Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kaza Yaptik 0rh(-) kana ihtiyac olacak, çarşamba gunu!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Demir73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150 Red
    Makarna sana ve yunusa çok geçmiş olsun. Allah sizi ailenize ve camiyamıza bağışlamış
    yol bir yere gitmez o bir durma biçimidir,
    yaşamak hızlı bir ölme biçimidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    kardes geçmiş olsun ben daha öğrenciyim ama 2 sene sonra işallah ortapedist olacam o zaman motor kazası yapanlar direk yanıma gelebilir gereken hertürlü ilgiyi göreceklerinden şüpheleri olmasın buarada o platin 1 sene sonra cıkartılır ona takmasın kafasını arkadasın tekrar geçmiş olsun

allah acil şifalar versin. umarım aleliyattan sonra bu kötü günü hatırlatıcak bir şey kalmaz. en korktuğum olay budur işte. allah düşmanımın başına bile vermesin

zagortenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 5 kirmizi
    makarna gecmis olsun. arkadasin Yunusa acil sifalar dilerim. umarim kisa zamanda motosiklet kullanabilecek hale gelir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    makarna sana ve arkadasına allah acıl sıfalar versın bır an once seni ve arkadasını aramızda gormek dıleklerıyleee....

makarnacım çok geçmiş olsun... arkadaşın umarım bir an önce aramıza katılır... Acil Şifalar...

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hay Allah yaaa Umarım arkadaşın biran evvel düzelir.. Allah'tan acil şifalar diliyorum. çok çok geçmişler olsun. Bende aynen öyle bir sürücü yüzünden 2 ay önce kaza yaptım ve şu anda ayağımda ömür boyu taşımak zorunda olduğum vidalar var.

Asyaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150-T1, 125MT, BEAT
    "makarna" arkadaşına büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.
    Biz motorcu olarak yolda sadece motoru kontrol etmemeliyiz yoldaki diğer demir kafeslerini de dikkat etmeliyiz.
    AS150-T1
    35 S 1973
    Kaskom War Derdim Yok

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ıkınızede cok gecmıs olsun. arkadasına acıl sıfalar.

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Geçmiş olsun her ikinize de!
    Sorun bayan şöför değil kesinlikle. Motosikletlileri araç saymayan sürücüler.
    Daha dün arkadaşımla yolda bir ton dengesize rastladık. Adamlar siz sanki hiç gelmiyor gibi yola çıkıyor, napıyorsun sen kardeşim dediğinde yüzünü çevirip bakmıyor.
    Ben buna tek çözüm olarak motora kamera bağlayıp bu hayvanları görüntüleyip daha sonra şikayet etmeyi görüyorum.
    Hatta görüntüleri bir TV kanalında plakaları ile yayınlayıp tehlikeli olan motorcular mı yoksa bilinçsiz, psikolojik sorunlu kafes sürücülerimi herkese göstermek lazım.
    NOT: yol veren bize dikkat eden saygılı ve duyarlı şöförlerde var tabi
    Tekrar geçmiş olsun her ikinize de!
    DBTYSG

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Geçmiş olsun makarna
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    öncelikle geçmiş olsun.dediğin gibi daha kötüsü olup araba üstünden...neyse ya.bukadarıyla kurtarmanızda büyük şans.kadında kesin 4 çeker bi araç vardır.hani çarpınca kendisine bişe olmasında karşıdaki önemli değil mantığyla almıştır,bide aracın boş bulduğu yerine nikelajlı koruma demirleri taktırmıştır ki çarpınca karşıdakinin kurtulma şansı olmasın. bilinçsizce yardıma koşanları anlatmaya gerek yok zaten.hiç bişeyin olmasın,sadece yere düş,ondan sonra yardıma gelenler seni sakat bıraksın,bu bizim ülkeye pek yabancı olmayan bişey.onlarada suç bulamıyosun,art niyetli değiller ama sonuçları kötü oluyo.umarım arkadaşında kalıcı bi sakatlık durumu olmaz.ve eminimki pekçok ölümcül kazadan dönen motor sevdalıları gibi oda iyleşir iyleşmez motorun üstündeki yerini alacaktır.motor kullanıcılarının trafikte adam yerine konup daha güvenli sürüş hakları kazanacağı günler dileğiyle.tekrar geçmiş olsun

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cok gecmıs olsun arkadasım.arabalardan korkulur ayrıca kımse alınmasın alınacak olanlar kendılerını bılır bayan suruculerden gercekten uzak durmak lazım

.

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.
    Kullandığımız araçları , bisikletle karıştırıyorlar.
    Trafikte dikkatsiz çok insan var...!
    Umarım birdaha kimsenin başına gelmez.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Geçmişler olsun makarna ve yunus kardeşlerim.

Her musibette bir hayır vardır.
    Hayırlar hepimize olsun.

Masraflar durumu nasıl oluyor bu arada?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    makarna, çok geçmiş olsun dostum ikinizede ne diyimki dicek bişey bulamıyorum ben artık bu malaklara
    inş.en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    arkadaşlar geçmiş olsun..
    böyle kazalar duydukça üzülüyoruz gerçekten.kazaları daha azaltmak için bence tüm araç sürücülerinin tekrar avrupa normlarında yeni ve sıkı (+zeka testli) bir ehliyet sınavından geçmesi gerekir.Yok öyle arkadaş.kimse canını sokakta bulmadı.herkes kurallara uyacak.Beceremeyenin trafikte işi yok.günümüz trafiği öyle eskisi gibi değil artık.acemisi ,sarhoşu ,delisi ,korkağı vs.vs dolu..belli bir standart yok, bazıları kurallara uyuyor,bazılarının umurunda değil.bu sefer sen de gaza gelip kural ihlali yapıyorsun.trafikteki araç sayısı çok fazla motosiklet kullanmak ta artık bayaa bi hüner işi.Çok uyanık olmak gerekiyor sadece ön değil arka trafikten de haberdar olmalı.ne biliim bayaa karamsarım.
    Allah cümlemizi kazalardan korusun arkadaşlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    büyük geçmiş olsun arkadaşlar...
    hergün ne öküzler , ne sığırlarla karşılaşıyoruz biz motorcular... kimimiz şanslı olup kurtarıyoruz, ama kimimizde bu arkadaşlarımız gibi bahsi geçen öküzlere yenik düşüyoruz. bunlara ne yapmalı bilemiyorum ama açıkçası trafikte onbin hatta yüzbinlerce tasmasız-yularsız sığır (!) dolaşıyor. bunların bi kenara çekilip "- altımızdaki iki tekerlekli makinanın sadece makinadan iberet olmadığı , üzerlerinde et ve kemikten mamül insanlar olduğu, bu insanların sadece bir "can"a sahip olduğu, atari oyunlarındaki gibi oyuna defalarca baştan başlama şansının olmadığını ,kaza esnasında canını ve vücudunu araba içerisindeki "insan" kadar fazla koruyamayacağını, tek kaportasının giysileri ve sonra vücudu olduğunu kaza esnasında bir emniyet kemerine sahip olmadığını, genelde asfaltın direk tene temas edeceğini ve bunun kalın bir zımparadan daha beter şekilde vücudu soyacağını hatta kemikleri kıracağını, nihayetinde hepsinden önemlisi bizim birer insan olduğumuzun bunlara anlayana kadar anlatılması gerekiyor...

bilmiyorum bu nasıl olacak...............
    bazı hayvanları yakalayıp dövesim geliyor , sonra şiddetin biz motorculara yakışmayacağını düşünüyorum , ki bu durumda tek suçlu biz oluruz.....

ahhh ahhhh daha anlatacak neler neler var gerçi içimde ama .......

tekrar geçmiş olsun dostlar , İNŞALLAH yunus arkadaşımız en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur.......

Gencadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Büyük geçmiş olsun ikinize de. Allah sizi ve herkesi daha büyük kazalardan korusun. Lütfen, motor kullanan sürücelere daha dikkatli yaklaşalım ve önceliği onlara verelim. Unutmayın ki siz dört tekerleklisiniz, biz motorcular iki...
    [COLOR="DarkSlateBlue"][B]34 NVT 21[/B] - DADYW DD250E-9 - Görürseniz selam verin :)[/COLOR]

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun makarna sana ve arkadaşına . allah daha beterinden hepimizi korusun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler