Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Kendi sağlığıyla ilgili bu kadar cimri ve nankör olanını da ilk kez görüyorum doğrusu Anlaşıldı, sen adam akıllı bir kask almayacaksın. Yazık...
Şayet kaliteli bir kask alacak olursan bunu kalın harflerle duyur ki görelim ne aldığını.....
abi ben asıl sorunu anlatamıyorum sanırım.. ben motoru almak için kredi çektim. şu ara elim baya bi dar. kışın motosiklet kullanmıyorum zaten.
bide kasktan 2 tane alıcam 1 tanede değil. yaza kadar vaktim var. Araştırmalarıma göre kışın kasklarda hiç beklenmedik indirimler olabiliyormuş.

mesela schubert C2 kask vardı 399 YTL ye motomax satmış stoklar bitmiş. artık yaza doğru C3 getireceklermiş oda sanırım yine 450 avro civarında olur. kampanya denk getirirsek 1 kask parasına 2 kask alırsam kötü mü olur yani. yoksa bi shoei almayı kim istemezki.

sessiz ve kaliteli kask bakıyorum arıyorum soruyorum araştırıyorum.. çeneden açılır olursa scooter kullandığım için daha olur diyenler bile oluyor.

bu arada Scorpion ilk defa duydum onuda bi araştırmak lazım biraz forumları karıştırayım.