Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

bigün birini sağlam haşat edicem ya hadi hayırlısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hgmotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seyhan 150
    bugün öğlen baktım hava fazla soğuk değil dedimki motorla 2 km uzaktaki benzin istasyonundan sigara alıp geleyim dedim. iyi hoş gittim aldım eve tekrar yola koyuldum karşı şeritten kamyon geliyo onun arkasından bi araba sollamaya kalktı beni gördü sellektör yaptım ama nafile beni tınlamadı bende kenara çekileyim derken çamurdan kaydım sürat yapmıyordum toparladım motoruu ama çok kızdım .. o kızgınlığa adamın arkasından bastım yetiştim arkasına dayandım. yalnız niyetim bozuk gittim adamın arkasından adamı sağlam benzetecektim baktım adamın yanında eşimi kardeşimi bilmem ama bir bayan var bayanın yanında adamı rezil etmek istemedim geri döndüm fakat birgün birisi sağlam elimde kalıcak biz motorsiklet kullanıcılarını bi hiç gibi görüyolar trafikte ne bu ya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı hgmotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün öğlen baktım hava fazla soğuk değil dedimki motorla 2 km uzaktaki benzin istasyonundan sigara alıp geleyim dedim. iyi hoş gittim aldım eve tekrar yola koyuldum karşı şeritten kamyon geliyo onun arkasından bi araba sollamaya kalktı beni gördü sellektör yaptım ama nafile beni tınlamadı bende kenara çekileyim derken çamurdan kaydım sürat yapmıyordum toparladım motoruu ama çok kızdım .. o kızgınlığa adamın arkasından bastım yetiştim arkasına dayandım. yalnız niyetim bozuk gittim adamın arkasından adamı sağlam benzetecektim baktım adamın yanında eşimi kardeşimi bilmem ama bir bayan var bayanın yanında adamı rezil etmek istemedim geri döndüm fakat birgün birisi sağlam elimde kalıcak biz motorsiklet kullanıcılarını bi hiç gibi görüyolar trafikte ne bu ya..
    Maalesef öyle görüyorlar bizde devlete vergi ödüyoruz köprüden otobandan geçiş ücreti ödüyoruz ama yollarda yanlızız çok az araç sahibi sana saygı gösteriyor birçoğunun umurunda bile değiliz. Muhakkak daha azami dikkat göstermek zorundayız geçiş hakkı bizim bile olsa çoğunlukla araç sahiplerinin ne yapacağını bilmediğimizden onlara yol veriyoruz. Sen yinede sinirlerine hakim ol...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Geçmiş olsun arkadaşım malesef böyle tipitipler piyasada azımsanmayacak kadar çok bunlara ne yapsan haktır ama sen delikanlılığa yakışanı yapmışsın emin ol, böyle bir durumda kavgada edemessin en azından uyarmak yerinde bir tercih olacaktır kazasız sürüşler

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    geçmiş olsun yine iyi yapmışın napmak lazım kımse bılmıyor bence

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    arkadaşlar en fazla polise şikayet edin, sakin olun başınızı belaya sokmayın, kimin ne yapacağı belli olmaz insanlar artık eskisi gibi değil, hele birde cahiline denk gelirsen ki etrafımızda çok var vay anam vay.... allaha sığınıp sabır dileyin, evdeki çoluk çocuğunuzu, ailenizi, arkadaşlarınız gözünüzün önüne gelsin, hayat çok kısa dikkat edin............
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Geçmiş olsun. Umarım bir daha yaşamazsın.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Geçmiş Onlar At Gözlügü Takmış Geziyorlar Diyecegim Ama O Söz Bile Yetersiz Kalır Galiba Tekrardan GeçmiŞ oLSUN
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bigünde benzeri bir olay benim başıma geldi artçı olarak annem arkamdaydı teksiciye yetiştim önüne geçtim şalterim atmıştı resmen taksici korkudan aşağı inemedi arkadaki müşteri kadın indi özür diledi o kadına ve anneme dua etsin
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    geçmiş olsun arkadaşım sen gene sana yakışanı yapmışsın boşver...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    böyle üzerinize göz göre göre sürenlerin sizde üzerine gidin kenara çekilmeyin, şöförü hedef alın, çarpışma anında kafanızı öne eğin ve kitleyin, çarpışma sırasında söföre kaskınızla kafa atıp cezasını vermiş olursunuz ve sizde biraz şanslıyanız bikaç sıyrıkla atlatırsınız hadiseyi :D şaka tabi, benim tavsiyem fosforlu yelek giyin, hatta ben karaköyden fosforlu yağmurluk aldım, hem sıcak tutuyor hemde görünmemeniz çok zor, hatta bi tane yunuz beni polis sanıp dıt dye korna selamı bile verdi

geçmiş olsun kütahya deyince biraz soguk oldugundan motor kültürü yok denecek kadar az dır o yüzden motoru tınlamazlar

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Maalesf bu tiplerden memleketimizde bolca bulunuyor.

oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    otokontrol otokontrol acaba nereye kadar...............
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçenlerde ben de e-5 te tarsustan mersine dönerken bir aile dolusu araba beni sıkıştırıp duruyor. şöför de genç bişey, ailenin delikanlısı heral ama benden gıcıklandığı hatta motorlardan nefret ettiği belli. 1-2-3 derken solundan geçtim ama refüje atma çabasına girdi. tam önüne geçip asıldım frenlere, tabii o da fren yapar diye bekledim ama adamın umurunda değil. tamponu tekerime dokunacak kadar arkamdan geliyor. ben de yaktım dörtlüleri ve hızımı azalttım ve önünde gitmeye başladım. 30 km ye kadar yavaşladım şehirlerarası yolda ve hiç yol vermedim. baktım ilerde polsi otosu duruyor. dötlüyü söndürüp sola sinyal verdim, elimle işret ettim sağa çek diye, şerefsizler baba-oğul başlarını öne eğip görmemiş gibi yaptılar. tekrar yola devam ettim. boşver dedim kendimce, baktım sağdan yavaş yavaş gidiyor. bastım geçtim ve aaaa eleman arkama takılmış cellat gibi uzunları yakmış geliyor, aniden sağ şeride geçip frene bastım o sol şeritte ve gözüm aynada, yaklaştı ve ben yanına yaklaştım ama sağ şeritteyim, o solda. sol yanından yanaştım, camı aç işareti yaptım, korkmadığımı görünce bastı gaza ben de bastım. beni sağa sıkıştırmaya çalıştı benaniden hızlanıp aradan sıyrıldım. bu arada hava yağmurlu ve akşamdı. neyse sonra bastım geçtim. ama o şöförün gözlerini kan bürümüştü desem yalan olmaz. o bakışlardan çok nadir gördüm şimdiye kadar.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hgmotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün öğlen baktım hava fazla soğuk değil dedimki motorla 2 km uzaktaki benzin istasyonundan sigara alıp geleyim dedim. iyi hoş gittim aldım eve tekrar yola koyuldum karşı şeritten kamyon geliyo onun arkasından bi araba sollamaya kalktı beni gördü sellektör yaptım ama nafile beni tınlamadı bende kenara çekileyim derken çamurdan kaydım sürat yapmıyordum toparladım motoruu ama çok kızdım .. o kızgınlığa adamın arkasından bastım yetiştim arkasına dayandım. yalnız niyetim bozuk gittim adamın arkasından adamı sağlam benzetecektim baktım adamın yanında eşimi kardeşimi bilmem ama bir bayan var bayanın yanında adamı rezil etmek istemedim geri döndüm fakat birgün birisi sağlam elimde kalıcak biz motorsiklet kullanıcılarını bi hiç gibi görüyolar trafikte ne bu ya...
    geçmiş olsun. Maalesef akıl alacak birşey değil neden motosiklet kullanıcılarını umursamadıkları???

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde ben de e-5 te tarsustan mersine dönerken bir aile dolusu araba beni sıkıştırıp duruyor. şöför de genç bişey, ailenin delikanlısı heral ama benden gıcıklandığı hatta motorlardan nefret ettiği belli. 1-2-3 derken solundan geçtim ama refüje atma çabasına girdi. tam önüne geçip asıldım frenlere, tabii o da fren yapar diye bekledim ama adamın umurunda değil. tamponu tekerime dokunacak kadar arkamdan geliyor. ben de yaktım dörtlüleri ve hızımı azalttım ve önünde gitmeye başladım. 30 km ye kadar yavaşladım şehirlerarası yolda ve hiç yol vermedim. baktım ilerde polsi otosu duruyor. dötlüyü söndürüp sola sinyal verdim, elimle işret ettim sağa çek diye, şerefsizler baba-oğul başlarını öne eğip görmemiş gibi yaptılar. tekrar yola devam ettim. boşver dedim kendimce, baktım sağdan yavaş yavaş gidiyor. bastım geçtim ve aaaa eleman arkama takılmış cellat gibi uzunları yakmış geliyor, aniden sağ şeride geçip frene bastım o sol şeritte ve gözüm aynada, yaklaştı ve ben yanına yaklaştım ama sağ şeritteyim, o solda. sol yanından yanaştım, camı aç işareti yaptım, korkmadığımı görünce bastı gaza ben de bastım. beni sağa sıkıştırmaya çalıştı benaniden hızlanıp aradan sıyrıldım. bu arada hava yağmurlu ve akşamdı. neyse sonra bastım geçtim. ama o şöförün gözlerini kan bürümüştü desem yalan olmaz. o bakışlardan çok nadir gördüm şimdiye kadar.
    sanada geçmiş olsun. Al işte gençler için aile terbiyesi insan saygısı öğretmemiş ailesi deriz. Ama babası bile yanında ve yapılanlara bak. Yazık çok yazık... İnsanlık kalmamış maalesef

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Arkadaş Ben Defalarca Kafa Göz Kırdım.. Hatta Bir Defa Sında Karakolluk Bilene Oldum... Bitmiyor Trafikteki öküzler... Bence Döverek Bitiremeyiz Bu öküzleri.... Bunları Motosikletin Arkasına Bağlayıp Sürüklemeli....

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Büyük geçmiş olsun... Bana göre bunlar maganda yanlarında bayan olunca popoları kalkıyo. Kimseleri takmıyor.

Yürekçe sanada geçmiş olsun.
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    bmw f650gs
    bu tür olaylar banada çok oluyor... onun için pişman olmamak için gözüne kestirdiysen döveceksin gireceksin ağız burun dalacaksın... valla ben çok kavga ettim... ama dikkat geçenlerde bir scooterlıyı fena dövdüler hemde mecidiyeköy meydanında...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Aslında Trafik Şübe Müdürlüğünde Veya Valilikte Butür Sıkıntılarımızı Dile getirecek Aramızda Bürokrasıyı Bilen Arkadaşlar Muhakkak Vardır Bu Arakaşların Girişimi İle Sorunlarımızı Dile Getire Biliriz Gibi Geliyor Bana İstanbulun Yol Durumundan Araç Sürücülerinin Hal ve Tavırlarına Kadar
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    bi benzeri başımıza geldi. taksimden ortaköye gidiyoruz 4 scooter. hepimiz arkadaşız. önümdeki aracı sollamak için orta şerite çıktım o saatte orta şerit 2 yönlü. benim arkamdanda arkadaşım çıkmış. tam o anda karşıdanda araba sollamaya çıktı. arkadaşımın üstüne doğru direksiyonu kırdı ve öteki şerite geçti. sağındaki arabaya az kalsın vuruyodu. araba frene asılmasa kesin vurmuşlardı. hemen döndük yakalamak için. beşiktaş meydana gelmeden yakaladıkda. aracın içinde 4 kişi. 2 erkek 2 kız. herif abi valla hatam var diyo eleri titremeye başladı. bide gören motorcu durunca baya kişi olduk. arkadaşımın dediği sadece. ben motorum bi vurursun ölürüm başka canım yok dedi. öteki arkadaşlardan biri atlamaya çalıştı ama tuttuk yolladık şöförü.

bu arada taksimde duran trafikte arkadan itekliyen arabaları saymıyorum bile. herif vuruyo dönüp bakıyorum bide pis pis gülüyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)