Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbr125 mi Yzf125 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaos3437 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D ya göbek öle çok yok var ama yok yani bence beni rahatız edebilecek kadar çok değil yani bu arada fotolar on numara hyo yu sevmeye başladım :D kawasaki 250liklerin direksiyon biras yukarıda super touring ( yanlış yazabilirim yada farklı bir model olabilir ) gibi duruo ama hyoda yatma olayı var mantıklı aslında hyo hem daha ucuz artan parayla ekipman alırım qüsel fikir saolun ama daha fikriniz varsa buyrun konuşalım
    ekipman fikri iyi fikir. şöle güzel lazer kask güzel mont eldiven dizlik sırt koruma...

1 ytl en kalitelilerinden ekipman alabilirsin... içine siner..

güzel bir renkte kendine hyo seversin

ama herzaman görünüşe aldanmıyacaksın.

mesela hyonun kötü bir yanı.

devir kesici yok.

yani yüksek devirlerde deviri kesmiyor ve redlinede uzun süre gidince YAĞLAMA AZ YAPIP KRANK KIRABİLİYOR.

yani limitlerini zorlamaman gerek motorun.

diğer bi konu ise mesela benim motor 4 bin km de buji yagladı buji değişti.

onu geçtim 4,000 km arka fren balatası bitti

bunlar eksileri...

he tabi olacak şeyler bunlar ama ben motorda dayanıklılık ararım en az bi motorun ffren balatası 10 bin ıkm gitmesi gerekiyordu. bu benden düşük not aldı.. belkide bana dandik balata takılmış bi hyo dek gelmişti :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    CBR125 kullanmış biri olarak kalite ve performans açısından önereceğim motor Cbr125'tir. Fakat Biraz iri kıyım bi arkadaşsın sanırım o zaman Cbr 125 üzerinde komik kalırsın. YFZR125'inde boyut olarak seni çok tatmi,n edeceğini sanmıyorum oda nihayetinde ufak bi motor ama allahı var çok yakışıklı dolayısı ile illa racing diyosan sana hyo250 tavsiye ederim. Ama param var kaliteli olsun diosan Senin için en mükemmel başlangıç makinesi kawa250 (y)

Motosikleti
    CBR 125
    arkadaşlar aklımdaki bütün düşünceleri yazıyorum bekın elimde 10milyar nakit var ben bu parayla ilk başta size sormasaydım hata yapıp yzf alıcaktım ben şimdi bu 10milyar ile qüsel beni 600lüğe alıştırabilecek bir motor alıp 2-3 sene bineceğim daha sonra artan para ile ekipman ( mont kask vs... vs... ) alacağım 2-3 sene bindikten sonra bu motorda geçiş yaptığımda hani yeni aldığım motoru zaptedemeyecek gibi olmak istemiyorum böle rahat o 250liği sürüyor hissi verecek gibi olmasını istiyorum 10 beni buna alıştıracak bir motor lazım anlayacağınız ama iyiki size sormuşum yoksa 10milyarı gidip yzf'ye bayılacaktım kask dandik olurdu büyük ihtimalle o zaman mont olmazdı şimdi fikirlerim çok değişti

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş sıfır km motor almak istiyorsan elindeki paraya git kawasaki 250R al
    ama kaska monta paran kalmaz ama sana şunu söyleyeyim 3 sene değil 10 sene gene binersin hiç sorun çıkarmaz aslında hyosun 250 güzel ama uzun yıllar binemezsin ayrıca parça sorunu yaşarsın ve bide hyosung'larda kronik hastalık krank sorunu var kesici olmadığı için yoksa hyosunda sağlam makina
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sıfır km motor almak istiyorsan elindeki paraya git kawasaki 250R al
    ama kaska monta paran kalmaz ama sana şunu söyleyeyim 3 sene değil 10 sene gene binersin hiç sorun çıkarmaz aslında hyosun 250 güzel ama uzun yıllar binemezsin ayrıca parça sorunu yaşarsın ve bide hyosung'larda kronik hastalık krank sorunu var kesici olmadığı için yoksa hyosunda sağlam makina
    kronik sorunun nasıl ortaya cıktıgını anlattım. bunu bilerek kullanırsa hiçbir sorun olmaz.

ancak gidip hyo sıfır alırsan sana gene 9 bin ytl ye maal olcak.

2. el temiz st kanuni garantili alman daha mantıklı olur. 6,500 e 7 bine alırsın.

geri kalanını koruma alırsın.

sıfır 2009 yılında aldın mı 2 3 sene sonra 2011 2012 yılında ne motorlar cıkıcak =)

onun için sıfırda alma 2. el acil satılan az km temiz orjinalliği bozulamamış garantisi devam eden bir makina almanı tavsiye ederim satarkende zarar etmezsin.

ve alıcaksanda suan tam sırası. kriz var motor fiyatları düşük. yazın alayım dersen fiyatlar uçar.

hangi ildeydin sen

Motosikleti
    CBR 125
    doğru söylüyorsunuz ben kastamonudayım ama istanbuldan getirteceğim istanbula gelip abimle alıcaz sonra ben aynen motorla geri ( tabi motor kargoyla )

motoru kargoya vermene gerek yok otobusun altınada koyabılırsın.

2 battanıye al yanına ve altına ser mtoorun benzınını bosalt dık sıgmazsa yan yatır. ben tekirdağdan izmire bu sekılde getirmiştim.

Motosikleti
    CBR 125
    o da olabilirde kargoda dayım çalışıo :D o yüzden problem olmaz

Motosikleti
    2005-Cbr 125
    arkadaşlarda açıklamış yzf 125 e o para verilmez..hyo çok mantıklı bir ss başlangıç için ama 2.el hyo alıcaksan 2006 dan soraki modelleri almanı tawsiye ederim, yani st kanuni üretimi olanları (07, 08, 09)
    Tekbir R1 No1 Denizli. .

"07 st yok zaten 2008 ve 2009 suan bende direk sıfır alıcaksan 2009 model be göstergesi beyaz olanlardan bak

Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr olamayacagına göre,sana en uygun
    Yamaha Yzf r125 (Herkes memnun, görüntü cok güzel,performans 125 liklere göre iyi)***
    Derbi Gpr 125 (Herkes Mennun ,2 zamanlı , 125 lik seri bir motor , performans cok iyi)****
    Aprilla Rs 125 (Herkes Mennun, 2 zamanlı ,eni yi 125 lik , performans cok iyi)*****
    Kawasaki Ninja 250 (Pek alan yok ama performans iyi)***
    Hyosung Gtr 250 (Piyasada çok performans fena sayılmaz)***

Alacagın makina ile sana hayırlı km ler ve kazasız belasız sürüşler.
    emomen gerçekten güzel bi özet yapmış bu doğrultuta seçimini rahatlıkla yaparsın artık tercihini yaptıktan sonrada bi araştırsın artılarını eksilerini
    [COLOR="Red"]Kontrolsüz Güç Güç Değildir[/COLOR]
    ::sapka::::gleam::

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kawasaki Ninja 250 (Pek alan yok ama performans iyi)***
    Hyosung Gtr 250 (Piyasada çok performans fena sayılmaz)***
    Gözlerim yaşarmaya başladı, yazanların çoğu Kawa demiş yavaş yavaş tartışmalar bitiyor sanırım

Başka bir forumda bir yayın görmüştüm doğru ise Z-moto geçen sene 230 tane Ninja 250r satmış, bence iyi bir rakam.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaos3437 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aklımdaki bütün düşünceleri yazıyorum bekın elimde 10milyar nakit var ben bu parayla ilk başta size sormasaydım hata yapıp yzf alıcaktım ben şimdi bu 10milyar ile qüsel beni 600lüğe alıştırabilecek bir motor alıp 2-3 sene bineceğim daha sonra artan para ile ekipman ( mont kask vs... vs... ) alacağım 2-3 sene bindikten sonra bu motorda geçiş yaptığımda hani yeni aldığım motoru zaptedemeyecek gibi olmak istemiyorum böle rahat o 250liği sürüyor hissi verecek gibi olmasını istiyorum 10 beni buna alıştıracak bir motor lazım anlayacağınız ama iyiki size sormuşum yoksa 10milyarı gidip yzf'ye bayılacaktım kask dandik olurdu büyük ihtimalle o zaman mont olmazdı şimdi fikirlerim çok değişti
    Aklın yolu bir, yazanların çoğunluğu Hyo demiş zaten.

Seni 600'lüğe alıştıracak en uygun makine Hyo'dur. Hem boyutları ve kilosu hem de kullanım pozisyonu itibariyle.

Kawa da güzel makine ama o kadar paraya yazık, o paraya tertemiz 600'lük makineler satılıyor piyasada, günah. 10 milyar verip o paraya alınabilecek 600lüklere tokatlanmak da hoş olmasa gerek. Ona vereceğin parayı alacağın 600'lüğe saklarsın. Kawasaki'nin distribütörü olan Z-Moto'nun kötü bir ünü vardır, gerçi şu an durumlar nasıl bilmiyorum. Kawa 250R'ın da piyasaya yeni girmiş bir model olduğunu varsayarsak, ben bu riske girmek istemezdim açıkçası.

Sonuçta Hyo 2005'den beri yollarda ve artık kendini kanıtladı, bir sıkıntı oluşacağını sanmıyorum. Ben eski bir kullanıcısı olarak, sen onu üzmezsen bu motorun da seni üzmeyeceğini öğrendim.

Hayırlısı olsun.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    En uygun model Hyosung GT250R gibi geldi. Yeni modellerde adı değişti. S&T Kanuni GT250R oldu. Ufak tefek değişiklikleri ver. Gösterge paneli ve enjeksiyon var.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    CBR 125
    çok çok saolun arkadaşlar motoru aldığımda söyleyeceğim ) bu çocuklar sömestra girdiğinde alacağım çok saolun burada paylaşacağım bütün herşeyimi

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    Derbi Gpr 125 kaç para bilen varmı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)