Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket:

Katılımcı sayısı
0. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 0 0%

Motosiklet Dergileri!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Açıkcası benim kafamda bu sektörle ilgili dergi çıkarma düşüncesi var, ama nabız ölçmek istiyorum, sonucta araba olsun bilgisayar olsun çoğu sektörün elinde ciddi dergiler var ama motosiklette alakalı açıkcaben hiç bişey göremiyorum. o bakımdan arkadaşlardan fikir edinmek istedim.
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    Asılda MOTOSİKLET.NET olarak bir dergi çıksa yok satar yok... babacan moderatörlerimiz de önayak olursa , yazılarınıda yazarsa... severek okuruz valla... seviyorum sizi...
    Dorado V5

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı
    Asılda MOTOSİKLET.NET olarak bir dergi çıksa yok satar yok... babacan moderatörlerimiz de önayak olursa , yazılarınıda yazarsa... severek okuruz valla... seviyorum sizi...
    Bende böyle düşündüm.Ama bu şekilde olmasa bile talep sayısına göre illere dağıtılamazmı.Mesela izmir'e 50 ,denizliye 20 ... vs. gibi.Alacak arkadaşların sayısına göre.Aylık-3aylık gibi de bastırılabilr dergi.Hatta Büyük hocamız Reşat Arbaş'tan da buırda okuduğumuz yazılarını dergi için vermesini ya da satmasını teklif edilebilir.3-5 YTL gibi uygun bir fiyatla eminim çok satar.Sayın modlarımızdan bu konuda bir hamle bekliyoruz.Hadi bakalım bekliyoruz.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bence tek motosıklet.net olarak degılde dıger portallerdende katılım olursa motosıklet camıası olarak cıkarılırsa daha etkılı olur..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    ya bende şöyle adam akıllı sadece motor değil motorcularında olduğu bir dergi göremedim modlar el atarsa çok iyi olacağını düşünüyorum

hatta biran aklımdan şöyle geçti mesala imalatı 2.90 biz 5.00 ytl ye satarsak her dergide 1 ytl'yi herhangi bir ihtiyaç vakfına bağış yaparsak çok çok iyi olur diyorum

her üyemiz bir konu yazsa roman gibi olur bu romanıda tüketmek 1 seneyi bulur ne dersiniz??
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ben motosiklete ilgi duymaya basladigimdan beridir bakiniyorum ankara'da motosiklet dergilerine. yabanci dildeki yabanci yayinlari gecersek, turkce dergilerden motor-on hosuma gidiyor ve gorebildigim en profesyonelce hazirlanmis
    motor dergisi. belki o alinabilir illaki motor dergisi alinacaksa. ama cok da elzem degil internetin sundugu cok genis bilgiler var artik elimizin altinda basili 30-40 sayfaya muhtac degiliz eskisi gibi.

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aylik 2.90 maliyetle o kalitede bir dergi cikartirsaniz helal olsun derim her ay aksatmadan alirim.

Alıntı ustaoglu4840 adlı üyeden alıntı
    ya bende şöyle adam akıllı sadece motor değil motorcularında olduğu bir dergi göremedim modlar el atarsa çok iyi olacağını düşünüyorum

hatta biran aklımdan şöyle geçti mesala imalatı 2.90 biz 5.00 ytl ye satarsak her dergide 1 ytl'yi herhangi bir ihtiyaç vakfına bağış yaparsak çok çok iyi olur diyorum

her üyemiz bir konu yazsa roman gibi olur bu romanıda tüketmek 1 seneyi bulur ne dersiniz??

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000

dergi

ben 1992 den bu yana motorbike dergisi abonesiyim "motosiklet dünyası" adlı dergiyide 2 ayda bir alırım bence motorbike yapabileceğini yapıyor motor-on derseniz baskı kalitesi çok güzel bir dergi yani Türkiye'de bulunan hemen hemen herşeyi takip ediyorlar.
    ---TURKISH STUNT---

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    cinedev arkadaşım ben sadece örnek verdim fiyat konusunda büyük şehirlerde fiyatlar farklımıdır bilemem
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    kendi blogumda az önce yazdığım yazıyı paylaşmak istedim.

Motor-on şu anda 14. sayısında. Kendi yazıları dışında BIKE ve Motociclismo dergisinden içerik almışlar. (İçerik ortağı olmuşlar) 2-3 tane motor denemesi dışında kazalar ve ATV'ler hakkında detaylı bir yazı hazırlamışlar. Tam anlamıyla bir nefeste okuduğum bu derginin piyasadaki tek dergi olduğunu düşünürken diğer 2 dergiyi keşfettim. Motor-on dergisinin web sitesi www.motor-on.com. Eski sayılar 1 YTL'den alınabiliyor. Sonuçta motor dünyasından süper hızlı gelişen teknolojiler olmadığı için dergileri 1 ay sonra 1 YTL'den almak da güzel bir fikir olabilir. (10 puan üzerinden 8 veriyorum.) (90 sayfa)

Motosiklet isimli dergi sanırım 17. sayısında çünkü "Eylül 2006 / 17" şeklinde bir ibare var ama derginin sağ üst köşesinde "10. yıl" da yazıyor. 10 Yılda 17 dergi çıkartacaklarını tahmin etmiyorum ama 2006 yılında da aylık çıkan bir derginin 17 tane sayı çıkartmış olması da garip olduğu için adamların yılda 1.7 dergi çıkarttıklarını düşünerek 10 yılda 17 dergi çıkarttıklarını kabul ediyorum. Dergi ilk ele alındığında Hurriyet'in pazar günü verdiği eklerden daha ince. Ama fiyat olarak diğer dergiler ile aynı fiyatta. Ama içerik olarak nasıl olduysa diğer dergilerden daha dolu bir dergi. Motor tarihi, Vespa, Üstüphane, 2 teknik konu anlatımı, 3 motor inceleme, 1 roportaj ve motokros yarışı hakkında bol bol resim bulunuyor. Tüm yazılanları henüz okumamış olsam da gayet başarılı bir dergi olmuş. (10 üzerinden 8,5 veriyorum.) (66 sayfa)

Motor-Bike bu ay incelediğim son motor dergisi oldu. Şu anda 161. sayısında. Gayet karizmatik bir dergi gibi duruyor. Boyut olarak diğer dergilerden daha uzun ve daha geniş. Eski bir dergi olmasının getirdiği bazı tecrübelerden olsa gerek mesela üç dergide de değinilen CBF 150 bilgileri içinde en teknik bilgiler bu dergide bulunuyor. Dergide 7 inceleme, 1 roportaj, 2 bilgi yazısı, 2 gezi yazısı bulunuyor. 7 tane incelemenin olması güzel ama ilgilenmediğiniz motorların incelenmiş olması her okuyucuya hitap etmiyor bence. (10 üzerinden 8 veriyorum.) (74 sayfa)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ruby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi blogumda az önce yazdığım yazıyı paylaşmak istedim.

Motor-on şu anda 14. sayısında. Kendi yazıları dışında BIKE ve Motociclismo dergisinden içerik almışlar. (İçerik ortağı olmuşlar) 2-3 tane motor denemesi dışında kazalar ve ATV'ler hakkında detaylı bir yazı hazırlamışlar. Tam anlamıyla bir nefeste okuduğum bu derginin piyasadaki tek dergi olduğunu düşünürken diğer 2 dergiyi keşfettim. Motor-on dergisinin web sitesi www.motor-on.com. Eski sayılar 1 YTL'den alınabiliyor. Sonuçta motor dünyasından süper hızlı gelişen teknolojiler olmadığı için dergileri 1 ay sonra 1 YTL'den almak da güzel bir fikir olabilir. (10 puan üzerinden 8 veriyorum.) (90 sayfa)

Motosiklet isimli dergi sanırım 17. sayısında çünkü "Eylül 2006 / 17" şeklinde bir ibare var ama derginin sağ üst köşesinde "10. yıl" da yazıyor. 10 Yılda 17 dergi çıkartacaklarını tahmin etmiyorum ama 2006 yılında da aylık çıkan bir derginin 17 tane sayı çıkartmış olması da garip olduğu için adamların yılda 1.7 dergi çıkarttıklarını düşünerek 10 yılda 17 dergi çıkarttıklarını kabul ediyorum. Dergi ilk ele alındığında Hurriyet'in pazar günü verdiği eklerden daha ince. Ama fiyat olarak diğer dergiler ile aynı fiyatta. Ama içerik olarak nasıl olduysa diğer dergilerden daha dolu bir dergi. Motor tarihi, Vespa, Üstüphane, 2 teknik konu anlatımı, 3 motor inceleme, 1 roportaj ve motokros yarışı hakkında bol bol resim bulunuyor. Tüm yazılanları henüz okumamış olsam da gayet başarılı bir dergi olmuş. (10 üzerinden 8,5 veriyorum.) (66 sayfa)

Motor-Bike bu ay incelediğim son motor dergisi oldu. Şu anda 161. sayısında. Gayet karizmatik bir dergi gibi duruyor. Boyut olarak diğer dergilerden daha uzun ve daha geniş. Eski bir dergi olmasının getirdiği bazı tecrübelerden olsa gerek mesela üç dergide de değinilen CBF 150 bilgileri içinde en teknik bilgiler bu dergide bulunuyor. Dergide 7 inceleme, 1 roportaj, 2 bilgi yazısı, 2 gezi yazısı bulunuyor. 7 tane incelemenin olması güzel ama ilgilenmediğiniz motorların incelenmiş olması her okuyucuya hitap etmiyor bence. (10 üzerinden 8 veriyorum.) (74 sayfa)

bilgiler için sağolasın...

Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dostum bu iş için babacanlık değilde teknik bilgi birikim ve kadro gerekiyor...yanlış anlamasınlarda o birikim kimde var...bu husularda tanıdığım tek profesyonel Eralp'dir...finanse edilse daha mükemmel işlere imza atacak...

Alıntı crazy_devil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende böyle düşündüm.Ama bu şekilde olmasa bile talep sayısına göre illere dağıtılamazmı.Mesela izmir'e 50 ,denizliye 20 ... vs. gibi.Alacak arkadaşların sayısına göre.Aylık-3aylık gibi de bastırılabilr dergi.Hatta Büyük hocamız Reşat Arbaş'tan da buırda okuduğumuz yazılarını dergi için vermesini ya da satmasını teklif edilebilir.3-5 YTL gibi uygun bir fiyatla eminim çok satar.Sayın modlarımızdan bu konuda bir hamle bekliyoruz.Hadi bakalım bekliyoruz.

serdarım demek burayada yumurtladın bişeyler...ama çok ıkınmışsın belli...

senin yazını bikere hangi moderatör okumuş...(danger0 hariç)oda senden önce yazmış tahminen bir daha dönüp bakmadı...

dergiyi çıkarttın dağıtım bile yaptın ...

mosede çevirdin işi yani...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    motosiklet dergisi yaklaşık 1994 ten bu yana var 17 sayısı olması değişimden sonrası için yapılmış olabilir.
    ---TURKISH STUNT---

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı

dostum bu iş için babacanlık değilde teknik bilgi birikim ve kadro gerekiyor...yanlış anlamasınlarda o birikim kimde var...bu husularda tanıdığım tek profesyonel Eralp'dir...finanse edilse daha mükemmel işlere imza atacak...
    mete_han, övgülerin için çok teşekkür ederim.. Gerçekten elimde imkan olsa çok güzel şeyler var kafamda ama.. Her türlü işin başı malesef maddiyat. Para olmayınca herşey sadece fikirde kalmaktan öteye gidemiyor
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    halil ne zamandır.bakkala inip dergilere aval aval bakıorum.ve salak salak 4 teker tuning dergilerinden başka bişi bulamıyorum.süper bişi olurdu guzel doyurucu bir derginin olması

Motosiklet Dergileri!...

tavsiye edebileceğiniz motor dergileri siz hangisinden? neden? memnunsunuz? hangisini tavsiye edersiniz? cevpalari bekliyom

Motosikleti
    suzuki intruder 250
    2 teker........
    :bounce:

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    Evet, kesinlikle 2 Teker.

Motosikleti
    125 cc MZ
    ben nerdeyse hepsinden alıyorum elimi attıgım yerden dergi çıkıyo diyebilirim ama genellikle motorbike motoron birde 2 teker
    :bestmt:::biggrinn::tutkuy::

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Ben 2 teker dergisini beğenmiyorum. Bence Motoron daha gerçekçi ve ciddi yorumlara sahip.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    kanuni motorun 150-vfr800
    kesinlikle motoron!en kapsamlı testler,karşılaştırmalar!sürüş eğitimi bölümü!aksesuar kataloğu!kısaca en iyisi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)