Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Köprü ücreti Protestosu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    murrat, 120 ile bile yakalıyor OGS bildiğim kadarıyla..

Bence bütün büyük motorsiklet sitelerinin toplanıp birlikte protesto etmeleri gerekr bu olayı..Düşünsenize yüzlerce motor..Köprü şöyle bir trafik felcine uğrasa hoş olmaz mı protesto açısından...

Dava kazanılmıştı kazanlılmasına ama hala uygulama yok bakalım ne zaman olacak..
    Something in the Way..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    murrat abi aynı başlığa attığımız kaçıncı mesaj değilmi? Beyler kimsenin protestoyu falan salladığı yok bırakın bence bu işlere kafa yormayı.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

mercuryhepat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mecbuen-kafesci-73 merso ile...
    bencede sallayan pek yok..millet işi t...şak helvasına vurmuş.yok 100le geçelim, yok plakaya bez saralım, yok bilmem ne!!!
    Peki acaba düşünen varmı bu kaçak geçişlerin 10da 1 şans oldugunu!!!!arkadaşlar bizler kurye değiliz!(kuryelere lafım yok) Binekciler olarak zaten zedeli olan imajımızı bu tarz kaçak geçişlerle legalize etmek yerine -ki büyük bir hayaldir-daha yapıcı çözümlerle sorunu kökten halledebiliriz inancındayım. gereksiz yere ve anlamı olmayan enteresan beyin fırtınalarını lütfen açıcagınız "GEYİK MUABBETLERİ" başlıgı taşıyan forumlarda dewam ettiriniz...hepinize sevgiler
    I\\´m / I can !!

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    murrat, OGS'nin en sağına yapışık ( nerdeyse kenara sürtecek kadar yakın ) geçersen senin geçtiğini farketmiyor alet. Kaç kere denedim hiçbir seferinde kaçak geçiş uyarısı vermedi. Yinede önlemi alıp plakayı kapIyorum tabi..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ya ağırlığı bi otomobilin onda ikisi kadar olan,trafikte kapladığı yer zaten malumunuz,köprüye verdiği aşıntı yok zaten.bunlara rağmen otomobillerle aynı ücreti tahsil etmek ancak bizim ülkeye has bi durum olsa gerek.trafiğin akışında adam yerine koyma,köprü ücretine gelince eşit muamele yap.yok öyle.ben şuan motor kullanmıyorum.ama kullanan arkadaşların halinden anlarız.ayrıca ücret ödemek için otolarla birlikte sıra beklemekte yanlış.köprü trafiğini aksatıyo.motorculara ayrı bi gişe olsa hem motorcular için,hem trafik akışı açısından daha iyi olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    vaay kaçakçılar çıkıo meydane
    bezler sağdan geçmeler falan
    hocam dikkat diorum , ayan beyan suç duyurusudur - kendini ihbardır bunlar
    cenkmenderes hocam, yakmayasın kendi başını bari ekle 1 kere geçtim bu şekilde diyede - 1 kerelik ceza alır senden yüce devletümüz ...

ama herşeye rağmen , protest tavır engellenemez......

saygılar.......

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler