Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Sıkıldım Artık ! ( nedir bu kanunu deer 152 nefreti )

Motovento
    REKLAM ALANI
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bir kere kimsenin Kanuni Deer 152 den nefret ettiği falan yok. İlgi çekmek için bu konuyu açtınsa başardın. Ehliyetin olmadan yollarda dolaşmaya devam et ondan sonra başına bir şey geldiği zaman (kaza, ceza vs.) buralarda "yandım anam yardım edin" diye sızlanma.!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Takma kafana sen beğennip bendikten sonra...
    Bende görüntüsünü falan beğeniyorum ama sonuçta 130 hızı yaparken öne motoruna bir bak sonra kendine acaba hangimiz daha şanslıyız diye.;)

Motosikleti
    kANUNİ DEER 152
    Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kere kimsenin Kanuni Deer 152 den nefret ettiği falan yok. İlgi çekmek için bu konuyu açtınsa başardın. Ehliyetin olmadan yollarda dolaşmaya devam et ondan sonra başına bir şey geldiği zaman (kaza, ceza vs.) buralarda "yandım anam yardım edin" diye sızlanma.!...
    Hayır okuma yazman falan mı yok dicem amaa çok şükür o da var be abii.. senn derdin ne anlamadım !
    dönüp yorumları okursan ne demek istediğimi anlarsın

artı önerilerini kendine sakla... işime yarıca yok ! ben yaptığım işi kontrollu yaparım kusura bakma ama 2 senedir kaza ceza lık işim olmadı HİÇ BİR YERDE DE SIZLANMADIM.. SIZ LAN MAM DA...

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ene ene hemşerim gelmiş, hemide kız Hoşgeldiiinnnnnnn.. Sen takma denilenlere, sür gitsin..
    tubis teşekür ederimm cnmm
    Pamuk Prenses Yedi Cüceleri,Pollyana intihar etti ,Rapunzel saçlarını kesti...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    sen keyfine bak kanka. çekemiyolar işte. sen zevkine bak boşver milletin ne dediğini

Motosikleti
    Yamaha RX 115
    deer 152 bana göre kanuni nin üretmiş olduğu güzel motorlardan birisidir.fazla oynama yapılmazsa yol bırakmaz diye düşünüyorum.bide size bi tavsiyem war,bana göre başkalarının motorunuza nefreti sizi bağlamamalı.o motorun werdiği zevk we özgürlüğü birey olarak kimse weremez.bence bazı konularda eleştirilerimizi abartmamalıyız.motor sizin mal sizin warın keyfine :D
    Yamaha RX 115

[ ...::: OrGiNaL FoMoCo :::... ]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben nefret ediyorum kimsede bu kararımdan beni vazgeçiremez
    Herkesin görüşüne saygı duymalısın bence arkadaşım böyle konular açarak kişilerin görüşlerini değiştiremezsin...
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben nefret ediyorum kimsede bu kararımdan beni vazgeçiremez
    Herkesin görüşüne saygı duymalısın bence arkadaşım böyle konular açarak kişilerin görüşlerini değiştiremezsin...
    bende rs 250 ye bayılıyorum.kimsede bu kararımdan beni vazgeçiremez
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Piaggio x8 200
    Cansu, tatil yöresinde kullanmak için güzel bir motor bence. Biz zamanında Puch'a binerdik de gıkımız çıkmazdı ya ne olacak. İnsanın motorunu sevmesi güzel tabii, laf işitmesini istemez çünkü motoru çocuğu gibidir. Kargaya yavrusu kuzgun görünür gibi de bir durum var tabii şaka şaka güle güle kullan kazasız belasız. Antalya'da eğlencene bak sen takma milleti kafana.
    vespa est le scooter le plus diffuse dans le monde.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hala mi bu konu ya
    gereksiz..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yok ya Deer 152 Taş gıbı skuter dır tabı bobcat de o sekılde Kanunı nın dıger modellerı gıbı çan çin çon degıldır bunlar Taıwan dı sanırım CPI motordu galıba asıl sahıbı..

Sen takma kafana...Hödük çok bilip bilmeden konuşan...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    kANUNİ DEER 152
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala mi bu konu ya
    gereksiz..
    Ya şaka mısın sen... gereksiz birşeye vakit ayırıp niye cevap yazıyorsun... cevap yazıldıkça topic başa çıkıyor... basmıyo mu ???

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ya Deer 152 Taş gıbı skuter dır tabı bobcat de o sekılde Kanunı nın dıger modellerı gıbı çan çin çon degıldır bunlar Taıwan dı sanırım CPI motordu galıba asıl sahıbı..

Sen takma kafana...Hödük çok bilip bilmeden konuşan...
    O kdr çok ki gözümüze gözümüze batıyor artık...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkce'yi güzel kullanda ondan sonra elestirini şikayetini yaparsın.
    adın gibi tanımsızsın. damdan düşer gibi yazmışsın. moderatörlerin işidir o senin işin değil. kızcağız haklı deer küçümsenemeyecek bir alet
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kopil.07 meşhur oldun hadi iyisin yine

Motosikleti
    kANUNİ DEER 152
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adın gibi tanımsızsın. damdan düşer gibi yazmışsın. moderatörlerin işidir o senin işin değil. kızcağız haklı deer küçümsenemeyecek bir alet
    tşk edrimm :D eyw. :D

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kopil.07 meşhur oldun hadi iyisin yine
    sen dua et forum sitesindeyiz

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    bu motor km de ne kadar yakıyor? max hız nedir? titreşim olayı nasıl?

ben bir ara bu motorun yakıt tüketimi için konu açmıştım, kimse bilmiyordu, cevap alamamıştım, google da da aradım yoktu ...

siz max kaç km lik uzun yolculuk yaptınız ?

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    bacım helal olsun sana bi tanesin heytt site cemaati saygılı davranalım üzmeyelim kopil 07 gençliği;);); deer 152 candır ya

kryeck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125
    Canım kızım zaten erkek milleti motosikletle trafikte tacizden yakasını kurtaramıyor, çok şikayet eden gördüm, birde motosiklet kullanan kız olunca beterin beteri bir durum olacaktır. Kullandığın alete gelince, kullanan memnunsa gerisi önemsizdir. Bana sorarsan güzel bir motor. Otoyol ve toprak arazi hariç her yolda iş görür gibi.

Motosikleti
    kANUNİ DEER 152
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor km de ne kadar yakıyor? max hız nedir? titreşim olayı nasıl?

ben bir ara bu motorun yakıt tüketimi için konu açmıştım, kimse bilmiyordu, cevap alamamıştım, google da da aradım yoktu ...

siz max kaç km lik uzun yolculuk yaptınız ?

sürüş tekniğine göre değişiyor yakıt yakması. Hız konusu muamma çünkü gösterge yanlış diyorlar inan bende bilmiyorumm.. ama rahat 130 gösteriyor

200 km yaptık su sogtmalı olduğu için hiç sorun cıkarmadı benzin gerçekten kullanım stilyle alakalı.Ama fazla yakmıyor. tek silindir olduğu için

Alıntı kryeck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım kızım zaten erkek milleti motosikletle trafikte tacizden yakasını kurtaramıyor, çok şikayet eden gördüm, birde motosiklet kullanan kız olunca beterin beteri bir durum olacaktır. Kullandığın alete gelince, kullanan memnunsa gerisi önemsizdir. Bana sorarsan güzel bir motor. Otoyol ve toprak arazi hariç her yolda iş görür gibi.

haklısınız...
    teşekür ederim

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bacım helal olsun sana bi tanesin heytt site cemaati saygılı davranalım üzmeyelim kopil 07 gençliği;);); deer 152 candır ya
    eywl

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    meğer ne kadar deer fun ı varmış yahu
    Orgazma Dudak Büktürür

cometGTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 ydi bi zamanlar...
    130 Km/h yokuş aşağı inerken yapmışsındır dicem ama 10 hp bi motosikletin o süratı yapması için yokuş değil dağdan aşağı filan inmesi gerekir , ayrıca her zaman çok sürat yapan bir motosiklet iyi motosiklet anlamına gelmez..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)