Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangisi

Katılımcı sayısı
125. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • motosiklet(iniz)

78 62.40%
  • karşı cins

47 37.60%
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

motor mu, karşı cins mi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    burakoksuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    janti adamımsın dostum....aynen katılıyorum.
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞANARAK TECRÜBE KAZANILIR.ZAMAN İNSANLARI DEĞİL ARMUTLARI OLGUNLAŞTIRIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı zpoint adlı üyeden alıntı
    eşyalar bu bi motor olabilir we senin emrine amade ama karşı cins ne yapacağını kestiremeyebilirsin .fakat şu bi gerçek asla sıcacık bi kalbin kocaman bi gülüşün yerini hiç bi makina alamaz .hatunca !!!!
    ilk cümle devrik olmuş, gramer de yanlış olduğu için tam anlayamadım ama yanlış anlamadıysam motor eşyadır, eşyalar emrine amadedir oysa karşı cinsin ne yapacağını kestiremezsin, bu nedenle motor daha iyidir diyorsun galiba. Eğer böyle diyorsan bence tam tersi, motorun ne yapacağını kestiremezsin. Kumanda/kontrol sende sanırsın ama her an herşey olabilir. Söylediğin komuta tepki vermeyebilir, bakım ister, ilgi ister, riskleri vardır, ruhunu ele geçirir anlamazsın bile, vs vs. Kadın nazlanır, motor da nazlanır. Erkek de huysuzlaşır, motor da huysuzlaşır, karşı cinsteki her hareketi motor da yapabilir. Yani karşı cins = motor. Zaten anket de şu an itibarıyla %50 - %50 demiş.
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı
    Gerçekçi olunuz beyler-hanımlar, eşsiz olmaz. Hele benim gibi yıllanmışsanız.

Çoğunuz evlisiniz, yani evde, elinizin altında, mevcut şu an. MOTOSİKLET seçiminizi yaptıran duygular içinde işaretleme yapıyorsunuz. Gerçekçi olunuz.
    başak söze gerek yok

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Ben %80 Motosikletim derim Ama Şuan YaNımda Oturan Hatunu sizde Görseydiniz bu Motosiklet tercihiniz %0.02'ye inerdi. (Kendiside Yazdığımı Okuyor)
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    moto sohbet forumuna resım koymayı nasıl yapıyoruz bılen varmı

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı Romans504 adlı üyeden alıntı
    Ben %80 Motosikletim derim Ama Şuan YaNımda Oturan Hatunu sizde Görseydiniz bu Motosiklet tercihiniz %0.02 inerdi. (Kendiside Yazdığımı Okuyor)

Yani senin söylediğine göre sen yanında oturan hatunu görünce motosiklet tercihin %80 'den %79.98 'e düşmüş. Yani yanındaki hatın tercih yüzdeni sadece %0.02 oranında düşürecek kadar mı diyorsun?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    nunu, fuat abi avatarın değişince tanıyamadım.nasılsın babam.senin kılıbık olduğunu herkes biliyor zate.sen istersen motorum birinci sırada gelir de yoksa yenge napar seni.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Heee heee gordugum kadariyla "looser"lar motoru secmis, guzel asklar yasayanlar karsi cinsi!
    Ben tarafiz kisi derim ki, Iyi bir ask olunca yurekte samanlik seyran oluyormus, yanlizlarda hararetlerini almak icin motora biniyormus..

aleste
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    SuperDude, laf ebeliği Yapma Ne Demek İstediğimi Anladın Ama Benim Motosiklet Tercihim Halen %80 (O Yazıyı Kendisi Bana Yazdırdı )
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Boyle karsılastırma cok sacma geldi bana. Ask için motordan kesinlikle vazgecerim. Ama motor icin sevdigim bayandan asla. Motor ve karşı cins karşılaştırması yapılamayacak kadar farklı seyler.

Motorundan çocuğu olan bir insan görmedim. Gören varsa söylesin. Sadakat, sevkat, sevgi, hayat insana ve canlıya ait önemli değerlerdir. Bir makine bunlara asla sahip olamaz.

Motosiklet ise guzel bir taşıt. Harika bir makine. Hayata özgürce sekil verebilen bir aygıt. Çok seviyor olabilirim ama. Asla sevdiğim insanla değişemem.

Motorumu bende cok seviyorum. Hayatımın buyuk bir bolumunu onunla yasıyorum dogrudur. Sevdigim bir kız yok cunku. Ama seversemde dusuncelerim aynen devam edecek. Kesinlikle bir insana bir makineyi tercih etmem. Edemem.
    Sadobey

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Motosiklet aşkı bambaşka bir şey arkadaşlar.Ama gönülden sevdiğin ve seni seven bir eşin,partnerin yerini hiç bir şey dolduramaz. (Neden ikisi de olmasın..?)

Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Secenek 3 tane olmalıydı. Ben secemedim mesela.
    Sadobey

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    Sadobey forumu tam anlamıyla okumadıgın anlaşılıyo, yakalandınyani
    sorunun asıl muhattapları "aşk yada sevgi" agına düşmemiş olanlar...ben bile kendi yaptıgım ankete oy vermedim, çünkü eşimi seviyorum
    o yüzden de bi kaç kez tekrarladım, bu olaya duygusal bakmayın diye.hoş bu şekilde cevap veren bir tek sen deilsin ama maksat gönüller bir olsun, bu sayede kış ayını birbirimizi azıcık azıcık tanıyarak geçirip yaza yeni motorlarla-yeni gezilerle girebiliriz.sadece bu başlık deil, genel olarak bir çok başlık insanların sitedeki diger üyelere olan merakından kaynaklanıyo diye düşünüyorum ve bunun gibi bir sürü sebep.......
    I\\´m / I can !!

Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Okumaz olurmuyum hala okuyorum bitmedi daha.

2 sene once Suzuki GN 250 mi ucak bileti almak için satmıştım. Sevdiğim kızı ziyaret edebilmek için.

Motormu karşı cins mi sorusuna cevaptır sanırım. ;)
    Sadobey

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    aynı cins bence....
    Tribünlerde, Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde
    Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE !!!

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    Sadobey ama sihirli kelime "sevdigim kız" .....
    I\\´m / I can !!

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Mesaj Moderator tarafindan silinmiştir.

YORUMLARIMIZA DİKKAT EDELİM..!!
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ***********X*******************X************

motorcu_fortcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

motor ve karşı cins

motorun olursa karşı cins eninde sonunda sana karşı hoş duygulara kapılacaktır ben ne zaman bi racing görsem arkasında bi hatun var demekki motorla hatun doğru orantılı

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Konu dışı , tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karsi, şiddet, müstehcen, kaba, nefret dolu yada çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrimina yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanicilarini küçümser davranislar sergilemek , dini , siyasi ve politik yazilar yasaktir. Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir. Forum ortamina kisisel problemler, anlasmazliklar tasinamazlar.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************¿*********************

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    walla motorun yeri ayrı ama motorun ustunde ben we kız arkadaşım daha guzel oluyor
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler