Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Hayabusa gsxR 1300lük Hırçın Çocuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Esselamu aleyküm sevgili Motosiklet.net formcu arkadaşlarım aranızda --600 cc ve üzeri cc lerde motorların ortamında bulunupta Hayabusa gxR 1300 ü inceleme,nekadar yakıt yaktıgını,100 e kaç sanıyede cıktıgını,senelik vergisinin nasıl oldugunu ,km bakımlarının malıyetlerının ne kadar cıvarlarında oldugunu ve 2.el ini tawsiye eden ler Bizzat bu motor la tanısarak bu haZZı yasamıs arkadasşarın tecrubesınden yararlanmak ve acıkca sı alacaklı bırısı olarak soruyorum YARDım ve tawsiyelerınıZe tamamen açıgım şimdiden çok teşekkürler. sağolun :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    aha ? kimsede yok nolcek şimcik :D

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok yakar çok kaçar bizi aşar ağa
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    racer_200
    sadece ona aşığım

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Sadece Ducati Desmosedici (ki kendileri 2006 MotoGP replicasıdır) bir fabrika çıkışı Hayabusa'yı geçebilir. MVAugusta F4 312 serisi de geçtiği iddia edilen bir modeldir. Ama bu iki motor da ulaşılması hemen hemen imkansız modellerdir. Ayrıca Hayabusa tuning için sayısız olanak sunar.

Fakat Hayabusa'nın viraj alışı, frenajı asla bir supersport gibi olamaz. Onlar gibi kıvrak değildir. Ama virajdan çıktıktan sonra hızlanırken sürücüsünün arkaya dönüp rahatça el sallayıp ayıp hareket bile yapabilceği kadar konforludur.

Teknik detaylar için internette binlerce kaynak var, oralara danışılabilir, yukarıda yazdıklarım ünlü yönleri, veya inceleme yapılan yazıların özetleri.
    Üç boyoz bir kola

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    cevap verecek yok gibi..geçenlerde ışıklarda yanımd durmuştu çok etli kocaman =/ onun yakıtıda çoktur =) vergiside ama suzuki sağlamdır

Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Ducati Desmosedici (ki kendileri 2006 MotoGP replicasıdır) bir fabrika çıkışı Hayabusa'yı geçebilir. MVAugusta F4 312 serisi de geçtiği iddia edilen bir modeldir. Ama bu iki motor da ulaşılması hemen hemen imkansız modellerdir. Ayrıca Hayabusa tuning için sayısız olanak sunar.

Fakat Hayabusa'nın viraj alışı, frenajı asla bir supersport gibi olamaz. Onlar gibi kıvrak değildir. Ama virajdan çıktıktan sonra hızlanırken sürücüsünün arkaya dönüp rahatça el sallayıp ayıp hareket bile yapabilceği kadar konforludur.

Teknik detaylar için internette binlerce kaynak var, oralara danışılabilir, yukarıda yazdıklarım ünlü yönleri, veya inceleme yapılan yazıların özetleri.
    abim bnm yaklaşık olarak 2 mılyara yakın maasım var kendım tıcaretle ugrasıyorum ama hayabusayı almak sorun deıl 17 18 19 gusel makıneler var ben 1.88 boyunda ve 110 kiloyum demem şu dıger masraflar formlarıda arastırdım bulazmadım ruhsattan ve benzeri konulardan yardım sadece bunlardan ısterım , 4mılyar kendı motorum ve uzerıne 15 daha vedımmmı sahane oluyor ama makıne 1300 luk oldugu ıcın vergısınden tırsıyortum

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Hayabusa benim de alışveriş listemde, hastasıyım. Ama hala satın alma endikasyonunu tam olarak koyamadım...

t00t kardeşim, neden bir Hayabusa'ya ihtiyacın olduğunu düşündün mü hiç? Büyük, ağır, benzini çok yakar, vergisi fazla, parçası pahalı... Gül gibi motorun var. Türkiye'de senin motorunla gidip te "keşke burada Hayabusa olsaydı altımda" diyebileceğin bir yol da yok zaten... Bence daha mantıklı, daha ucuz, daha güzel modellere bakmalısın...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    bıldıgım kadarıyala bu forumda vergı odemelırı hakkında bır baslık olcaktı bı arastır ıstersen...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Bu konuda haklısın abim,amma velakin bu motor kalıbıyla bana güven veriyor.RR,gsxR,yzfR,R,ZxR lar bana kucuk gelıor tıplerıde mıyon tıp zatı sarmıyor kalıbıma gore agır baslı ıstıyorum nasıl olur acep soledıgım fıyatlarda tawsıye edebılecegın motor modellerı varmıdır sadece bır taWsıye olarak

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    zaten bu makına racıng motorlar gıbı yuksek devırle degıl neredeyse torkla yuruyen bı makına o yuzden hızlanmaları cok ıyı...ınanılmaz bı motor ama sehır ıcınde oldukca kullanıssız oldugunu sogleyen hayabusa sahıbı tanıdıklarım var...alıp sadece sehır dısında otobanda gezıp gelıceksın dıyorlar...hıc kıvrak degılmıs soledıklerıne gore...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler