Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motoru yatırdım:( Acayip moralim bozuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok

şu koruma demiri mi ne bişey yazıyordu
    yan yatmada işe yarar mı bu

Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya karşımda sıranın kendilerine gelmesini bekleyen, bir araç içerisinde 15-16 yaşlarında mavi ya da yeşil gözlü bir çocuk durmadan bana bakıyordu.Geldiğimden motoru düşürene kadar hep gözü bendeydi.O şerefsizin nazarı oldu kesin.O gözleri inşallah bozulur da şişe camı gibi gözlüklerle gezer namussuz
    aman yapma günah almayı geçtim beddua ediyosun
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu değilde grenaj topuzu diye bir şey vardı.Hem yanlarda çok tatlı ve ufak duruyor hem de grenajları harbiden koruyor.Ondan bulup da taktırmak lazım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Ya karşımda sıranın kendilerine gelmesini bekleyen, bir araç içerisinde 15-16 yaşlarında mavi ya da yeşil gözlü bir çocuk durmadan bana bakıyordu.Geldiğimden motoru düşürene kadar hep gözü bendeydi.O şerefsizin nazarı oldu kesin.O gözleri inşallah bozulur da şişe camı gibi gözlüklerle gezer namussuz

neyse abi beddua okuma boşver oda nazarlığı olmuş işte
    belki çocuk çekememişdir...
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    yok malesef hyosung için çok araştırdım
    ancak marifetli hyosungcuların elinden gelen birşeyle olur...
    ben alırsam motoru yaratıcı bişeyler çıkarırım ortaya kesin
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse abi beddua okuma boşver oda nazarlığı olmuş işte
    belki çocuk çekememişdir...
    Kesin gözüne çok görünmüştür
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok malesef hyosung için çok araştırdım
    ancak marifetli hyosungcuların elinden gelen birşeyle olur...
    ben alırsam motoru yaratıcı bişeyler çıkarırım ortaya kesin
    Bir kaç parça görmüştüm netten ama araştırmak lazım tabi.Bu arada hyo için arama.Herhangi bir ss için olsun da gerisi kolay
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür ederim

Teşekkür ederim abi.Yarına ilk iş nazarlıklarla motoru donatmak

Oldu kanka yaptılar.Amcam şöyle bi baktı.Nerede lan ayna sinyale noldu dedi.10 metre geride yatıyor parçaları abi dedim inanmadıOradaki motoru kaldırmama yardımcı olan muameleciler de destek çıktılar sağolsunlar.Zaten saat 5'e yaklaşıyordu amcamın heralde randevusu var ki bayağı aceleciydi.Ruhsatı aldı.Motor mu bu sen mi sürüyon dedi Hala da ne demek istediğini anlamış değilim.Şase, motor no, çalıştırma, sinyal,far falan hiç bakmadılar.Direk imzaladı, bandrole yolladı

e hadi o zaman kafana takma bişeyi ben senden muayene bilgisi topıcı beklerken ne topıkı actın ya oglum taksit taksitmi sorcaz ne kadar gitti anlatsana deli ettin beni :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    geçmiş olsun sıkma canını kendine zarar gelmemiş motorunada fazla bişey olmamış takma kafana hallolur hepsi
    [B]Benim İçin Hayat [COLOR="Red"] 1[/COLOR].Raundda Stili Tanınır [COLOR="Red"]2[/COLOR]. Raundda Rekabet Edilir [COLOR="Red"] 3[/COLOR]. Raundda Nakavt Edilir.. [/B] ::deliir::

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla deli para gitti
    Öncelikle sigorta tam olacak.Değilse 30 lira civarı verip yaptırıyorsun.Sonrasında muayene istasyonuna girip 58 ytl vererek muayene makbuzu kestiriyorsun.Sonra gidip muayene için temiz kağıdı alıyorsun(Vergi borcun varsa onu almadan vermiyorlar).Sonra da sıraya giriyorsun.Beklerken bir ara canın sıkılmasın vakit geçsin diye motoru yatırıyorsun.Nereden baksan 250 ml benzinin de burada gidiyor.Hadi buna da 1 lira de.Ayna ve de sinyallere birşey yaptıysan onlar da var tabi
    Devamında da bir tane beyaz saçlı amca bu motor mu sen mi sürüyon falan diyo.Ruhsatına bakıp doğruca bandrol almaya yolluyor.Ruhsata bandrol atıp bişiler yazıyorlar o kadar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlasıldı:D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

mhyen göz olayı değil kardeş, nedenmi senden önceki sahibi kullanırken göz değmedi düşürmedide sendemi göz değdi olur böyle şeyler suçlu yok ortada acemilik.
    [B]Today is a good day To Die...[/B]

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    en büyük kazan bu olsun kardeş
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    2Day2Die zaten öylesine söyledim ama benim malıma her zaman göz değmiştir nedense.Fakat bugün benim başım döndü bir an kendimi kaybeder gibi oldum motor da o zaman düştü zaten

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    alper_satriani teşekkürler dostum

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Aynayı yaptırmadıysan iş yerimize gelirsen hertürlü yardımcı olurum.Reklamcı olduğumuz için yani.Yer piyalepaşada.Kasımpaşaya inerken üst geçidi geçmeden 20 metre geride yan yola gir.100 mt ileride sağda ATEŞ NEON .Yolun düşersede uğra bi çayımızı içersin kardeş.Ayrıca bu tüm üye arkadaşlar için geçerlidir.Kaynak maynak işiniz olursa gelin.Saygılar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Valla usta oraları hiç bilmiyorum desem inanır mısın.Hani pazara kadar motorun üzerine çıkmayı da düşünmüyorum zaten.Bizim burada sanayide biraz araştırayım.Olmadı gelirim bir şekilde

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Geçmiş olsun öncelikle.Motorun gerçekten çok güzel. Para biriktirip bunlardan almazsam gözüm açık gidecek.

Sende görünmeyen bir yere ! nazar boncuğu tak . Plaka arkasına falan veya gizli başka bir yere. Bende aceleyle cygnus'umu bırakırken yan ayak tam açılmamış motor düşüyordu bende altına attım bacaklarımı . Hiçbirşey olmadı motora ama bacaklar gitti :(

geçirdiğin kazanın en son ve en hasarlı olanı olmasını temenni ediyorum
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Şahsen ben nazara çok inanırım. Nexusu aldığım günden beri abi kaç basıyo, ne süper motormuş, rengi çok güzel, tipi harika, oooo göstergeler de dijitalmiş, amanın yol bilgisayarı da mı vaaarrrr? gibi salak saçma sorular sorarlardı.

Aldıktan 1,5 ay sonra büyük sayılabilecek bir kaza geçirdim biliyosunuz. Motorun sol tarafı haşat oldu, onu da gördünüz biliyosunuz. Sonra topladık ettik motoru. Şimdi gayet iyi, kazadan nerdeyse eser yok. Kazadan sonra trafiğe çıkmaya başladığım ilk günlerde ilk yaptığım şey, plakanın üstüne kırmızı kurdele ile nazar boncuğu bağlamak oldu. Ardından da hayrına Eyüp Sultan'a gidip bi kurban kestirdim. Plakayı da kanladım biraz. Belki içinizde bu tür şeylere inanmayanlar olabilir. Saygı duyarım. Ama bunları yaptıktan sonra motorla ilgili ne bir övgü aldım, ne bir problem yaşadım. Günlük hayatta ne yaşanılırsa onu yaşadım hep. Allah bozmasın, içim o kadar rahat ki... Bi tek gece korkuyorum işte.

Senin de bu tür şeylere inancın varsa tavsiye ederim sevgili @mhyen. Umarım bir daha böyle birşey gelmez başına. En kötüsü bu olsun...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    geçmiş olsun

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Evet atlantic hocam ben de senin gibiyim.Kesinlikle nazara inanıyorum.Dylan'da başıma bir sürü şey geliyordu en başlarda.Kızarkadaşım o motora nazarlık getirip takmıştı ondan sonra sanki biraz daha iyi oldu gibiydi.Bu motor için de nazarlık almıştı ama ben takmayı her seferinde unuttum
    Bu arada sadaka vermekte de fayda var.Bir sadaka bin belayı defeder derler
    Ben gece pek çıkmadığımdan o konu hakkında yorum yapmayayım.Ama benim en korktuğum şeyse köprüden geçmek.Hani o rüzgar varya.Off aman Allah'ım her seferinde acayip tırsıyorum.Rüzgar yavaş da gitsen hızlı da gitsen şerit değiştirtiyor insana

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    öncelikle gecmıs olsun dostum bende otomatıkten vıteslıye gectıgımde bıkac kez ufak dususler yasamıstım.canımda sıkılmıyor degıldı hanı..sinyal yetıstıremedı nerdeyse ustam.ama ben allahtan motoru sıfır almamıstım.ıyıkıde almamısım dedım.ıstersen sende acemılıgın gecınceye kadar çakma sınyal-ayna vs..taktırıp sonra degıstırırsın.tabı benım motorum 125 lık acemılıgımı atıp 250 lık baska bır motor alıcam kısmetse..senın degıstırme ıstegın yoksakı bır sure böyle ıdare edebılırsın bence..nazara bende cok ınanırm.allah nazardan saklasın bundan sonra
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler