Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ekspertiz raporu...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kere şunu söyliyim bende 600lük kullandım kullanmadım değil
    ama ciddi anlamda motorlar 1 değil yolda gidişleri beygirinden dolayı çok büyük farklar var...
    artı olarak sen ne kadar basmıcam desende inan basıyorsun bende basmıcam dedim hemde arkadaşın motoruyla ozaman ama 1 hafta sıka sıka gezdim yinede hesapta hiç gazlamadım ama....yani sen ne dersen de o altındaki aletin sesi her zaman kulağına hadi biraz daha biraz daha asıl gaza diye fısıldayıp kanına giriyor hep öyleki heğp daha fazlasını istiyorsun daha hızlı daha hızlı (ego tatmin edenler için geçerli ben scooter bile olsa aldığım rüzgardan son derece tatmin oluyorum)
    tabikide bu süre içinde ciddi 2 kaza yapıyordum şansım varmış
    şimdi baktığımda önce kendimi daha çok geliştirmeyi tercih ediyorum 3 senedir motorda kullanıyor olsam demekki halen daha eksiklerim varmış halen daha binerken daha tecrübeli olanlarıma sorarım (yaşçada büyük olanlara) sürüşümle ilgili bi eksiğim varmı diye her yeni gün her kontak açtığında yeni birşey öğreniyorsun ve tecrübe geliştiriyorsun zamanın varken kontra tekniklerine çalış öğren derim daha en basidinden...

tabi bu benim düşüncem
    Anlıyorum seni dostum
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xciting
    ekspertiz raporu garanti değildir ki
    kymcOcUk

Motosikleti
    GT250R
    mhyen abi avrupa yakasındaki ustanın adresini açıktan yazsan çok daha faydalı olur hem adamada müşteri kazandırmış olursun
    bende 2-3 ay içinde bi hyo alacağım(büyük ihtimal) ve kafamdaki en büyük sorun iyi bir usta bulup motoru göstermek, yardımcı olursan sevinirim.
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    arkadaşlar herkeze teşekkür ederim, özelliklede MYHEN arkadaşa, bana çokk yardımcı oldunuz... hepinizden allah razı olsun, tekeriniz düz bassın...
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkeze teşekkür ederim, özelliklede MYHEN arkadaşa, bana çokk yardımcı oldunuz... hepinizden allah razı olsun, tekeriniz düz bassın...
    bu dua ile keskin bir viraj almaya calısan racing kullanan arkadasa kazamı yaptırmak istiyorsun sen
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler