Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zincir yağ spreyi ve zincir temizleyicisi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Zincir temizlemek için sanırım bu iki maddeye de ihtiyaç duyuyoruz değil mi arkadaşlar?Öncelikle temizleyici ile kirleri çıkarıp ardından yağlamamız gerekiyor yanlış bilmiyorsam.Daha motorla 300 km ancak yaptım, zinciri yağlı ama ben temizlemek ve yağlamak istiyorum.
    Herneyse netten araştırdım ama zincir yağlama ve temizleme için siz hangi ürünleri kullanıyorsunuz, nereden ve ne kadara aldınız?Netten baktığım kadarıyla castrol'ün temizleyici ve de yağlayıcısı var.Fakat ikisi neredeyse 25 + 20 = 45 ytl.Ayrıca pethrochem diye bir marka var.Feyizoğlu'nda da bunlardan satıyorlar.100 ml'lik temizleme spreyi ile zincir yağı da neredeyse 25 ytl.
    Fakat başka bir sitede petrochem 400'er ml'lik zincir temizleme spreyi ile zincir yağı özel kampanya ile toplamda 25 ytl'den satılıyor.Sizce bu ürün iş görür mü?Fiyatı da iyi gibi...

http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=74
    Ayrıca bu siteden alışveriş yapan var mı?
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    zıncırın çok kırlı ve tozlu değilse temızlemeden de uzerıne yağlama yapabılırsın.
    eğerkı temızlemek ıstersen balata spreylerı var temızleme ozellıklı 5 ytl den bır adet alırsın sana en az 3 kere yeter.veya 1lıtre gaz yağı da temızlemede yardımcı olabilir. zıncır yağı olarak ben castrol kullanıyorum memnunum da çok yuksek suratlerde sıçrama yapıyor buda normaldır...
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)