Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

boy sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaslar bu forumu uzun zamandır inceliyordum ve şimdi üye oldumcbr 125 almak almak istiyorum ama boyum 1.87 cmSizce cbr 125 komik mi kaçar bana şimdiden teşekürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla o boyla pek çok motor komik kaçacaktır altında,ama cbr 125 dahabi matrak olur. şimdiden kendini enduro tarz motorlara alıştırmaya bak

hoşgeldin bu arada

arkadaş adeta tercüman olmuş bana. cbr 125 almak istiyorum bende. benim de boyum 175 68 kiloyum ancak boyu 190 olan ve 90 kilo arkadasımla beni kaldırır mı acaba ona gore ona da ekipman alacagız...
    Alparslan Özdemir...

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    bu ne yav. aynı anda iki sıfır kilometre üye. birbirini tamamlar sorular. fake nick durumumu var acep eğer öyleyse sebebi nedir

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne yav. aynı anda iki sıfır kilometre üye. birbirini tamamlar sorular. fake nick durumumu var acep eğer öyleyse sebebi nedir
    Öncelikle ip adreslerine bakabilirsiniz. Ben de moderatörlük yapmış biri olarak bu tarz şeyleri en azından ip adresine bakıp da sormak daha mantıklı geliyor. Anlamadığım bir diğer konu ise bu paranoyaklık niye?
    Eğer her 0 km üyeye böyle davranılıyorsa bu doğru mudur.
    Lütfen saçma sapan düşüncelere girip de insanları soğutmayın.
    Alparslan Özdemir...

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    benim yaş 16 daha 1.85 boy var ben nabcam seneye ybr 125 tarzı motor düşünüyorum onlar bana gitmezmi
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250 c
    cbr 125 i bosver biraz daha biriktir 2. el hyosung gt250r al racing e göre biraz cılız kalıyo cbr125 ciler alınmasın ama kasasını kücük yapmıslar
    :cat: Kendi Kader Taininde Her İnsan Bir Kumarbaz :cat:
    :bounce: [COLOR="Red"]DRFİRARİ:[/COLOR][COLOR="DarkGreen"]SINAVA KALEMSİZ GİREN COCUK[/COLOR]

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Evet arkadaşım benim boy 165cm herhalde beni görsen cbr üstünde işte bu ya dersin.Bir an keşke benim boyumda öyle olsaydı dersin.Senin boy bende olsa inanki bütçeyi zorlar kredi mredi çeker 24 ay bile olsa süper bi motor almak isterdim.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    önce tanışma topiğine merhaba deseydiniz anlamında söylemiş vlad kardeşim hemen alınganlık yapmayın gelelim sorunuza kendimden örnek vereyim benimde boyum 187 ybr tipinde motorum vardı 8 sene bindim kendi kendime soruyorum ben bu motora 8 sene nasıl bindim diye neyse 250 cc lik chopper aldım 4 ay dayanabildim uzun yolda korkunç bel ağrısı ve dizlerde uyuşma oluyor şimdi suziki DR 800 üm var 1993 model sorunum çözüldü 2 satte 350 km yol yaptım hiç bir sorunum olmadı illede dr 800 alın demiyorum ama ENDURO diyorum olsa gerisi size kalmış arkadaşlar

Abi hyo deilde ninja 250r alsam nasıl olur? çünkü hyo gt 250 nın kasası abartı gelio bana Bi de Kawasaki japon malı

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    ninja 250 r zaten benim asıl istediğim motor bayağı incelemiştim.Aslında almayıda düşünüyordumda,benim şu an ikiz bebişler var o bakımdan ikinci plana attım.Elimdeki ile idare edeceğimiz biraz.Tavsiye ederim tabi,teknik olarak fiyat olarak sana kalmış bişey.Sanada yakışır hani.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    yeni başlayan bi adama hyo 250 gtr tavsiye edilirmi bilmem ama ben olsam başlamam motosikletle ilk defa tanışacak olan adamın altına 250 cc lik motor verirsen vah trafikteki sürücülerin hyaline bi de ehliyeti yok sanırım
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    small modelimiz kalmamis medium verelim?

arkadaslar motorda islevsellik arayin biraz bence,,
    ayni sekilde on yargiyla bakarsaniz zaten bastan olmaz bu motor size..
    2 yil aslanlar gibi kullandim bu motoru imkanim olsa asla satmiyacagim bi motordu..
    hala bi problem olsa cbr alirm..
    boyum x kilom y diyerek bu motoru almayin bence..
    zaten motorun ustune oturdugunuzda o motor icinize sinmezse almayin..
    bu icinde gidin bi honda bayisine(sehrinde honda bayisi olanlar icn) bakin su motora..
    baskalarinin soledikleriyle hareket etcekseniz hemen su orneklerle basliyim

soyak sitesi girisi: burgman 650 iceri girer(bilmeyenlere normal vitesli gibi kullanilabilen maxi scooter) 2 3 bilmeyen insan : aha pizzamiz geldi..
    farkli bi ornek..
    yuvarlak farli her motoru kurye sanan insanlarin ducati monster 900 e kurye motoru demesi gibi..

bu gibi insanlarin aaa bu motor sana cok kucuk lan bisiklet gibi olmus lan soylemleriyle bu motoru almayin..

benim tek kriterim: oturunca o motordan bi elektrik almak ve icime sinmesidir..

asyamda da bole oldu cbr dada falconda da..
    sevgi ve saygilar
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

EA-Bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-1000
    dostum bence kulanmakta sorun olmaz ama dışardan bakınca sürücü göze batar. sırıtır diye düşünüyorum

motosiklet bilgim varybr 125 sürüyorum onun için a1 ehliyetimde var Üşmedim aldım

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı VOLKAN-92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet bilgim varybr 125 sürüyorum onun için a1 ehliyetimde var Üşmedim aldım
    ybr 125 sende sırıtıyormu
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    dawul bile dongidi dongidi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

merhaba ...

Değerli motorsiklet tutkulu arkadaşlarım foruma yeni üye oldum. yazacağınız samimi yorumlar için şimdiden teşekkürler....

cbf500 artık üretilmiyor mu? bu motora hayranım ancak hondanın sitesinde o model yok...

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dawul bile dongidi dongidi.

bu da iyimşi ha

ya bu cbr 125 in kalitesine diyecek lafım yok da gerçekten çok ufak. 1.76 boyunda bi arkadaşım da var. bacakları kısa gövdesi uzun, motora

binince saplanmış gibi duruyo. elalem nederse desin, ben kalite, işlevsellik ararım diyosan al. ama yook ben biraz hava atıyım diyosan şişersin o

boyla.

gokhand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet hocam bencede motor cok güsel ama sana uymaz, yani misal ben seni görsem o motorun üstünde, bu motor bu arkadasın demem, bi arkadasından ödünç almıstır derim
    Safety First..!!!!
    Kaza Anında Seni Korur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)