Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 600 - cbf 500

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    arkadaslar allah nasip ederse yeni sezona 9000 ytl cıvarında nakıt para ıle girecegım kafayı cbf 600 e fena halde kılıtledım bugun o sesı benı hasta ettı kendısıne

asıl konu cbf 600 un 2000 model fln olanları 12000 ytl cıvarında cbf 500 ıse 7500 ytl den baslıyor .

4 silindirli olan cbf 600 den alınan ses ve performans . 2 silindirli olan cbf 500 den alınabılırmı ama ozellıkle de ses
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ses sistemi ve bir anfi koyarsan belki alabilirsin

Saka bi yana 4 silindirli oldugunu sende acik acik belirtmissin ve bu konu cok tartisildi burada.. Henuz kimse 2 silindirli motordan 4 silindirli sesi cikarmayi beceremedi..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ses sistemi ve bir anfi koyarsan belki alabilirsin

Saka bi yana 4 silindirli oldugunu sende acik acik belirtmissin ve bu konu cok tartisildi burada.. Henuz kimse 2 silindirli motordan 4 silindirli sesi cikarmayi beceremedi..

bir ses sistemim ve anfim yok sende varsa bana temin edermisin

hani Arada kı 100 cc fark cok bır fark olmadıgı ıcın dedım . dıgerleerı ybr den almak ıstedı o sesı

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ses sistemim ve anfim yok sende varsa bana temin edermisin

hani Arada kı 100 cc fark cok bır fark olmadıgı ıcın dedım . dıgerleerı ybr den almak ıstedı o sesı
    Benim su an icin bir motorum olmadigindan ses sistemimde yok

Burada onemli olan keske 100 cc olsaydi ama seninde bildigin gibi konuyla alakasi olan tek sey silindir sayisi.. Evet CBF 500 ile YBR'den daha iyi bir ses alacagin kesin, ama CBF 600 den alacagin sesle arasinda bi hayli fark olacaktir.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim su an icin bir motorum olmadigindan ses sistemimde yok

Burada onemli olan keske 100 cc olsaydi ama seninde bildigin gibi konuyla alakasi olan tek sey silindir sayisi.. Evet CBF 500 ile YBR'den daha iyi bir ses alacagin kesin, ama CBF 600 den alacagin sesle arasinda bi hayli fark olacaktir.

sen aldıgın motorların sesi çıkmıyormu da anfi bağlıyorsun

ben ybr yı farklı bır sekılde ızah etmıstım ama neyse .haziranda cbf 600 ıle ınsallah ( alınteri)

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen aldıgın motorların sesi çıkmıyormu da anfi bağlıyorsun

ben ybr yı farklı bır sekılde ızah etmıstım ama neyse .haziranda cbf 600 ıle ınsallah ( alınteri)
    Espriden hoslanmadigini bilsem hic yazmaz polemige de girmemis olurdum.. Son motorum Gilera GFR 125'di, iki zamanliydi ve sinek viziltisi gibi ses cikarirdi. Tek silindirliydi ve 33 Hp idi.. Ama sesine alismistim zamanla.. Umarim sen alismak zorunda kalmaz, istedigin sesi cikaran bir motosiklete sahip olursun diyerek polemigi burada sonlandirip, cayimi demleyip sahurumu icraa etmek istiorum musadenizle

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    400 cc eski dört silindirli makineler bile inanın güncel çift silindir 500 cc lerden daha cezbedici bi ses veriyolar.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 silindir sesini alamazsın fakat 2 silindirin kendine has tok sesi vardır.onuda seveceksin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)