Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kuryelik:gerçekten bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda nt700deauville
    arkadaşlar 12 saat motor üstündeyim ve şuan paketçilik yapmaktayım fakat cbf 150 alıp özel kurye şirketlerinde çalışmak istiyorum iki iş arasında kararsız kaldım özel kuryelerin çalışma sistemleri hakkında pek bilgim yok fakat iki iş var biri gözlük camı taşıma saat 10 ile 6 arası 20noktaya paket teslimatı 850maaş motor senden benzin artı ssk onlardan diğeri evrak taşıma üzerine kurulu bir şirket herşey sana ait ssk motor yemek benzin vs. fakat en az 1500 alınıyormuş işin yoğunluğuna göre 2500 3000e çıktığıda oluyormuş beni bu iki konu hakkında aydınlatırsanız çok sevinirim bilen çalışan yada bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Güncel......
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    honda nt700deauville
    hiçmi özel kuryelik yapan yok arkadaşlar aranızda
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 12 saat motor üstündeyim ve şuan paketçilik yapmaktayım fakat cbf 150 alıp özel kurye şirketlerinde çalışmak istiyorum iki iş arasında kararsız kaldım özel kuryelerin çalışma sistemleri hakkında pek bilgim yok fakat iki iş var biri gözlük camı taşıma saat 10 ile 6 arası 20noktaya paket teslimatı 850maaş motor senden benzin artı ssk onlardan diğeri evrak taşıma üzerine kurulu bir şirket herşey sana ait ssk motor yemek benzin vs. fakat en az 1500 alınıyormuş işin yoğunluğuna göre 2500 3000e çıktığıda oluyormuş beni bu iki konu hakkında aydınlatırsanız çok sevinirim bilen çalışan yada bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim
    kardeş iş gözlük camı tasşımaksa hıc gırme o konuya adamın ımanı gevrıyo.ben gözlükçüyüm o kuryeler neler cekıyo kcı kırık bı cam için extra olarak servıse cıkıyosun.ama kurye de calıssan arkadaslar varsa onlar daha kapsamlı bılgı verırı
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    kardeş ikinci yazdığını tercih ederim
    alıcaksın az yakan bi yavru ( ybr - cbf mevzusu) ayda 1500 çok iyi 500 ünü masraflara versen senden iyisi yok bide gözlük camı adama koyar 2 tane yuvarlak cam için 10 km yol yapmak ne demek :
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    2. seçenek bencede.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    2, seçenek diyen arkadaşlar pek kavrayamamış...
    1,500 minimum deniyor ama hiç birşey karşılanmıyor ki?
    Ben ilaç kuryesiyim,
    sigorta(ssk), kaza sigortası ve hayat sigortası(özel), yağmurluk-yazlık-kışlık tam takım kıyafet, 2 model kask ve ayakkabı, motor-istepne-servis-bakım vs., yemek-yol, herbişey onlardan, 10 saat işçilik ve ehliyet benden...
    Günlük ortalama 100km yol yapacaksın, elbet bazı aksiliklerde çıkacak en önemlisi ise motorda değil sende oluşacak aksilikler ki ssk (en azından) çok önemli bence...üşütürsün, hasta olursun,kaza yaparsın ıvır zıvır...
    Kararı sen ver...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Arkadaşım olaya birde şöyle bak. Bence bildiğin firmada gözlük taşımak daha garanti olur senin için. Bizim İbrahim abi de yeni başlamıştı kuryeliğe ve bak başına neler geldi bilmediği paketi götürdüğü için. Olayın birde bu yönünü düşün. Aşağıdaki linkte başına gelenleri okuyabilirsin. Ben kendisini tanıdığım için kesinlikle bilmediği paketi teslim ettiğinden bu olayın başına geldiğine inanıyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...%40%40%40.html
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı koralayilker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuryelik hakkında ne ögrenmek istiyorsan bana özelden yaz detayları anlatırım sana

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım olaya birde şöyle bak. Bence bildiğin firmada gözlük taşımak daha garanti olur senin için. Bizim İbrahim abi de yeni başlamıştı kuryeliğe ve bak başına neler geldi bilmediği paketi götürdüğü için. Olayın birde bu yönünü düşün. Aşağıdaki linkte başına gelenleri okuyabilirsin. Ben kendisini tanıdığım için kesinlikle bilmediği paketi teslim ettiğinden bu olayın başına geldiğine inanıyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...%40%40%40.html
    ibrahim kuryeliğe yeni başlamadı çok eski birkurye meslektasımdır .. kendisini bu beladan bir an önce Allah kurtarsın o paketi götürme işi bana da denk gelebilirdi.. bi kurban gerekiyordu bazılarına ibo seçildi..
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Pardon asphaltkowboy, doğru eskiden de kuryelil yapıyordu ama bu işe yeni başladı demek istemiştim, onun yerine kuryeliğe yeni başladı yazmışım haklısın. ben geçen cuma konuşmuştum anlatmıştı nasıl çalıştığını hangi sistemle çalıştığını. Hatta Anadolu-Avrupa paketlerini nasıl dağıttından bahsediyodu.
    Umarım en kısa sürede çıkarda ailesine sevenlerine kavuşur.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    honda nt700deauville
    dostlarım gerçekten çok sağolun araştırmaya devam ediyorum fikrileriniz önerileriniz için tekrar teşekkürler bu işin içinde olanlarla özeldende irtibata geçeceğim saygılar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben eski bir kureyim.... iki sene serbest çalıştım... benim çalıştığım zamanlarda kuryelik gerçekten çok iyi bir meslekti.... neden mİ? 1 piysada motosiklet azdı. 2 bu kadar motosiklet sürücüsü yoktu. 3. teknoloji bu kadar yaygın değildi. 4, sektörü bir çok kişi bilmiyordu(getirisini) şartlar bu olunca prim hesabı çalışarak askari üçretin ayda en az 5 katını kazanırdık... hafta sonuda çalışmazdık... ama şimdi şartlar yukardakinin tam tersi oldu..... ayda en fazla 1200 ile 1500 serbets kuryede kazanırsın... masraflarında olacaktır.... bende maaş düşünce 3 sene selçuk ecza deposunda ilaç kuryeliği yaptım... her şey şirkete ait 4 cumartesi bir pazar calışarak eline maksimum 850 ytl geçiyordu... şimdi şöförlük yapıyorum daha fazla geçiyor... motosiklet aşkı bir tarafa ben sana hiç başlama derim... çünkü istanbul trafiğinde kurye olmak , kaçak yollardan suriye ye geçmekten daha zor... etraf mayın kaynıyor... birinin üstüne basarsan patlarsın... sen paket servisine devam et... yada gözlükçüye gir... en azından gidip geldiğin yerler belli olur...

Motosikleti
    honda nt700deauville
    anladım hocam sağol yani bilinmezliklerle dolu bi işe başlamaktansa az olsun öz olsun diyorsun not:bursada çalışacağım istanbul kadar tehlikeli sayılmaz trafiği

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)