Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

50 kişi tarafından dövülen MOTORCU ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah hepimize acil akıl versin toplum olarak çok fazla ihtyiacaımız var
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ironeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gitti ne yazık ki....
    yazık olmus bır sapık yuzune tum motosıkletcıler hedef gosterılmemelı sacma sapan bı olay nedır bu ya
    [B][I][COLOR="Blue"]Hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın !!! [/COLOR][/I][/B]:bounce:

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varoşlar tehlikeli.. geçmemeye özen gösterin..
    Haaa! İşte olay bu! Ben geçerim kardeşim. Neden? Eğer memleketimin herhangi bir parçasında yürüyemiyosam,orası benim memleketim değildir.Daha önce heryerde yürüdüm,şimdide heryerde yürürüm.Burası benim memleketim!.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

1993 sivas olaylarının çıkması da bu tarz gaza gelme olayıyla olmuştu Çok üzücü.. Böyle bir milletiz işte biz..

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    offf offfff offfff.. bunca pisliğin hangisini temizleyebilirsin ki bu ülkede.. allah rahmet eylesin bir şey diyemiyorum. çok üzüldüm.

Motosikleti
    Artık Yok...
    eminim o döven 50 kişi arasında kesin kez motor kullanan vardır

Motosikleti
    Yamaha Virago 250
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haaa! İşte olay bu! Ben geçerim kardeşim. Neden? Eğer memleketimin herhangi bir parçasında yürüyemiyosam,orası benim memleketim değildir.Daha önce heryerde yürüdüm,şimdide heryerde yürürüm.Burası benim memleketim!.

tamamiyle katılıyorum.
    2 Tekerlekli Huzur..

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    al işte Terörist neden terörist oluyor ? bundan adam kin besliyor bu ölenin kardeşi yada babası siz olsanız? ne olur

Bu resmen yamyamlık.

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    motosikletli sapik,kaskli sapik vs ...

bu medya toplumu delirtmeye calisiyor.diyelim ki o adam supheli,istenseydi hemen yakalanabilirdi,ama daha sucu kesinlesmemis biri resmen orta yerde olduruluyor/ birileri gorevini yapmiyor acikca belli..sapiklarin da sapik zihniyetli insanlarinda allah .............

not" bati ulkelerinde tanimadiginiz bi cocukla konusamazsiniz sevemezsiniz gulumseyemezsiniz yardim dahi edemezsiniz eger olur ya boyle bisey yaparsaniz sapik olursunuz...pislik kusan medya bizi ne hale getiriyor...eski turkiyemiz nerede!!

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Ee sen bu memlekette adalet sistemini bir rayına sokma ,bir dava için 3 -5 sene mahkemeye git gel... adalet yerine zamana bırak felsefesini benimsersen olacağıda buydu ,tabi millet de kendi cezasını kendi vermeye başlar böyle.. bu dönemde kimse adaletten korkmuyor.. Sanırım adaletin kılıçı körelmiş vaziyette.. maaalesef..Ölen arkadaşa rahmet diler Aileseine sabırlar dilerim.

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah rahmet eylesin. Allah akıl fikir versin.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapılacak şey, gerek motorcu arkadşımızın ailesi eşi dostu akrabaları iş arkadaşları, gerekle AYŞE ŞULE BİLGİÇ KARDEŞİMİZ bu konuyu gazeteye basına yansıtacak seviyeye gelinceye kadar eylem gösteri protesto yapmak.

Az öncede kardeşimi annem bakkala makarna almaya gönderdi, kardeşim eve korku içinde gelmiş (12 yaşında erkek) Ne oldu diye sorunca 20 yıllık alışveriş yaptığımız mahalle bakkalının hemen karşısına açılan marketin çalışanları kardeşimin elindeki makarnaları ve karanlık olduğu için koşan kardeşimi görünce bunu durdurup ensesinden tutarak markettenmi çaldın gibisinden sorular sorup bağırmışlar. Kayış attı, tüyler diken vaziyetini aldı, bi enerji patlaması vi bi hır çıksa malkoçoğlu misali 10 kişiyi devirecek şekilde vücudumd hissettiğim güç ile kardeşimi alıp markete koştum. Direk patronun yanına, onu ara bunu ara derken adamı buldu, bi özür bi af, ulan dedim biz 25 yıldır burada oturuyoruz sen daha 3 gündür market işletiyosun adamlarına söyle suçluyu suçsuzu ayırmayı bilsinler. Kapıya kadar özürle uğurladı.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Yuhhh beee. Bu kadar olur yani...
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    *Bariyerlerde motorcular ölüyor, bir tane motorcunun kılı kıpırdamıyor; ne devletein ilgili organlarına ya da gazetelere bir yazı yazmaz.
    *Hız limitleri yüzünden kamyonlardan bile yavaş gitmekte olduğumuz halde çok az motorcu yerinden kalkıyor, bir yazı döşeyemiyor.
    *Araba sürücüleri motorcuları taciz ederek öldürüyor, herkes SADECE bıkkın bir şekilde "Ailesinin başı sağolsun ve sabırlar dilerim" der. Elinden o kadarı geliyor.
    *Bazı gazetecilerin motorculara olan taraflı yazılarında herkes lay lay lom yapıyor ve sadece şikayet ediyor, kızıyor, tıslıyor, fıslıyor ve de FOSSSSluyor.

Biz bunu hakediyoruz. Herkes hak ettiği biçimde yönetilir. İşimiz gücümüz sadece şikayet. Laf çok, icraat yok.

Böyle yazı yazan yazarlara herkes kısa da olsa, düşük cümleleri de olsa ya da biçimsiz de olsa bir yazı yazsa sadece Motosiklet.net bile +1000 aktif üyesiyle ses getirir. Ama ben boşa konuşuyorum. Ben de hepimiz gibi çok laf üretip hiç iş yapmayanlardanım. Yok mu çekip çevirecek lider ruhlu birisi. Legal yolları kullanarak bizim hakkımızı aramamızı sağlayabilecek kimse yok mudur?

Motosikleti
    150 ZC
    ateş olmayan yerden duman çıkmaz arkadaşlar kaç motorcu yolda yolunda giderken arkasından ateş açıldı , ben daha önce böyle bi olaya şahit olamadım ki eğer böyle bişey yaptıysa çok utanç verici alıkonulup polise teslim edilebilirdi yapılanlar herşeye rağmen hoş değil umarım bu olaylar sonbulur. ..

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200

'Fakirin sahibi yokmuş'
    Baba Cirit, "Fakirin sahibi yokmuş bunu şimdi iyi anladım. Oğlumun öldüğünü 4 gün sonra gazetelerden öğrendim. Emniyetten kimse arayıp da 'Başınız sağolsun. Gelip oğlunuzun cesedini alın' demedi. Telefonda bir şey söylemediler. Olaya bakan cinayet polisiyle yüz yüze görüştük. Oğlumun ölüm nedenini sorduğumda başlarından savıp bilgi vermiyorlar. 'Biz bakıyoruz sen git' deyip gönderdiler" dedi. Oğlunun hiç uğruna öldüğünü söyleyen Sabri Cirit, şöyle konuştu:

Nesi varsa çalınmış
    "Olay günü en son Murat diye bir arkadaşıyla telefonda konuşmuş. Onunla görüşmeye gitmiş Okmeydanı'ndan geçerken saldırıya uğramış. Son günlerde mahallede kız çocuklarına tacizde bulunan motosikletli bir sapık varmış. Bizim çocuk da yabancı ve motosikletli olduğu için o zannedip saldırmışlar. Saldırganlar, oğlumun parasını, kimliğini cep telefonunu ceplerinde ne varsa hepsini çalmışlar. Oğlum bir hiç uğruna öldü. Katillerin yakalanmasını istiyorum. Polisin Okmeydanı denilen yere rahat giremediğini duydum. Devletin giremediği yer olur mu hiç? Çok şaşırdım. Benim bildiğim bu." Cirit'in cenazesi defnedilmek üzere memleketi Bingöl'e götürüldü.

Oğlumu linç ettiklerini gazeteden öğrendim

alıntıdır...
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

ByPRoMiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MondiaL 150 Zat + honda 150 cbf
    http://www.samanyoluhaber.com/haber-124854.html

İstanbul'da geçen hafta çocukları taciz ettiği iddiasıyla kalabalık bir grup tarafından linç edilen gencin katillerini araştıran polis ilginç bilgilere ulaştı.

İstanbul'da geçtiğimiz hafta çocukları taciz ettiği iddiasıyla kalabalık bir grup tarafından linç edilen gencin katillerini araştıran polis ilginç bilgilere ulaştı. Okmeydanı'nda yaşanan olayın arkasından DHKP-C terör örgütü çıktı. Mobese kayıtlarını inceleyen polis, yasadışı örgüt militanlarının halkı galeyana getirdiğini ve linç ettirilen gencin aslında taciz olaylarıyla hiç bir ilgisinin olmadığı belirlendi.

Okmeydanı’ndaki bazı okullarda motorlu bir gencin öğrencileri taciz ettiği iddiaları üzerine galeyana getirilen vatandaşlar, çalıştığı büfede kuryelik yaptığı motosikletiyle Mahmut Şevketpaşa Mahallesi'nden geçen genci linç etmişlerdi.

Yaklaşık 50 kişinin saldırısına Uğrayan Selahattin Cirit' ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Hastanede yapılan incelemede Cirit'in kafasına taşla vurulduğu ve bacağında kurşun yarası bulunduğu belirlendi.

Olayın ardından yaşanan linç olayını araştıran polis ilginç bilgilere ulaştı. Taciz suçlamasıyla öldürülen gencin aslında taciz olaylarıyla hiç bir ilgisi yoktu.

Polisin detaylı çalışması sonucu olayın terör örgütü DHKP_C'nin halkı galeyana getirmesiyle meydana geldiği belirlendi. İncelenen mobese kameralarının kayıtlarında, olayları yönlendirdiği tespit edilen yaklaşık 7-8 kişinin DHKP-C terör örgütü üyeliğinden emniyette kaydı vardı. Bu gelişmenin ardından soruşturma Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne devredildi.

İstanbul Terörle mücadele polisi kimlikleri tespit edilen terör örgütü DHKP-C üyesi 6 kişiyi gözaltına aldı. Emniyette sorguya çekilen terör örgütü üyelerinin verdiği bilgiler doğrultusunda olayın perde arkasındaki gerçeklerin de ortaya çıkması bekleniyor.

SAMANYOLU HABER

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    bir kodamanın çocuğunu böyle linç etsinler bakalım nasıl yer yerinden ynuyor. yazık olmuş garibana
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

ByPRoMiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MondiaL 150 Zat + honda 150 cbf
    Birde Bizim insanımız cabuk gaza geLiyor.. Bi iki ruhunu okŞa adam Senin için öLür..

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    bende okmeydanında oturuyorum olay yerine çok yakın sayılırım ve bu mahalle tam bir pkk yuvası zaten geçerken duvardaki sloganları görürsünüz bir 10 sene evveline kadarda tam bu mahallede oturuyorduk ama bu şekildeki bir mahallede oturamayacağımızı anlayınca çabucak taşındık yada kaçtık diyelim. Çok vahşi insanlar var burda zaten nerde bir otobüs yakma vesaire bir terör olayı olsa yer neresi burası. Devletin bu mahalleye bir el atması lazım nedir bu böyle İstanbul un göbeğinde terör mahallesi resmen. Gerçekten bu bölgeden geçerken dikkatli davranmak gerekiyor.
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)