Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tenere 660 test sürüşü yaptım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Bodrum yamaha bayisine gelen yeni tenere 660 ile yalaşık 1 saat boyunca bodrum sokaklarında test sürüşü yapma fırsatım oldu,mesainin yarısını serviste geçirdim, TDM900 lerin bakımı vardı

İlk kez kros tarzı bir motor kullanmış oldum,görev motorum olan TDM900 den inip TENERE ye binmek biraz garip geldi ilk başta,ama zaman geçtikçe alışmaya başladım,hatta hoşuma bile gitmeye başladı,

Motor güç açısından gayet iyi görünüyo ancak bunu arazide denemek lazım,ben hep asfalt üzerinde kullandım,biraz da yüksek geldi bana,

TENERE nin önden görünüşünü de biraz garip geldi daha düzgün bi tasarım olabilirdi,

Neyse kros kullanan arkadaşlar yamaha bayilerinde yeni TENERE nin test sürüşüne katılabilirler
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodrum yamaha bayisine gelen yeni tenere 660 ile yalaşık 1 saat boyunca bodrum sokaklarında test sürüşü yapma fırsatım oldu,mesainin yarısını serviste geçirdim, TDM900 lerin bakımı vardı

İlk kez kros tarzı bir motor kullanmış oldum,görev motorum olan TDM900 den inip TENERE ye binmek biraz garip geldi ilk başta,ama zaman geçtikçe alışmaya başladım,hatta hoşuma bile gitmeye başladı,

Motor güç açısından gayet iyi görünüyo ancak bunu arazide denemek lazım,ben hep asfalt üzerinde kullandım,biraz da yüksek geldi bana,

TENERE nin önden görünüşünü de biraz garip geldi daha düzgün bi tasarım olabilirdi,

Neyse kros kullanan arkadaşlar yamaha bayilerinde yeni TENERE nin test sürüşüne katılabilirler

abi sen polismisin görev icabı demişssinde
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Var!!
    KÜRŞAD_KORKUT, Görev aracı demişsin galiba motorize jandarmasın..Bodrumda 2 tane tdm900 olduğunu biliyorum..Görev aracı başka tdm yok bildiğim kadarıyla..TDm ler motoenise gelir bakıma.
    Ayrıca bu tenereyi isteyene kullandıryolarmıı..Bende gidiyim süreyim bari

Bodrum iyice modernleşti yaa zabıtalarada fazerle xt660x vermişler
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı Thelovingone48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KÜRŞAD_KORKUT, Görev aracı demişsin galiba motorize jandarmasın..Bodrumda 2 tane tdm900 olduğunu biliyorum..Görev aracı başka tdm yok bildiğim kadarıyla..TDm ler motoenise gelir bakıma.
    Ayrıca bu tenereyi isteyene kullandıryolarmıı..Bende gidiyim süreyim bari

Bodrum iyice modernleşti yaa zabıtalarada fazerle xt660x vermişler
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Bende dün tekirdağ otobanda gördüm varaderolu jandarma şok oldum ya

Motosikleti
    Var!!
    KÜRŞAD_KORKUT,,siz de yeri gelince fena motor kovalıyonuz haa.
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    sen neiş yapıyosun nerdesin,tanışalım kaynaşalım

Ben bıraktım artık kovalamayı,uğraşmıyorum,ama çok kaşınan olursa arada bir

aynux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Turkiye deki internet sitesinde tenere test sursu gunleri sinir tanimiyor diye ilan vermiş. Ben izmir de 9- 14 eylul deki test suruslerinde bi deneyeyim ne kadar sinir tanimiyormuş gorelim dedim. Yetkili bayisine gittim. Motorun Bursa dan gelmedigini soylediler. Yamaha hakkaten test suruşlerinde sinir tanimiyormuş.. Bunu ogrendik. Sonra mail yoladim.. koskaca YAMAHA sucu bayiye atiyor ve işin icinden kurtuluyor.. ne guzel dimi?? Kendilerinde hic suc yok.. hem bayi ile aranizda problem varsa bana ne yaa.. Bide motoru bodruma yoladik orda deniye bilirsiniz dedi.. bu kadar geniş rahat insanlar gormedim.. sen cok şanslisin ne guzel..

Motosikleti
    Var!!
    Ben Yalıkavak'ta oturuyorum hani migros var MM Migros..Bi ara çevirme yaptınız hatta orda Orda otruyorm
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı KÜRŞAD_KORKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

peki a2 ehliyeti olan askere bu motoru kullandırırlar mı? yoksa illa kıdemli personel mi olacak?

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    Alıntı modify adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dün tekirdağ otobanda gördüm varaderolu jandarma şok oldum ya
    Evet aynen şu an JANDARMA da,

yamaha tdm 900

honda varadero

bmw gs 1100 var

Ben Yalıkavak'ta oturuyorum hani migros var MM Migros..Bi ara çevirme yaptınız hatta orda Orda otruyorm
    tamam görüşelim senle yarın gelcem ben yalıkavağa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)