Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Vurup kaçma?

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi geceler

Bugün sahil yolunda sağ şeritte ilerilerken park etmiş bi araba kapısını açıp beni düşürdü polis çağırdım "çok kaza var gelemeyiz" dedi 2 saat yağmur altında bekledim kadın haklı olduğunu iddaa etti bide kadının plakasını cep telefonu numarasını aldım karakola gittim mahkemeye baş vurmamı söylediler bu durumda başka kalan arkadaşlar varsa ne yapacağımı söyleyebilirmi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "çok kaza var gelemeyiz" ne demek?
    asıl bu insanları mahkemeye vereceksin...

sorunun cevabını bilen arkadaşlar mutlaka çıkacaktır...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asıl bu insanları mahkemeye vereceksin...

sorunun cevabını bilen arkadaşlar mutlaka çıkacaktır...

valla aynen öyle dedi ne demek deyincede yarım saate gelebiliriz dedi iyi dedim bekliyorum 2 saat bekledim yağmur altında ve gelmedi kimse yarın kadını arayıp ya kendi ödemesini ya zabıt tutup kaskosunun ödemesini yada dava açmak zorunda olduğumu bildiricem gelişmeleri yazıcam buraya

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl birşeydir ya bu
    bütün hakları verdik diyemi oluyor nerde çok kaza var zaten kazaların çoğunda artık yeni yasa gereği insanlar kendileri çizip hallediyorlar ceza işlemlerini vs...
    herhalde ben ole bir durumda baya baya iğneleyici bir konuşma yapardım amirini isterdim hemde...

Alıntı EfeUncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aynen öyle dedi ne demek deyincede yarım saate gelebiliriz dedi iyi dedim bekliyorum 2 saat bekledim yağmur altında yarın kadını arayıp ya kendi ödemesini ya zabıt tutup kaskosunun ödemesini yada dava açmak zorunda olduğumu bildiricem gelişmeleri yazıcam buraya
    bence zabıt tutturma ya kendisinin ödemesi gerektiğini yada aracınızla mahali terkettiğinden dolayı vurup kaçmadan dava açmak zorunda olacağını belirt yani senin paranı bi şekilde tazmin etmek zorunda artık eğer orada zabıt tutmadan aracını hareket ettirdiyse....

trafik kurallarına göre araçlar kaza anında yaşanan savrulma vs frenaj sonrası durduğu şekilde zabıt tutulana kadar durmak zorundadırlar yoksa aracı hareket ettiren her zaman 8/8 suçludur
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tutanak tutsaydınız ya polis ztn gelmez artık yeni yasaya gore yaralanma yoksa

ikinizde anlatıcaktınız durumu cizecektnz resmi sigorta sirkteleri %0 %50 %100 oranlarında haklı vya haksz oldugunuza karar vericekti

eger hala sansın varsa kadını bul doldurun bi tutanak git servise ver motoru
    true love..

Drift Religion

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun..... önce hatunu ara zararı karşılamasını kibar bi dille iste ağır konuşma ki mahkemelik olursan delil olarak sunabilir.... eğer olumlu cevap alamazsan, elinde herhangi bir tutanak varsa ihtaname çek 7 günlük süre tanı cevap gelmediği takdirde hasarı sen karşıla faturaları icra takibine koy takibe itiraz ederse mahkemelik olursun.... filan falan kısaca buuu .... tabii daha kısa yolunu bilen arkadaşlar çıkar mutlaka

ya bakalım yarın arıyacam sonucu yazarım buraya ama inatçı bi kadın bayaa haklıda olduğunu iddaa ediyo ona göre kaza bile yok ortada

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutanak tutsaydınız ya polis ztn gelmez artık yeni yasaya gore yaralanma yoksa

ikinizde anlatıcaktınız durumu cizecektnz resmi sigorta sirkteleri %0 %50 %100 oranlarında haklı vya haksz oldugunuza karar vericekti

eger hala sansın varsa kadını bul doldurun bi tutanak git servise ver motoru
    Alıntı pierid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun..... önce hatunu ara zararı karşılamasını kibar bi dille iste ağır konuşma ki mahkemelik olursan delil olarak sunabilir.... eğer olumlu cevap alamazsan, elinde herhangi bir tutanak varsa ihtaname çek 7 günlük süre tanı cevap gelmediği takdirde hasarı sen karşıla faturaları icra takibine koy takibe itiraz ederse mahkemelik olursun.... filan falan kısaca buuu .... tabii daha kısa yolunu bilen arkadaşlar çıkar mutlaka
    ya bakalım yarın arıyacam sonucu yazarım buraya ama inatçı bi kadın bayaa haklıda olduğunu iddaa ediyo ona göre kaza bile yok ortada
    ya en başında bi kaza olmuş ve kadın zabıt tutulmadan olay mahalini terk etmiş kesinlikle suçlu durumda

öncelikle arayıp güzel bir dille motorunun masrafını karşılamasını rica etmelisin
    ama baktınki anlamıyor kendisine dava açmak zorunda olduğunu çünkü "zabıt tutulmadan kaza mahalini zabıt tutulmadan terk etmenin yani terk edenin yada aracını hareket ettirenin suçlu bulunacağı trafik kurallarında belirtilen kanunda yazmakta olduğunu" belirtmen gerek kendisine

2. bir kez yazdım umarım yardımcı olmuşumdur

bu yüzden bu yeni kanun çıktıktan sonrada araçları hareket ettirmem diğer aracın sürücüsüyle herhangi bir senin suçun benim suçum münakaşasına girmemek için ve kendisinide bu konuda uyarırım.... önce zabıtı tutturur yada kaza mahalini 2 kağıdada çizer ondan sonra harekete izin veririm en azından işi garantiye almak için

sonucu belirtirsin umarım
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Honda Cbr 600rr
    keşke en azından resim çekebilseydin delil amaçlı...
    it's just living and leaving::145::

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    peşine bırakmassan hal olur dostum

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Araçları hareket ettirdiğinden dolayı açıkcası kadın olayların meydana geliş şeklini istediği gibi çarpıtabilir.Bence yapman gereken şey kadına tatlı bir dille izah et durumu.Eğer olmazsa kadını olay mahallini terketmek ile suçla.Bunlara mübahtır bu...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Hahah..! Otomatik reklam botu o zaten...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahah..! Otomatik reklam botu o zaten...
    Sabah uykudan kalkıp da görünce e yalan söyleyeyim gerçek adam sandım
    Yazıma tam başladım ki bot olduğunu yeni anladım ama ne zamandır ingilizce kullanmıyordum zaten yazayım dedim
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

kadını aradım açmadı artık yapılacak tek şey var...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kesinlikle

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    "çok kaza var gelemeyiz" miiiii

Sen o kadınla ugraşmayı bırak bu polisi mahkemeye ver

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting250i
    İyi geceler

Bugün sahil yolunda sağ şeritte ilerilerken park etmiş bi araba kapısını açıp beni düşürdü polis çağırdım "çok kaza var gelemeyiz" dedi 2 saat yağmur altında bekledim kadın haklı olduğunu iddaa etti bide kadının plakasını cep telefonu numarasını aldım karakola gittim mahkemeye baş vurmamı söylediler bu durumda başka kalan arkadaşlar varsa ne yapacağımı söyleyebilirmi acaba?
    savcılıga gidip dilekçe vereceeksin ama polis niye çağırdınki anlayamadım trafik zabtını kendiniz tutacaktınız sendede hata var arkadaşım..

Alıntı ask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savcılıga gidip dilekçe vereceeksin ama polis niye çağırdınki anlayamadım trafik zabtını kendiniz tutacaktınız sendede hata var arkadaşım..
    ikimizdede o belgeden yoktu benim bi arkadaşım getirdi belgeyi kadın aradı beni bende durumu anlattım eğer yardımcı olmassa dava açmak zorunda olduğumu belirttim onun üstüne kadın tüm hasarımı karşılayacağını yarın motoru servise götürüp servisin beni aramasını söyledi iyi dedim bende yardımcı olan ve olmaya çalışan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Geçmiş olsun kardeş çok. Bende annamadım ya işimiz var gelemioruz mu oluyormuş polislerin işi ?? Bi kaç sefer arasaymışsamıydın keşke acaba ??

bi kaç kez aradımda ben arayınca kadın arkamdan yok kaza diye bağırdı bi kaç kere ona göre olan normal bişeymiş heralde:D kadını azarliim dersken telefonu kapattım hep

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)