Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

maxi scooter kullanıcıları yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tabanvay
    abi iş durumu nedeniyle hafta içi şehir dışında olamıyorum.. onun için denizli diye ısrar ediyorum.

motorumu bi arkadaşla anlaştık. kapora verdi gitti. pazartesi günü gelip götürcek. şimdi diğer motoru alırken daha rahat pazarlık etme şansım olucak. Allah'ın izniyle bi pazartesi olsun motoru satayım. sonra gider çatır çatır pazarlık ederim.

denizlide çok beğendiğim bi burgman var pazartesi parayı alınca bi gidip görüşeceğim. servise götürcem motoru. tamam derlerse rahat rahat pazarlık ederim artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    hadi hayırlısı yalnız iyi bakdır burgmanlarda yağ yakma olayı var ona çok iyi bakdırt kronik hastalığı burgmanların güle güle kullan çok güzel motor keyiflidir..

ilerde 1-2 milyar yaparsan bir tane sky team yada v motorlu bir çinli alırsın chopper oda kapı arkası zevk eylence motorun olur yengenin haberinin olmasına gerek yok :D :D

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı yalnız iyi bakdır burgmanlarda yağ yakma olayı var ona çok iyi bakdırt kronik hastalığı burgmanların güle güle kullan çok güzel motor keyiflidir..

ilerde 1-2 milyar yaparsan bir tane sky team yada v motorlu bir çinli alırsın chopper oda kapı arkası zevk eylence motorun olur yengenin haberinin olmasına gerek yok :D :D
    evet abi servise gittim onlarda öle dedi zaten. Servisçi çok sevdiğimiz bi abimiz benim 5000 YTL kredi çekeceğimi ve motoru aldıktan sonra 300 YTL lik falan bi masrafı çıksa motoru yatıracağımı bildiği için oda getir güzelce bakalım ondan sonra alırsın dedi. motorun sahibinede salı günü yanına geleceğimi söyledim. şimdilik herşey yolunda inşallah bi sorun olmazsa burgmanı alırım eğer bi sorun olursa yazı beklemeyi düşünüyorum. çünkü bu gidişle yazda gelse yine fiyatlar düşük olacak. yaza kadar falan piyasaların hareketleneceğini düşünmüyorum.

inşallah hanımla beraber güzel hafta sonu seyahatleri yaparız. tek istediğim bu.

en güzel şeylerden biride 2 günde motoru satmam oldu.

(şimdi çeneden açılır 2 kask almak lazım artık)

şimdiye kadar yorumlarıyla yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Uykularım kaçardı benim senin yerinde olsaydım. Ne güzel bir heyecandır o. Hayırlısı olsun şimdiden.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uykularım kaçardı benim senin yerinde olsaydım. Ne güzel bir heyecandır o. Hayırlısı olsun şimdiden.
    abi yapma ya... zaten salı ya kadar beklicez... adamın motorunu bi servise göstercez sonra kredi çekicez filan bunlar neredeyse bi 10 gün sürer gibi geliyo

hayırlısı ise olsun deyip heyecanımı bastırmya çalışıyorum walla..
    ama halen daha majesty kafamı karıştırıyor

majesty'nin yakıtı fazla diye kendimi frenliyorum..

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Yakıta bu kadar takma bence. Hepsi aşşa yukarı aynı yakıyor. Aynı değilse bile yakın. Zaten yakıt mevzusu senin kullanış tarzınla da doğru orantılı. Sen ne kadar sakinsen benzin pompası da o kadar sakin davranır. Bak benim nexus şu anki benzin fiyatlarıyla 17-18ykr arası yakıyor km de (şehir içi). Majesty ne kadar yakabilir ki? Daha mı fazla yakacak? Sen yakıtı değil de alacağın makinenin ikinci el olmasından dolayı sağlamlığını ve problemsizliğini düşün. Hangisi içine sinerse de al güle güle kullan.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıta bu kadar takma bence. Hepsi aşşa yukarı aynı yakıyor. Aynı değilse bile yakın. Zaten yakıt mevzusu senin kullanış tarzınla da doğru orantılı. Sen ne kadar sakinsen benzin pompası da o kadar sakin davranır. Bak benim nexus şu anki benzin fiyatlarıyla 17-18ykr arası yakıyor km de (şehir içi). Majesty ne kadar yakabilir ki? Daha mı fazla yakacak? Sen yakıtı değil de alacağın makinenin ikinci el olmasından dolayı sağlamlığını ve problemsizliğini düşün. Hangisi içine sinerse de al güle güle kullan.

haklısın abi de şimdi denizlide 1 tane majesty var gittim görüştüm . motorla şöle bi tura çıktık. motorda 40 ile 60 arasında kötü bi ses geliyo.. hafif ses değişikliği ve sallanma gibi değişik bişi.şehir içinde 50 km sabit hızla ilerlenmeyecekmiş gibi geliyo. bide diğer burgmana bakmaya gideceğim ne zaman nasip olursa bide ona bakıcam.Artık hangisi hayırlıysa onla bu iş olur

bide bayram kredileri başlamışş süper oldu walla..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)