Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

E-bay dan alisveris yapmak(Resimli anlatim)

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı serknozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isteyen arkadaşlar bana ürünlerin linkini gönderirse onlar adına getirtebilirim...
    bak bu iyi fikir, ancak siz neredesiniz ben istanbuldayım,
    eger sizde istanbulda isenin sorun olmaz, görüşelim derim..
    fazer'ım için birkaç parça alacagım ucuz olanlardan yani motor takozu etiket gibi şeyler.
    http://www.ebay.co.uk/itm/GENUINE-AK...item2318baf50b
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    O 10-15 gün ptt yi bekleme süresi istanbula has bi durum, ankaraya gelince bunu anladım. acıyorum sizlere istanbuldakiler.. Burdan ne aldıysam bir haftada geldi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O 10-15 gün ptt yi bekleme süresi istanbula has bi durum, ankaraya gelince bunu anladım. acıyorum sizlere istanbuldakiler.. Burdan ne aldıysam bir haftada geldi.
    eeee nerde çokluk orda trafik
    98 Beygir.....

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    arkadaşlar ben lastik takımı almak istiyorum. ebat olarak büyük olacaktır. acaba gümrükte problem yaşarmıyım. yoksa lastik takımını tr den mi alayım. türkiye fiyatı metzeller m5= min.750tl. aslında ebay fiyatına bakmadım henüz ama tr deki fiyattan daha uygun olacaktır tahminimce

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Gercekten faydali bir paylasim tesekkurler

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben lastik takımı almak istiyorum. ebat olarak büyük olacaktır. acaba gümrükte problem yaşarmıyım. yoksa lastik takımını tr den mi alayım. türkiye fiyatı metzeller m5= min.750tl. aslında ebay fiyatına bakmadım henüz ama tr deki fiyattan daha uygun olacaktır tahminimce
    %100 gümrüğe takılır, gümrüksüz geçemez..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Tesekkürler.

Motosikleti
    Honda
    eline sağlık

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    çok güzel paylaşım. peki 100 doların altında sıfır ürünlerde de gümrükten geçebiliyor mu? örneğin kask alabiliyormuyuz?

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %100 gümrüğe takılır, gümrüksüz geçemez..
    cevap için sağol hocam, ama yinede ebaydan alıcam lastiği. ebayda m5 220 dolar takımı, %20 de vergi dersek, 275dolar kargo felan 600tl ye gelir en fazla, 150-200 tl fazla vermekten iyidir hocam.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bu linkteki ürünleri ebaydan almak istiyorum konuyu açan arkadaş veya konuya hakim diğer arkadaşlar yardım edebilirler mi fiyatı kaç lira veya bana ne kadar a gelirler bi sıkıntı çıkar mı?
    kargo işerinde bunları merak ediyorum kargo tr ye varmı bu işleri çözemedim de..
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...ht_5279wt_1270
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_500wt_1287
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu linkteki ürünleri ebaydan almak istiyorum konuyu açan arkadaş veya konuya hakim diğer arkadaşlar yardım edebilirler mi fiyatı kaç lira veya bana ne kadar a gelirler bi sıkıntı çıkar mı?
    kargo işerinde bunları merak ediyorum kargo tr ye varmı bu işleri çözemedim de..
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...ht_5279wt_1270
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_500wt_1287
    Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücretsiz. Yani sadece yazılan ücreti ödeyeceksin ama Hong kong'dan gönderiliyor. En iyi ihtimalle 15-20 günde gelir.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'ye gönderiyor ve kargo ücretsiz. Yani sadece yazılan ücreti ödeyeceksin ama Hong kong'dan gönderiliyor. En iyi ihtimalle 15-20 günde gelir.
    kaç günde geldiği fark etmez gelsinde sıkıntı olmaz yardım için tşk şimdi birde paypal işini çözdüğüm zaman sipariş vereceğim kradi kartı limiti 10000 tl o yüzden de çekiniyorum sakata gelirse çok vahim olur diye umarım paypal a üye olabilirim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ulen 15 gündür bi allahın kulu cvp vrmemiş paypal işi nasıl olacak diye...

paypal kredi kartı bilgilerinin bir güvencesidir.üye olup kart bilgileri buraya giriliyor.alış veriş esnasında da zaten sitede paypal ile ödeme yapman için ikon vardır.ben üye oldum fakat kullanmadım
    ben 29.03.12 de bir anfi sipariş ettim siparişimi sanal kart ile satın aldım.
    sanal kart:bunun için sahip olduğun k.kartı hangi bankaya ait ise o bankanın internet bankacılığını açtıracaksınız.orada örn:100 dolar yani 180tl kadar miktarı sanal oluşturduğun karta k.kartından 1 saat süreliğine aktaracaksın.farzedelim yanlışlıkla 200tl yatırdın sorun değil sistem senin ödediğin para haricinde para kalırsa onu 1 saat sonra kredi kartına geri aktarıyor.sanal kartta örn k.kartı nosu orjinal kartınkinden farklı oluyor.ben bu ürünü amazon.com dan sipariş verdim.02.04.12 de türkiyeye gümrük postaneye teslim edildi.postanede gümrük memuru örn haftada 1 kez perşembe günü gidip kontrol edip onay verdikten sonra son aşama size ulaşıyor.

2012 gümrükten muhaf ürün getirme bedelide 75 euro dur arkadaşlar buna kargo bedelide dahil olarak biliyorum.aldığım üründe 76.90 dolar kargosu dahil.bende paylaşmak istedim farklı açıdan umarım yardımcı olabilmişimdir.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    güzel paylaşım teşekkür ederim

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler