Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Yeni Ehliyet Aldım Motor Almayı Düşünüyorum Tavsiyeleriniz Nedir

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni ehliyet aldım daha öncesinde kısa süreli mobilet deneyimim ve uzun süreli bisiklet deneyimim oldu ilk defa hususi motorumu alacağım için tereddütler içinde kaldım acaba hangi motor benim için daha iyi olur diye.Almışken bir kerelik almayı düşünüyorum sonradan yükseltecek kadar maddi durumum yok o yüzden bir kere para vermek istiyorum aklımdaki modeller hyosung gt250r cbr125 yamaha yzf125 hyosung 650r yamaha yzf R6 ve ninja250r bunlar arasında tereddütlerim var fakat yamaha yzf 125 fiyatı biraz uçuk geldiği için kafamda onun için soru işaretleri var 125 cc motor için 9000 ytl biraz fazla geldi bana.sizin tavsiyeleriniz nedir yeni başlangıç yapacak biri için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar Yeni Ehliyet Aldım Motor Almayı Düşünüyorum Tavsiyeleriniz Nedir

Yeni ehliyet aldım daha öncesinde kısa süreli mobilet deneyimim ve uzun süreli bisiklet deneyimim oldu ilk defa hususi motorumu alacağım için tereddütler içinde kaldım acaba hangi motor benim için daha iyi olur diye.Almışken bir kerelik ve kaslı bir motor yani moto gp r1 1000cc lik motorların ebatlarında bir motor almayı düşünüyorum sonradan yükseltecek kadar maddi durumum yok o yüzden bir kere para vermek istiyorum aklımdaki modeller hyosung gt250r cbr125 yamaha yzf125 hyosung 650r yamaha yzf R6 ve ninja250r bunlar arasında tereddütlerim var fakat yamaha yzf 125 fiyatı biraz uçuk geldiği için kafamda onun için soru işaretleri var 125 cc motor için 9000 ytl biraz fazla geldi bana.sizin tavsiyeleriniz nedir yeni başlangıç yapacak biri için

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Anlışan o ki, racing bir makine bakıyorsun kendine. İlk etapta 250cc' i geçme bence.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Ninja 250 alıcak imkanın varsa onu al.

Yzf 9.000 Ytl, Ninja 9.900 Ytl Biraz daha paraya kıyıp Ninja al bence. İkinci bir motoru da almıyacam diyorsun madem.

Motosikleti
    mondi 150MC
    yzf r6 yazmıssın yanlış okumadıysam

Arkadasım o motor diger saydıklarına benzemez..
    6oocc..

Ben Hyosung GT250R al derim..

Ayrıca 3-4 başlık acmıssın
    güncel tutulması gereken konular olabılır bence..
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    Hyo GT 250 r alabilirsin ama yzf r1 r6 vya herhangi 1000-600 cclik motosiklet bisiklet deneyimlerine benzemez....
    Ayrıca ehiyetin A2 mi B alabilcegi hakkında icimde tereddütler olustu :D
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeş ; Git bi Hyosung GT 250R aL Düzgün Rodaj yap Bak keyfine Rahat 3 sene yeter sana
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu konudan iki tane var.. Boş yere konu açmamalısın arkadaşım ! Hade acemiliğine verelim

Hyosung GT 250 R !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

cbr 125 nasıl hepsini eledim kafamda gt250r ve cbr125 kaldı 2sinden birini almayı düşünüyorum sizce hangisi

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    bunun secimini söle yap?

40 kiloluk incecik bi kadınlar mı ewlenmek istersin
    50 kiloluk wucut hatları yerinde bi hatunla mı ?

tamamen zewk meselesi yani !

bende kaslı ve büyük kalın görüntülü bir motordan yana tercihimi kullanmak istiyorum.bu arada benim boyum 1.83 kilom 71 kawasaki ninja 250 cbr 125 gt250r bu 3ünden birisinde karar kıldım

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    3 unu birden al ozaman !

Cbr için çok ufak kalırsın o zaman.

Alıntı D.Pedrosa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr için çok ufak kalırsın o zaman.
    ne anlamda ufak kalırım

Boyut olarak tabii ki.

cbr 125 hyodan çok daha küçük ebat olarak ? yamaha ybr125ten çok az daha kaslı gözüküyor ve daha kısa yamaha ybr125 ten ben onun için büyük olacağımı düşünüyorum

sanırım hyo alacam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)