Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ehliyetsiz sürücüler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RAMZEY STAR 125cc
    kim antalya gibi yerde yaz boyunca ehliyetsiz motor kullanır bide buna üstelik sen tut antalyadan ankaraya scooterle git bir tane ceza yeme...zaten ysek motoru bağlarlar kesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MZ 1968 es175/2
    eee sonuç olarak anlatmaya çalıştığın nedir

iyimi yapmış oldun şimdi ehliyetsiz kullanıp yakalanmayınca...
    ::xrock::"No Matter What You Ride, it's All The Same Wind."::xrock::

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı MasterFK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    yetenekli olduğunu iddaa ediyor arkadaş
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

Motosikleti
    GSXR-1000
    Ben olsam bunu gider emniyete söylerim bunlarım yaptım ehlıyetımı verın bana diye :D Ne bos konudur bu yaaa:D

OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    Alıntı safak112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam bunu gider emniyete söylerim bunlarım yaptım ehlıyetımı verın bana diye :D Ne bos konudur bu yaaa:D

zuhaha
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Motor kullanmayı biliyor olabilirsin ama bu seninki resmen cahil cesareti... Bari yaptığını burda anlatma
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    bence arkadaşın demek istediği ülkemizde nasıl istersen öyle at koşturabilirsin.. mesajıdır.. benim aldığım ehliyetin polise göstermekten başka hiçbir işe yaramayacağını bnm kadar hepiniz biliyorsunuz.. bu konuyu tartışacak değilim.. onun için bnm anladığım ülkemizdeki kontrollerin yetersizliğidr.. bu arada hangi akılla scooter la ankaraya geldin bilmiyorum motora birşey olmaması mucize.. ben 250cc motor haricince uzunyola çıkmam oda vitesli mo-tor olacak... bence sende sansını zorlama yolda kalırsın..

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı MasterFK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 Tekerlekli Huzur..

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    şubat ehliyetini 10 günle kaçırdığım için kafayı duvarlara vuruyorum, tatilde motoru alıp evimin burlarda öğrenmeye başlıcam kendi başıma düşe kalka.. Ehliyet kursuna gittiğimde motor kullanmayı öğretiyormusunuz dedim motorun varsa gel gösteririz dediler bu ne biçim bi saçmalık ehliyet alıcaz ancak motorumuz varsa gösteriyolar, yani motor kullanmayı kurstan öğrenmek için yasaları ihlal etmemiz gerekiyor olaya bak..
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

amaç ne ki aferin o zman helal olsun sana
    bence kilit

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen yakında bu gazla ehlıyetsız moto gp yarıslarına bıle katılırsın...devam et...

cesaret işi bu iş ama cahil cesareti!

şansda var demekki arkadaşta ben dün bi 10km yapıyım dedim canım sıkıldı 3 kere trafik çıktı karşıma...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    topic olsun torba olsun..

Alıntı Memotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yakında bu gazla ehlıyetsız moto gp yarıslarına bıle katılırsın...devam et...

Eğer konuyu kim ehliyetsiz motor kullanıyor diye açsaydı bu kadar hücuma uğramazdı ama eğer yaşınız tutuyorsa ehliyet almalısınız yani yaşı tutmayıp ta motor kullananları anlayabiliriz ama diğer konular...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aferim ALİCAN.... ALKIIIIŞŞŞŞ :

Devam edersen olursun böyle kanatlı..... :melek02:
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    -7545 7545
    +7545 dinlemede!..
    -7545..Antalya civarında ehliyetsiz motor kullanan ve ballandıra ballandıra anlatıp bişeyler yaptığını zannedip ehliyetsiz sürüşe teşvik eden CEM diye bir şahış var, onu bulun getirin...tamam...
    +Anlaşıldı tamam

[B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

bugün ehliyetsiz bindini ballandıra ballandıra anlatan yarın ehliyeti alıncada ballandıra ballandıra motora koruma giysileri olmadan kasksız nasıl kullandını yazar

güzel kardeşim forumdakilerin hiç biri seni bu yazdından dolayı üzmek kırmak istemiyor demek istedikleri şu anladım kadarıyla ehliyetsiz bindini bir şehirden bir şehire geldini aleni yazman başkalarınıda cesaretlendiriyor tabi buda kazalara ve üzücü şeylere yol açıyor o yüzden bu gibi mesajlarla yaptının çok yanlış oldunu anlatmak için yazılmıştır en azından düşünsene diyelimki antalyadan ankaraya giderken yolun yarısında polis tutsaydı snei motoru baglasaydı neyle döncektin eve gerçi polisimiz seni yollardı bir otobüse bindirip

sen sen ol ehliyetsiz ve koruma ekipmanların özellikle en başta kask eldiven olmadan sakına binme motora

bir kardeşimizle konuştum birgün ehliyet sınavına gelmiş bende sınava gitmiştim bir ayak üstü muhabbet ettik abi dedi bende honda 600lük makine var birgün polis yakaladı 1000 ytle ceza kesti bana bende ehliyet almaya geldim dedi bende dedim bak her şerde bir hayır vardır eger o polis sana cezayı yazmasaydı sen halen ehliyetsiz sürmeye devam etcektin daha agır sonuçlar yaşadın zamanda mahkeme ve kanunlar karşısında haklıda olsan ehliyetsiz oldugundan haksız konuma düşcektin demiştim iyki polislerimiz yakalayıp cezayı kesiyor yoksa yakalamasa bazı insanların ehliyet almaya kalkışcagı yok

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    ghostrider de ehliyetsiz adam harikalar yaratıyor ne var bunda.i de peşnde polislerle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler