Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sahtekar sürücü kursu . . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden sağlık raporu parası 40 ytl istemişlerdi...tamam dedim gittim...
    bi bayan üstünde önlük ve steteskop (dr.modu)

sağ göz kapa,oku...sol göz kapa,oku...sara hastalığın varmı? alkol,uyuşturucu vs. kullanıyormusun? bedensel engelin varmı?
    hepsinede tabiki ''yok'' dedim...kaşe vurdu,onayladı.

bunların hepsimi 40 ytl diye sordum...evet,ne olduki demezmi?
    bende çıkardım 20 ytl verdim hakkı bu bile değil...dedim...
    çıngar çıktı o an.....dr.'a hakaret etmişim,yıllarını vermiş dr.'luk mesleğine...PÖH!!!

o 40 ytl'nin % kaçı kursun hakkı (sakal) acaba???

sağlık ocakları bedava yada uygun bir fiyata hepsini yapıyor...en azından sağlık durumunusu güncellemiş oluyorsun.....

dr.'da böyle yaparsa.... vay halimize......

boşuna demeişler...

''kasaptanmı aldın ehliyetini'' diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyo GT250R
    Ben iki gün önce Kadirli'ye B den A2 ye müracat ettim ehliyetimi elime teslim konuştuk 350 ytl.(50 daha düşebilir) Sağlık raporumuda gittim bir sağlık ocağından ücretsiz aldım

Motosikleti
    150 ZC
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden sağlık raporu parası 40 ytl istemişlerdi...tamam dedim gittim...
    bi bayan üstünde önlük ve steteskop (dr.modu)

sağ göz kapa,oku...sol göz kapa,oku...sara hastalığın varmı? alkol,uyuşturucu vs. kullanıyormusun? bedensel engelin varmı?
    hepsinede tabiki ''yok'' dedim...kaşe vurdu,onayladı.

bunların hepsimi 40 ytl diye sordum...evet,ne olduki demezmi?
    bende çıkardım 20 ytl verdim hakkı bu bile değil...dedim...
    çıngar çıktı o an.....dr.'a hakaret etmişim,yıllarını vermiş dr.'luk mesleğine...PÖH!!!

o 40 ytl'nin % kaçı kursun hakkı (sakal) acaba???

sağlık ocakları bedava yada uygun bir fiyata hepsini yapıyor...en azından sağlık durumunusu güncellemiş oluyorsun.....

dr.'da böyle yaparsa.... vay halimize......

boşuna demeişler...

''kasaptanmı aldın ehliyetini'' diye
    bu süper di abi aynen B sınıfını ben böyle aldım bire ir dediklerini yaşadım yahu insan uyuşturucu kullanmıyorum demekle nasıl oraya yok yazarsın ki bi kan testi göz taraması felan yok bu memlekette bu düzene dur demenin zamanı geldi geçiyo her zaman tepkimizi göstermeliyiz . .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bunlar tamamen insanları çekmek için yapılan numaralar.

Bende a2 yi alırken bana da 200ytl gibi fiyat vermişlerdi

300ytl civarı tüm masraflar olur demişlerdi.

Ama muhtemelen 400-450ytl yi buldu.

B ehliyet var ama as daha eklesem B ehliyeti alacak kadar masraf yapmış olurdum.

Tüm bunların yanında kursun yaptığı bir hata yüzünden ehliyet elime 6ay da geldi.

Motorsiklet eğitim . net diye bi siteden bulduğum kursa katıldım

aklınızda bulunsun;

saati 60 tl olan kurs ücreti kursa devam ettikçe 45 dk sı 60 tl diye çevrildi

toplu ödeme yapılacağı zaman fazladan 4 saat derse katıldığım iddia edilerek birazda oradan kırpıldı

siz siz olun bu şirketten ders almayı düşünüyosanız bi kere daha düşünün hesabınızı iyi yapın daha profesyonel yerlerde var

motoregitim.net amaan ha ...

Alıntı b612 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsiklet eğitim . net diye bi siteden bulduğum kursa katıldım

aklınızda bulunsun;

saati 60 tl olan kurs ücreti kursa devam ettikçe 45 dk sı 60 tl diye çevrildi

toplu ödeme yapılacağı zaman fazladan 4 saat derse katıldığım iddia edilerek birazda oradan kırpıldı

siz siz olun bu şirketten ders almayı düşünüyosanız bi kere daha düşünün hesabınızı iyi yapın daha profesyonel yerlerde var
    düzeltiyorum motoregitim.net

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kurslar cok amator. Bende sisli villa pera surucu kursuna epey para bayilmistim boyle seylere.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kurslar kontrolsüz ve kimseye hesap vermedikleri için böyle rahatlar kardeşim. Kimse umurlarında değil, abimden kayıt parası almalarına rağmen araya başkalarını sıkıştırıp boşuna bir dönem beklettiler. Şikayet ediyorsun kimsenin umrunda değil. Sağlık raporunu siz neden alıyorsunuz kardeşim? Siz ben sağlık kurumuna gitmeden ayrıca nasıl rapor alıyorsunuz? Sonra trafik canavarları v.s. bilmem ne. Bunlar adam gibi denetlenbilse Milli Eğitimden alınıp özel bir kurumun denetimine verilse şikayet edebileceğimiz ve teftiş gidebilecek ayarda bir düzenleme yapılsa o zaman belki biraz düzelirler?

Bir kişi bana diyebilirmi ki ben sürücü kursunda aldığım eğitimle motor kullanıyorum, araba kullanıyorum.

Arkadaş benim sınvaıma giren adam motro kullanmayı bilmiyordu, düşmeden git şurdan dön gel dedi sonra da tamam dedi. Bu kadar, keni motorlarının anahtarını bulamadılar o gün benimle birlikte bir kişi daha sınava girecekti ben motoru verdim rica ettiler de yoksa diğer adamın sınavı da yatacaktı.

Kokuşmuş bir eğitim sistemi var bu sürücü kursu meselesinde RANT.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

mz rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx 115 mz fun 301
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bildiğini Söylemeyende Suçu işleyen Kadar Suçludur.."
    sabah sabah çileden çıkardılar beni ; önümüzdeki sınav dönemi ehliyetimi almak için kurs bakıyodum gelişim uygun ama avrupa yakasında oturduğum için burdan bakayım dedim aradım mecidiyeköy sürücü kursunu aramadan önce tabi sitesini bi gezdim fiyatlara baktım "B sınıfı ehliyetten A2 ye" 150 ytl
    yazıyor aradım toplam harcamalarım ne olucak diye diyolog aynen şöyle ;
    ben b sınıfı sürücü belgesi sahibiyim a2 ehliyet almak istiyorum masraflarını öğrenebilirmiyi?
    : kurs ücreti 200 ytl
    : pardon !
    : 200
    : nasıl olur şimdi internet sayfanız önümde 150 ytl yazıyor
    : o bi önceki dönem ücreti beyfendi
    : ama bu bir beyan değilmi?
    : tamam peki sizede o fiyattan yapalım
    :ok diğer masraflarım ne olacak
    :70 sınav ücretleri (35ytl yazılı 35 ytl direksiyon)
    : sağlık raporu biz alıyoruz 40ytl
    : 105 ytl emniyete verilecek ,
    : peki tamam görüşmek üzere.. .

dedim kapadım sonra arkadaşım eczacı olduğu için acaba sağlık raporu ayarlarmıyım diye onu aradım.

dedi 20-25 ytl seyrantepe oldu ozmn ordan alayım dedim ..
    aradım tekrar kursu
    : ben kendi sağlık raporumu getirsem olurmu?
    : neden beyfendi biz daha uygun yapıyoruz zaten. .
    : yoo ben dışardan fiyat aldım 25 ytl
    : ama ben size indirim yaptım ücrette benim doktorum kazansın.
    ( ne doktoru kendileri parayı cepellezii edicek ya onun derdinde)
    : peki o zaman ben şikayetimi başka mercilere bildirim dedim kapadım. .

arkadaşlar şimdi ben ilçe milli eğitim müdürlüğü şişliye konuyla ilgili dilekçe vermekte haklımıyım haksızmı siz söyleyin. . .

YÜRÜ BE ALLAH INA kurban haklısın

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    ne hortlamış topic.. zaten anlamadığım birşey bu. hadi b ehliyetinde ders var direksiyon eğitimi var bi maliyet var. a2 de hiçbiri yok. komplesi kar zaten

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Bende avrupa yakasında oturuyorum. Zincirlikuyu'dan metrobüse biniyorum 20 dk sonra gelişimin eğitim alanındayım.

Direksiyon eğitimleri benim gibiler için çok iyi.

smokaliptus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Arkadaşlar bende 28 haziranda direksiyon sınavına girecek olanlardanım. Mayıs ayında bakırköyde birkaç yere sormuştum bana sadece kurs için 400-550 TL arası fiyat çektiler. Bahçelievlerde bir yerde 350 TL ye buldum fakat direksiyon eğitimi vermiyorlardı, direksiyon eğitimi için bilinen kurslara yazılayım dedim. En çok tavsiye edilen Honda Eğitim Merkezi'nde acayip bir yoğunluk var, her hata sonuna başvurmama rağmen bir türlü gelmedi, alternatif olarak GİS Akademi ile şansımı deneyeyim dedim, neyse kısa bir konuşma sonrası hem ehliyet başvurusunu hemde eğitimi bu firmadan almaya karar verdim. 350 TL ehliyet + 550 TL Temek Motosiklet Eğitimi (2 gün)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)