Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Küçük bir alet çantası almak istiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim hyosung'da nedense arka sele altında alet çantası yok.Aynayı sökmek için adı her ne ise o aletten bile yok elimde.Hani böyle tam o artçı selesinin altına sığacak içinde ufak tefek tornavida, yıldız, alyan, anahtar vs. nereden alabilirim?Birazcık araştırmıştım ama çok büyük setler vardı onlar da işime yaramaz.Sonuçta hep motorun üzerinde bırakacağım.Zaten abartı da olsun istemiyorum yok lokma takımıymış penseymiş Böyle motor için ufak setler satan bildiğiniz yer var mı?
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hyosung'da nedense arka sele altında alet çantası yok.Aynayı sökmek için adı her ne ise o aletten bile yok elimde.Hani böyle tam o artçı selesinin altına sığacak içinde ufak tefek tornavida, yıldız, alyan, anahtar vs. nereden alabilirim?Birazcık araştırmıştım ama çok büyük setler vardı onlar da işime yaramaz.Sonuçta hep motorun üzerinde bırakacağım.Zaten abartı da olsun istemiyorum yok lokma takımıymış penseymiş Böyle motor için ufak setler satan bildiğiniz yer var mı?
    evet aynı sıkıntı bende de var, yorumları sabırsızlıkla bekliyorum

bauhause, koçtaş, tekzen gibi yapı marketlerde istediginiz türde ve fiyatta bulabilirsiniz.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    istanbulda bulamaz ararsanız başka nerde bulacaksınız gel perşembe pazarına yani karaköye istedihini bul
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bahause veya koçtaşı tavsiye etmiyorum fiyatlar piyasaya göre oldukça pahalı.
    karaköy gidip perşembe pazarına,esnaflara ugrarsan uygun fiyata bi alet temin edebilirsin.
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    peki istanbulda olmayanlar ne yapsın

Motosikleti
    yoq:(ama olujak. hıh
    bununla ilgili bi başlık açılmıştı küçük aletlerin toplandığı farklı bi cakı gibi bişi vardı başlığı bulursam sizinle paylaşırım
    [COLOR="DarkRed"][B]GAZİANTEP MT!!!::gleam:::bounce:[/B][/COLOR][B][COLOR="Orange"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin!!![/COLOR][/B]

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tez elden istanbula tasinsin

Persembe Pazari her derde devadir.
    First Day Of My Life

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelsin alsın
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar büyütecek bişey deil.. Pazarlarda veya ucuz halk alısveriş merkezlerinde bulunuyor.. Tek tek satılıyor.. En fazla kullanılanlardan satın alabilirsiniz.. tanesi 1 YTL
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    VFR-800
    motorunuzun üzerinde bulunan somunların ölçüsü en fazla 3 çeşit dir.. o sebeple konmple alyan takımı ile gezmenize veya anahtarlarla dolaşmanıza gerek yok..
    tespit edip, gerekli malzemeyle gezebilirsiniz, böylece hacimi den kazanırsınız..
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorla birlikte gelen ufak alet çantasına yıldız tornavidada ekleyerek bana yeterli ekipmana kavuştum ama bence çok amaçlı çakının motorda değilde üzerimizde bulunması gerektiğini düşünüyorum.Yapı malzemeleri satan marketler haricinde arkadaşların perşembe pazarı önerisinede katılıyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Mhyen;

Koçtaş veya Bauhause gibi yerlerde kaliteli anahtarlar vardır ve bunlar pahalı olur.
    Sen, nasıl olsa aldığın anahtarları fazla kullanmayacaksın, taneyle anahtar alıpta kendine bir set kurabilirsin.

Rico marka anahtarlar var, tavsiye ederim, orta kalite bir üründür.

10-11, 11-12, 13-14 iki ağız anahtar
    4 ve 6 numara 2 tane allien anahtar sana yeterli olur.

Markasız alacaksan bunları semt pazarlarından ya da milyonculardan tanesi 1 YTL'den de alabilirsin

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bugün Karaköy'den biraz kazık da yiyerek bir set aldım.Üzerinde 4-5 tane alyanı, yıldızı, tonavidası, lokma girme yeri, 5-6 tane buji açmak için mi oluyor her neyse anahtarı, çakısı olan bir şey aldım.Yanında 2 tane anlamadığım parça, yapıştırıcı, lastik yamaları ve de taşıma çantası da var.Parçanın ufak bir yayı kurcalarken elimizde kaldı ama zaten pek de bir halta yaramıyormuş
    Merak eden varsa 14 lira verdim.Çin malı değil yalnız.Çin işi olanlar ele alınınca dandikliğini gösteriyordu onlar da 10 liraydı.Zaten o kadar çok parçayı öyle ufak yere sığdırmışlar ya güzel gibi geldi bana yine de.Akşama foto çekip koyarım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)