Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

istanbul güzelcede feci kaza

Motovento
    REKLAM ALANI

Gecmis olsun arkadasa, ayrica motorunu emanet eden arkadasada.. Umarim kalici birsey olmaz, ikiside hayatlarininin en buyuk tecrubelerinden birini edinmekle kalirlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük geçmiş olsun
    Allah acil şifalar versin

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Geçmiş olsun, umarım kalıcı bir hasar olmaz.

Bu yüzden babama bile vermiyorum motorumu... Motora üzüleceğimden değil, kullanmasını bilmediğinden...

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    geçmiş olsun

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    geçmiş olsun inşallah saglıgında birşey yoktur
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hikmet geçmiş olsun arkadaşına demekten başka bişe gelmiyor elden bişey soracam sen ehliyeti verdin de bu saatten sonra arkadaşının aklı başına geldimi acep
    saol gürkan abi benim ehliyeti vermeme gerek kalmadı ben olay yerine yetişene kadar trafikle ve karşı tarafla anlaşmışlar kimse şikayetçi olmamış olay kayıtlara yazılmamış.yani ehliyetimi vermeme gerek kalmadı. bu arada motorun markası kanuni popkorn
    ya sev ya terket...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol gürkan abi benim ehliyeti vermeme gerek kalmadı ben olay yerine yetişene kadar trafikle ve karşı tarafla anlaşmışlar kimse şikayetçi olmamış olay kayıtlara yazılmamış.yani ehliyetimi vermeme gerek kalmadı. bu arada motorun markası kanuni popkorn
    verseydin bide ceza puanı yazıcaklardı zannedersem boşu boşuna cezada cabası
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Geçmiş olsun Acil şifalar diliyorum..
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    evet arkadaşlar bu akşam saat 11.30 sularında sitemiz sakinlerinden juba arkadaşımızla zeytinburnunda otururken bana bi telefon geldi bi arkadaşım acil kumburgaza gelmen lazım murat kaza yaptı ehliyet lazım dedi atladım motora ve olay yerine geldiğimde bu manzara vardı

olay şöyle gerçekleşmiş arkadaşım motoru emanet vermiş(acemi birine)bu elemanda gidiş geliş tek şerit bi yolda hatalı sollama yapan bi araca kafadan vurmuş kask falan hak getire tabi.adam şuan yoğun bakımda vücudunun heryerinde kırıklar var ve tabi kafasındada şimdilik hayati tehlikeyi atlatmış
    arkadaşlar siz siz olun motorunuzu babanıza bile emanet vermeyin saygılar
    Öncelikle büyük bir geçmiş olsun ve allah acil şifalar versin kaza yapan kardeşimize....Sürücü belgesi olmayan birine motorlu bir araç teslim etmek yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.....
    Yalnız bu olayda pek anlayamadığım bir husus var! (kırmızı ve bolt )
    Sürücü belgesi yok kaza yapılmış ve telefonda EHLİYET lazım deniyor
    bu noktada malesef algılama zorluğu çekiyorum! sürücü belgesi ne işe yarayacaktı bu noktada???

Buarada da anlayanadığım fakat çok önemli bir detay var!!
    1-Sürücü belgesi yok.
    2-Ağır travmalı yaralanmalar sözkonusu ( kardeş yoğun bakımda )
    3-Kazada ağır maddi hasar sözkonusu!
    4-Polis çağırılmadıysa bile,Hastane raporlarında nasıl kaydedildi ağır yaralanmalar??

her iki taraf anlaşmış olsa bile bu bir kamu davasıdır ve öyle kolayca geçiştirmek mümkün olamaz.

Kıssa hisseden...bir yerlerde büyük bir yanlış var.

[QUOTE=coq;1244197]Motoru göreyim diye canım çıktı.
    Resimler çok karanlık.
    Açtım biraz.
    Fazla uğraşamadım kusura bakmayın.

Arkadaşa geçmiş olsun...

Emeğine sağlık Coq...
    Yazdıklarıma sen nasıl bakıyorsun kardeş?
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    özer kardeş haklısın akla pek mantıklı gelmiyo ama dikkat etttiysen anlaştık dedim yukarda kimle,neyle,nasıl olduğunu buradan anlatamamya neyse daha açıklayıcı yazmak isterdim ama malesef
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    -
    Demek bugun bizim cocuklar bu kazayı konusuyodu...
    cok gecmiş olsun acil şifalar dilerim...

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Kasko ya filan mi sokacaksiniz kazayi anlamadimki ben simdi bu isden bir sey yaralanmali kaza degilmi bu nasil tutanaklara gecmiyor?
    First Day Of My Life

Motosikleti
    keeway150 sl
    allah yardımcısı olsun üzücü bi olaygeçmiş olsun diyorum
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    off offf.. bu ne yaa..
    arkadaşlarım canım gidiyo bunları görünce aman dikkat..
    motosiklet bu, pantolın gibi, gömlek gibi.. yada bi yüzük, kolye gibi..
    herkese emanet edilmez..
    yada kefil olmak gibi, herkese kefil olabilirmiiz?
    mümkün deil..
    sürüşünü çok ii bidiklerimiz dışındas motorumuzu kimseye emanet etmemeliyiz..
    motoru bi kenara atın kendisine zarar, olayda görüldüğü gibi..
    unutmayın ki, korumasız ehliyetsiz tecrübesiz birine motosikleti emanet etmek, 5 yaşında bi çocuğun eline şarjörü ağzına kadar dolu bi silah vermek kadar tehlikelidir..
    gene sosyal mesaj verdik belki
    ama yaşayan çeken bilir..

kaza yapan arkadaşın allah yardımcısı olsun, hangi hastanede yatıyor bi ziyerete gidelim..??
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D

...

özer kardeş haklısın akla pek mantıklı gelmiyo ama dikkat etttiysen anlaştık dedim yukarda kimle,neyle,nasıl olduğunu buradan anlatamamya neyse daha açıklayıcı yazmak isterdim ama malesef

anladım bi şekilde anlaştınız hikmetim de hastane Polisi KAyıt alacaktır. ve ne şekilde alacaktır o önemli artı kayıda aldığı zamanda Amme Davası Başlar Kimse Kimseden Davacı Olmasa biLe bi adam Nası Bu Hale qeLdi Kardeşim DerLer aDama yau...

teqrardan qeçmiş oLsn...

çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin
    :bestmt:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ehliyetsiz birisine motor vereceğime kalbini kırarım daha iyi. geçmiş olsun..

motor scootera benziyor ama bu hale nasıl gelmiş hayretler içindeyim.

Motosikleti
    GS500E
    büyük geçmiş olsun allah acil şifalar versin
    :bestmt:

Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım bi şekilde anlaştınız hikmetim de hastane Polisi KAyıt alacaktır. ve ne şekilde alacaktır o önemli artı kayıda aldığı zamanda Amme Davası Başlar Kimse Kimseden Davacı Olmasa biLe bi adam Nası Bu Hale qeLdi Kardeşim DerLer aDama yau...

teqrardan qeçmiş oLsn...
    eraycım arka sağlam hani bizim sitenin kısaltması varya mt kaza yapan elemanın akramasıda eski bi mt liymiş anladıysan artık dahada anlamadıysan özelden yazam

bu arada eleman bakırköy devlet hastanesindeydi en son biyere sevk etmedilerse hala orda
    ya sev ya terket...

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Arkadaşlar orda araya falan girmişler halletmişler burası Türkiye burda millet neler yapıp yokmuş gibi gösteriyo bunun içine girerseniz kimse çıkamaz işin içinden.Yok yaralamalı yok uçmalı kaçmalı kaza niye böyle oldu,4 trilyon para ortadan bi gecede kalkıyo da bu ülkede kimse nolduğunu anlamıyo bu mu dert olcak yasal sistemimize

Kaza olduğunda Hikmet leydik Zeytinburnunda tamirhane de ben ufak bişey zannettim aksam Hikmet resimleri attı olayı anlattı nası kızdım kaza yapana.Motoru veren kişinin de istekli verdiğini zannetmiyorum zaten adam büyük ihtimalle isteksiz verdi zorunlu olduğu için yani.

Kaza yapana da Allah acil şifalar versin inşallah o darbe aklını yerine getirir de bi daha böle haltlar yemez
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)