Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar daha önce keeway arn kullanmıştım 5 6 ay fln sonra sattım. şimdi de racing e geçmek istiyorum. fakat hemen almak istemedim. prof olmadıgım için agır motorda denge problemi olacagını söylediler kaldıramazmışım fln. bende şimdilik cbr 125 uygun gördüm. honda kalite diye düşünüyorum. alsam sorun açar mı ikinci el alcam 3000 ytl civarı bütçem var hem göze hoş gelio hem vitesliye alışırım. aldıgıma pişman olmiim basım agrımasın istiyorum. bir de kullananların yorumu nedir trafiğe rahat çıkabilir mym uzun yola gidebilir mym keewayle yanımdan kamyon geçse 2 metre fırlıodum. vespa da yola daha hakim oluyordum. bunda sorun olmaz die düşündüm. yorumlarınızı rica ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    kimse tazmamış dostum bi kullanıcı olarak allah herkese böle bi motor nasip etsin bence sınıfının en iyisi(tabi parasına göre)
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Bende cbr 125 düşünüyorum güzel makina yüksek model almaya çalış

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    racing içiin tam başlangıç zaten bende isterdim ama o kadar param yok veya cbf250 fln 2el onada bak ille race diosan başka

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    2. eL temiz alabilirsin 3000 YTL civarına

Ama Denge problemi konusundan yine büyük motorlarda yasayabilirsin ; Cünkü CBR 125 in ufak bir kasası var.. Madem Vitesli kullandın ; Hyosung GT 250 R al bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1352740

Aynı konular yukarıdaki konuda tartışılıyor... Yukarıdaki konudan devam ediniz.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)