Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

sizce??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    ben bu sene üniversite olarak bursa yazdım.ve %99 kazanıcam.ben oraya motorumla gitmek istiyorum ama tek korkum bu bursaspor taraftarlarının benm plakamı görüp motoruma zarar vermeleri.çünkü bursaspor taraftarı antalyalıları sevmezler.sizce ne yapmalıyım?bursalı arkadaşlar yardım edin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    offfffff offffffff ................ arkadaşım .. bende bursadayım .. cok cidi ve cok ciddi soylüyorum .. ya o motoru sat yada bursadan bi arkadaşının uzerine devret plakan degişsin oyle bin... şahsen .. biz 07 araba görsek bile dalıyoruz .. çok çirkin şeyler yaşanıyo .. sende gümbürtüye gitme arkadaşım ..iki tekerdesin .. yazık olur
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    yahu haklısında plakayı deiştirsem antalyaya geldiğimde bu sefer aynı şeyi yaşıcam=) hayır bide motor kırmızı beyaz

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    arkadaşım hala böyle salaklıkların olduğuna inanamıyorum aynı sıkıntı trabzonda kaldığım dönemde olmuştu ama bundan10- 12 yıl önce hala bu tarz aptal tutumlarda olanlara yapabilecek bişey yok çünkü bunlara hoşt desende kaçmazlar o kadar bile anlayamazlar en iyisi plakayı değiştir ne antalya ne de bursa olsun ama plakan

Motosikleti
    yok yok hala var.. geçen o7 plaka kamyon geçerken taşladık .. ön cam paramarça.. bide durup lölölö yapıyo dedik bas git .. katil etme bizi
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    abi bende anlamıyorum zaten bu tavrı.dediğim gibi plakayı 16 yapsam bu sefer antalyada taşlanırım valla.motorsuz üniversitede geçmez benim için

Motosikleti
    plaka change yaptır
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    il sınırlarında tak çıkart değiştir diyosun??oluyo mu abi öyle.ruhsata ne yazcaklar

Motosikleti
    eskiden antalyalıydı .. artık bursalı
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    neyse abi sağol=)

Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    En güzeli sen hiç plakayıda değiştirme av bayiine git bir tane köpek kovucu al yaklaşan olursa basarsın düğmeye kaçarlar hoşttan da anlamıyor ya bunlar

Motosikleti
    Yamaha Nouvo
    gencecik yaşımda beni kara toprağa mahkum mu ediceksin abi ya?bursalılar diyoruz antalyalılar diyoruz...

Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    .................................................................................. ...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yengi ben Bursa'da yaşamıyorum ama Bursalıyım.

Senin plakayı daha görmeden sinir oldum.
    O derece yani.
    Acaip gıcığızdır Antalyalılara.

Bak ben bile Bi Bursaya gidip bi kaç Antalya plakalı araç taşlayayım diye zor tutuyorum kendimi.

Bursalı arkadaşlardan aldığım duyumlara göre uzun süredir hiç Antalya plakalı araç gelmemiş Bursa'ya.
    Mağdur olan Bursalı arkadaşlar Dernek olarak karar almışlar, beni de davet ettiler. (APT Derneği)

Gurup halinde Antalya'ya gidip orada taşlayacaklarmış...
    Hatta EPT derneğinin de destek verdiği söyleniyor...

Benden söylemesi.
    Aslında söylemem lazımdı ama motosikletçi dayanışması bunu gerektiriyor.
    Sen ağustos sonu gibi Antalya'da da dolaşma.
    Çünkü oraya gelip taşlayacaklar.

İlla Bursa'ya geleceksen de İnebolu plakası tak.
    Bursalılar İnebolu'luları severler,taş atmazlar,küfür etmezler, arkalarından konuşmazlar.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

İnsanlar nekadar salakça işlerle uğraşıyor Kendi yaşantılarında bir ota yaramayan tipler birbirini bulduklarında böyle faydasız işlere kalkışıyor

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    Gecen Bizi Bi Köyde Sıkıştırdı Köy Gençleri biz 5 Motoruz 8 kişi fln onlar 30 kişi fln 20 -21 yaşlarında gençler her nese arkadaşlardan bi kaç tanesine vurdular sonra ordaki büyük abiler ayırdı sonra geldik 1 hafta sonra o köyde bize diklenen çocuk çalıştığım internet cafeye motorla geldi beni tanımadı nese elemanlara telefonla haber verdim geldiler kapının önünde çıkmalarını beklediler baktık çıkmıolar dedik ne yapak ne yapak çaktırmadan yağ tıpası açtık ve içine biraz kesme şeker ve asitli soda attık Artık Nolur Bilmiyom
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    neden sevmiyolar birbirlerini olmadı sende burdur plaka al

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Saçmalığın bu kadarı pes yani. 39 olduğumdan benim için bir problem yok

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Böyle saçmalıkların yasanmasına izin verenlerdir suçLu olanlar.. TRabzon-Rize de öyleydi ; artık birbirrlerine yan bile bakamıyorlar... Hem özellikle Rizeliler Sürücü Kursu yazan arabamla gidiyorum kimse bişi diyemiyor...
    Hatta TRabzon maçına gidip TRabzonu desteklediğimi ve ayrıca Rize maçlarına bir çok trabzonLunun Pankart açarak geldiğini ; sevgi gösterilerini gördüm...
    Arkadaşım sana gelince Biraz sert biriysen hiç bişeyini deiştirmeden git..Şahsen ben olsam gidrdim ; biri bişi yapsa da karsılığını verirdim.. Bursa ankara ist antalya rize hiç farketmez ...Birini benzettin mi hastanelik ettin mi diğer köpekler hemen kaçarlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle saçmalıkların yasanmasına izin verenlerdir suçLu olanlar.. TRabzon-Rize de öyleydi ; artık birbirrlerine yan bile bakamıyorlar... Hem özellikle Rizeliler Sürücü Kursu yazan arabamla gidiyorum kimse bişi diyemiyor...
    Hatta TRabzon maçına gidip TRabzonu desteklediğimi ve ayrıca Rize maçlarına bir çok trabzonLunun Pankart açarak geldiğini ; sevgi gösterilerini gördüm...
    Arkadaşım sana gelince Biraz sert biriysen hiç bişeyini deiştirmeden git..Şahsen ben olsam gidrdim ; biri bişi yapsa da karsılığını verirdim.. Bursa ankara ist antalya rize hiç farketmez ...Birini benzettin mi hastanelik ettin mi diğer köpekler hemen kaçarlar

Sen FazLa Konuşma
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)