Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Izmir'de ciddi surucu kursu

Katılımcı sayısı
6. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ac

5 83.33%
  • Olabilir

1 16.67%
  • Acma

0 0%

Yeni ciddi surucu kursu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki gsxr 1000 k6
    Merhaba arkadaslar

Ben 12 yildir yurt disinda surucu kursu sahibiyim ve yaninda motosiklet bakim ve tamiri yapiyorum. Turkiye'ye temelli donus yapmak istiyorum.
    Izmir'de surucu kursu ve motosiklet dukkani acmaya dusunuyorum bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz.

Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    çok mantıklı bir şey düşünmüşsünüz, izmirde motor piyasası kahramanlarda sıkışmış kalmış durumda bence düzgün bir yerde büyük bir showroom ile 0 ve 2. el motorların satıldığı ve ayrıca motor ''KİRALAMA'' yapılabilen bir işletme iyi iş yapar gibi geliyor

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben sadece Hayırlısı olsun diyorum

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vatandaşımızın genel eğilimi biri ne yaparsa herkesin aynı işi yaparak daha çok para kazanmak adına güzel bir işi dejenere etmek üzerinedir.Dejenerasyona uğramamak için,Türkiye'de,sadece maddi imkanların geniş olması sebebiyle bir işe girerek uzun vadeli işletme sahibi olmak ve para kazanmak mümkün değil.Çünkü aynı şeyi gören ve senin kadar parası olan biri mutlaka aynı işe girip seni sıradanlaştıracaktır.Hem kendisini hemde seni batırarak.
    Bunun çözümü nedir? Şudur:Mutlaka ama mutlaka senden başkası senin işini yapmak isterse o iş için teknik yeterliliğe ve işletme zekasına sahip olmalıdır.Bu yatırımı yaptığında uluslararsı hukuğun seni koruduğunuda mutlaka garantilemelisin.Çünkü Türkiye'de işler bazen Avrupa'daki gibi işlemeyebiliyor.Senin anlayacağın,ehliyet kursu ve yetkili satıcılık çokta garanti işler değil.Güzel memlekeketimizde,özellikle bu günlerde yatırım işi zaten büyük cesaret ve Einstein gibi bir zeka gerektiriyor.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Suzuki gsxr 1000 k6
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatandaşımızın genel eğilimi biri ne yaparsa herkesin aynı işi yaparak daha çok para kazanmak adına güzel bir işi dejenere etmek üzerinedir.Dejenerasyona uğramamak için,Türkiye'de,sadece maddi imkanların geniş olması sebebiyle bir işe girerek uzun vadeli işletme sahibi olmak ve para kazanmak mümkün değil.Çünkü aynı şeyi gören ve senin kadar parası olan biri mutlaka aynı işe girip seni sıradanlaştıracaktır.Hem kendisini hemde seni batırarak.
    Bunun çözümü nedir? Şudur:Mutlaka ama mutlaka senden başkası senin işini yapmak isterse o iş için teknik yeterliliğe ve işletme zekasına sahip olmalıdır.Bu yatırımı yaptığında uluslararsı hukuğun seni koruduğunuda mutlaka garantilemelisin.Çünkü Türkiye'de işler bazen Avrupa'daki gibi işlemeyebiliyor.Senin anlayacağın,ehliyet kursu ve yetkili satıcılık çokta garanti işler değil.Güzel memlekeketimizde,özellikle bu günlerde yatırım işi zaten büyük cesaret ve Einstein gibi bir zeka gerektiriyor.
    Uyardigin icin cok tesekkurler. Ben bu sekilde biraz bilgi toplamak istiyorum ve yakinda Izmir'e gelip gorup arastirmak istiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)