Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yolda kalan arkadaşımız için acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Merhaba arkadaşlar. Pazar günü bu saatte hizmet verecek bir servis bulamadım. Bugünkü kahvaltı buluşmasından çıkan bir arkadaşımız Tomass (Kadir) şuanda kartal tarafında yoda kalmış durumda. bujiyi falan değiştirmişer ama tık yok. Motor Derbi GPR 125. kendisine nasıl yardımcı olabiliriz? bu saatte hiçbir ferco servisi cevap vermiyor. Acil yardımlarınızı bekliyoruz! teşekkürler.

Kadir irtibat 0505 625 5582

yardımcı olan herkese teşekkürler =P Tomass tanıdık bir servis ile irtibata geçmeyi başarmış ve şuan kendisini almak üzere bir minibüs yola çıkmış. başlık kitlenebilir ya da silinebilir. iyi forumlar..
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    BeLaLı bi KahvaLtı OLdu Sanırım heyecan GeriLim AtraXioN MatraXioN HerŞey Var :D geçmiş oLsun Tomass

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    çok güldük çokk.. başımıza gelecekler varmış...

topik sanırım fark edilmeden anasayfadan silindi.. Yolda kalan arkadaşa geçmiş olsun diyelim bari...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Motosikleti
    Kahvaltı çıkışında çok duman yaptık 2T'ler olarak =) bi bedel ödemek gerekiyomuş demek =)

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Kadirin ilk ulastigi bendim 10 Km kadar arkamda kalmis motosiklet uzerinde oldugum icin aradiginida duymadim.Sans eseri cevapsiz aramasina karsilik verdim.Yolda kaldigini sorunun buji'den oldugunu dusundugunu soyledigi an geri dondum , saolsun koray arkadasimizda hemen yetisti granajlar acildi buji yenisi ile degistirildi lakin sorunu bir turlu cozume ulastiramadik.Bir kac telefon gorusmesinden sonra Gaziosmanpasa'dan bir cekici yardimi ile motosikleti ve kadir arkadasimizi bulundugu yerden aldirdik.

Umarim onemli bir sorunu yoktur , tekrar gecmis olsun kadircim seni seviyoruz

Erdem cektigin resimleri bu sene icinde upload edecekmisin
    First Day Of My Life

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gerçekten çok kötü olmuş.Zamanım olsa ben de dönecektim Koray abi ile.Kadir abi umarım kusura bakmamıştır
    Gelsem de bir faydam olmazdı ya gerçi
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadirin ilk ulastigi bendim 10 Km kadar arkamda kalmis motosiklet uzerinde oldugum icin aradiginida duymadim.Sans eseri cevapsiz aramasina karsilik verdim.Yolda kaldigini sorunun buji'den oldugunu dusundugunu soyledigi an geri dondum , saolsun koray arkadasimizda hemen yetisti granajlar acildi buji yenisi ile degistirildi lakin sorunu bir turlu cozume ulastiramadik.Bir kac telefon gorusmesinden sonra Gaziosmanpasa'dan bir cekici yardimi ile motosikleti ve kadir arkadasimizi bulundugu yerden aldirdik.

Umarim onemli bir sorunu yoktur , tekrar gecmis olsun kadircim seni seviyoruz

Erdem cektigin resimleri bu sene icinde upload edecekmisin
    abi kadir'in sorunu neymiş çok merak ediyorum gerçekten. umarım basit bir durumdan ibarettir. resimleri upload edicem ama fotoğraf makinesinin bağlantı kablosu Sinem'de kalmış. bugün getiricek =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)