bile..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

willy_chorlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr sattım kısmetse z 750 veya fazer s2 abs
    aslında çok güzelde kimse kimseye güvenmiyor herkes de haklı
    [B][I]Dört teker bedenimi İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR..!:[/I][/B] rahmetlinin sözü

Motosikleti
    CBR 125 R
    günde 15 TL x 1500 kisi = 22500 TL 1 günde toplanan nakit para (hergün 1 motor)
    günde 15 TL x 365 gün = 5475 TL yıllık / 12 = 456 TL aylık ödenmesi gereken para
    1500 (kişi"gün) / 365 (<1 yıldaki toplam gün sayısı) = yuvarlanmiş olarak 4 yıldan biraz fazla eder

4 yıl boyunca her ay 456 TL taksit ödemeye ...ü yiyen varsa buyrun formül bu

motorunuz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden, yani sadece bir kaç devlet bankası varken, bankaların kredi vermesi bi yana kredi kartı denilen şeyin bile var olmadığı yada sadece çok zenginlerce kullanıldığı dönemlerde, aynı işyerinde çalışan arkadaşlar arasında 3-4 kişi toplanır, sırayla araba alırlardı birbirlerine.. Ben bizzat canlı örneğini görmüştüm. Yaşım çok ufak olduğundan tam olarak detaylarını bilmiyorum. Ama sanırım herkes biraz peşinat verip, gerisini borçlanmak kaydıyla alıyorlardı, ve 4 kişi birden taksit ödediğinden 6 ay gibi kısa bir sürede arabanın borcunu bitirip, diğerine alıyorlardı..
    Ama 1500 kişilik bir ortamda değil 15 milyon toplamak, Yeni parayla Trilyon Liran, eski parayla katrilyon Liran olsa 1500 kişiyi bir araya toplayamazsın bile..
    Bizzat dedigin konuda babam ilk arabasini bu sekil almisdi...En son alan en karli cikiyor bu arada onu soyliyim son model araci oluyor...

Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günde 15 TL x 1500 kisi = 22500 TL 1 günde toplanan nakit para (hergün 1 motor)
    günde 15 TL x 365 gün = 5475 TL yıllık / 12 = 456 TL aylık ödenmesi gereken para
    1500 (kişi"gün) / 365 (<1 yıldaki toplam gün sayısı) = yuvarlanmiş olarak 4 yıldan biraz fazla eder

4 yıl boyunca her ay 456 TL taksit ödemeye ...ü yiyen varsa buyrun formül bu

motorunuz hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    tiger800
    aslında cook ilginç bi yontemm neyse konuyu açan arkadasim güzel bulmuşş
    şakası bi yana 2. sırada ben varim çetene tutan varsa beni yazsin
    bak o kadar muhabbet olmus sıra alan yok :D:D:D:D:DD

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ne yazık'ki ekonomik kriz Türkiyeyi teğet geçiyor hamdolsun... İşsizlik diz boyu. Millet 15 lira kazanabilmek için uğraşıyor. Hala işi olup, çalışıp, para kazananlar ise, 15 lira fazladan harcama yaptığında 15gün aç kalacağının farkında...
    Fikir güzel ama bizi aşar...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Ayda bir tane alınabilir ama 1500kişinin en fazla 300-400tanesi aktif öyle düşün yani ve site yönetiminin el atması lazım örneğin alınacak arkadaşa güvenmek tc kimlik nosu vs... aslında fikir çok güzel ve herkez 15 lira değil 5 lira verse ve 300kişiden 1500lira yapar en azından bir scooter falan alır böyle düşün sen uçmuşssun 22 milyar falan.

cık olmaz

savaşlar olmasın,düyada hep barış olsun,mermi yerine yastık kullanalım savaşlarda.......

bu 22 mılyarı bır kısıye vermek zorundamıyız 3 er mılyarlık motor alırsak haftada 7 kısı motor sahıbı olur

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    hayatta en zor şeylerden biri kişinin cebindeki paradan istemektir
    deyeyin bakalım oluyormu nereye kadar
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Para toplanabilme gibi bir durum olursa eğer, işsiz güçsüzlere, gerçekten ihtiyacı olan, zor durumdakilere yardım etme taraftarıyım ben. Adam başı 10'ar lira bile verilse, o kadar insan bir araya geldiğinde akmasa da damlar ve ufaktan bir ferahlama yaşar ihtiyaç sahibi diye düşünüyorum. Evinin ödenemeyen faturalarını bile kapatsa bir süre, kar kardır. Hayır duası alırız yeter. İyi gün dostu muyuz ki zaten? Bugün başkasına, yarın bize.

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatta en zor şeylerden biri kişinin cebindeki paradan istemektir
    deyeyin bakalım oluyormu nereye kadar
    aynen katılıyorum..insanları sevindirmek,mutlu etmek çok güzel bi duygu ama maalesef pamuk eller cebe girerken bi anda taşlaşabiliyor hoş durumu olan için bi 10 ytl'nin lafı olmaması lazım tabi motosiklet alınacak kişinin de baya güven kazanmış birisi olması şart.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para toplanabilme gibi bir durum olursa eğer, işsiz güçsüzlere, gerçekten ihtiyacı olan, zor durumdakilere yardım etme taraftarıyım ben. Adam başı 10'ar lira bile verilse, o kadar insan bir araya geldiğinde akmasa da damlar ve ufaktan bir ferahlama yaşar ihtiyaç sahibi diye düşünüyorum. Evinin ödenemeyen faturalarını bile kapatsa bir süre, kar kardır. Hayır duası alırız yeter. İyi gün dostu muyuz ki zaten? Bugün başkasına, yarın bize.
    işte bende bunu demek istemiştim
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    bence güzel ama uygulanması imkansız gibi 22 milyar ne demek yau GT 250R yeter çok bile xD xD :D
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    ilginç bir fikir mete_han abi dediyse bir bildiği vardır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler