Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dragstar 250cc 2001 model & Huyosng Gv 250cc 2008

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    Japan malı Yamaha Dragstar 2001 model 20.000 km de 2.eli ortalama altı milyar & Huyosng Gv 250cc 2008 model sıfırı yedi sekiz milyar civarında arkadaşlar hangisi hangisini gömer ikisi arasında çok kararsızım yamah bir kere japan malı herşeyden önce ama Huyosng unda özelikleri qsel acaba hangisi bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler (Huyosng Gv 250cc ne malı bide onu yazarsanız)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    hyosung kore malıdır...fakat suzuki imzalıdır...
    dragstarda 250 de güzel ama bir yerde 7 yıl yaşlı motorsiklet var.diğer yanda sıfır makine var.valla şunu tercih et diyemicem çünkü senin kadar bende kararsız kaldım
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    boşver 7 yıllık eski makina 600cc olsa neyse degmez 250 için hyo al kafan rahat olsun sıfır makinanın tadı farklıdır
    Now the world is gone. Im just one.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    aynen
    7 yıllık makinaya o parayı verceğine sıfır makinaya ver..

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    hyo tabiki.
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    sıfır hyosung gömer bence
    pek bilgim yok ama bu siteden okuduklarımca söylüyorum...
    facebook.com/kaskafa

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Hyo 250R kullanıcısıyım ben.Oldukça memnunum.2.el almıştım. Bursa dan bir arkadaşımda bana istinaden gv250 sini sıfır aldı. O da oldukça memnun.Gezilerde 600 lük makinelerle beraber çok rahat yol yapıyor. 100 km/saat sabit hızla 450 km yol yapıyor. Benim ki de en çok 350km yapabiliyor.
    Şiddetle tavsiye ederim. Hyo Kore malı ve en az japon kadar iddalıdır..

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Hyosung alacagina Yamaha al derdim ama arkadaslar hakli. 250'lik 7 yasindaki makinaya o para verilmez dostum. Diyeceksin ki, sifir hyosung'a o para verilir mi? Bence ona da verilmez. O paraya cok az daha ekleyip, temiz bir shadow 750 alip keyfine bakabilirsin. Shadow 750'ye ben kefilim
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    kız gibi sıfır makine almak varken 7 yaşında alma derim. hani daha ucuz olsa fiyat avantajından dolayı japonu al derdim ama kore de fena değildir. hem de sıfır.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    kymco venox ,hyo.dan her açıdan daha avantajlı.En azından kanuni güvencesi yok arkasında sağlam,şekilli... ben daha öncede türevi başlıklarda yazdım gv 250den memnun kalmadım,gt650 comet vardı o güzeldi ancak çok hantal makine ve benzini içiyordu,ben hyo.larda biraz şansızlık yaşadım ondan kanım kaynayamadı birde kanuniciler alınca iyice soğudum bence kymco venoxu tercihlerine ekle.Pişman olmazsın

Motosikleti
    bmw f650gs
    bir çok kişi hyo demiş bende scooter var ve hyo almayı düşünüyordum... taki distribütör olayı aklımı karıştırana kadar... kanuni ve global motor arasında dava sürmekte servis sıkıntısı yaşayabilirsin ilerde... kanuniye geçerse vay haline diyenler var...7-8 bin ytl vereceksen... sık dişini 10bin ytlye 2.el çok iyi yamaha mt03 alabilirsin...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Alıntı crownhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir çok kişi hyo demiş bende scooter var ve hyo almayı düşünüyordum... taki distribütör olayı aklımı karıştırana kadar... kanuni ve global motor arasında dava sürmekte servis sıkıntısı yaşayabilirsin ilerde... kanuniye geçerse vay haline diyenler var...7-8 bin ytl vereceksen... sık dişini 10bin ytlye 2.el çok iyi yamaha mt03 alabilirsin...
    10bin ytl mt-03 alınır eywallahta arkadaş belliki cruiser istiyor vede sanırım ilk motoru (yanlış anlamış olabilirim.)Sık dişini demek kolayda biri 7-8 biri 10 arada sık dişini denilecek olsa biraz daha sık git dragstar 650 al hatta sık dişini 1100 al yani dişi sıkmanın sonu yok.10 üzerine 3-5 koyup fazer onun üzerine 3-5 koyup mt-01 de alınır(geçenlerde ikinci eli 17bin ytl.e gördüm.) bence içine sinen servis yedek parça,benzin sarfiyatı vs... gibi şeyleri göz önüne al.Tabii kide yakışıklılığıda önemli

Motosikleti
    bmw f650gs
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10bin ytl mt-03 alınır eywallahta arkadaş belliki cruiser istiyor vede sanırım ilk motoru (yanlış anlamış olabilirim.)Sık dişini demek kolayda biri 7-8 biri 10 arada sık dişini denilecek olsa biraz daha sık git dragstar 650 al hatta sık dişini 1100 al yani dişi sıkmanın sonu yok.10 üzerine 3-5 koyup fazer onun üzerine 3-5 koyup mt-01 de alınır(geçenlerde ikinci eli 17bin ytl.e gördüm.) bence içine sinen servis yedek parça,benzin sarfiyatı vs... gibi şeyleri göz önüne al.Tabii kide yakışıklılığıda önemli
    evet haklısın açıklamaların mantıklı dişi sıkmanın sonu yok tabiki ama hyo işi biraz tehlikeli...
    İki şeyin değirini elden gitmeden takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik.

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Bencede hyo. şuan risk servis bakımından birde kanunciler dervir kesici falan gibi açıklama yapıp millet sapır sapır krankı kırmaya başladı.Ben kanuniden bir kere kazıklanmışım 2. olmaz.Fanatiklik gibi olacak ama venox çok güzel alet,2.motorum 250cc. cruiser olacaksa venox alırdım.

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. olmaz.Fanatiklik gibi olacak ama venox çok güzel alet,2.motorum 250cc. cruiser olacaksa venox alırdım.
    250 cc de Kral Venox

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de tercihler arasından Hyosung u tercih ederim.. Çünkü baya kullananlar var ve hiçbir şikayet duymadık henüz.. ayrıca yakısıklı bir alet

Ama Venox tercihini sunmuslar o daha güzel bence... Venox Hyo dan daha verimli olabilir değerlendirmek gerek
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    hyosung sitesinden baktım 250cc hava soğutmalı su soğutma değil buu drag starı bnede düşündüm arkadaş gibi...bide tuhaf olan bişe var kaçtane sitede dragstar250cc kullanan varsa hepsi çok ama çok memnun sadece cc yükselticeksem satarım diyolar nasıl olucak peki

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    kızıltoprak hyo. ve kymco bayii ve servisi olan yerle konuştum ordaki servisteki usta venoxu tek geçerdim demişti vites geçişleri su soğutma ve sağlamlık olarak daha geçen çarşamba konuştum gittiğimde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bisan//senatör
    birde çorumda hyosung servisi yok ankarada birde tokatta var bunlar enyakın biri 250km diğeride180km hadi gitbakalım gidebilirsen yamahanın servisi çok rahat sorduğum servislere hatta yamaha servisi burda bisan bakıyo ayrıyetten 250cc dragstariçin sparça konusunda sorun olmucağını söylüyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650
    o japon makinanın yaşı sorun diil bence bunlar yıllarca kullanılabilinen makinalar km si onemli cok kmsi yoksa bide ustaya gotur saglam derse yamaha derim tek gecerim.

unutma piyasadaki tüm motorlar japonların kopyası
    benim karakaçan dahil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)