Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

neden motosiklet.net i seviyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok yok yook :)
    samimi ve kaliteli olduğu için galiba.. bide her aradığımı bulabiliyorum.. her soruna çözüm var..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    il grupları olduğu için,,ayrıca teknik bilgi ye de kolay ulaşılabildiği için , vs. vs. vs.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    MT yi bayanlar da olduğu için seviyorum

Motosikleti
    Cbf 150
    Neden mi ; çünkü canım her istediğinde bu sitede Hayabusasından tut da scooter'ın en maxi'sine binebiliyorum sanki bana bunu hissettirio, motorum henüz şuan olmasa bile ( yakında olacak ) önemli değil,önemli olan motoru ruhumuzda hissetmek...
    Saygılar,hürmetler herkese...

Motosikleti
    250cc scooter
    mesela motosiklet programları var seyrederken tam kaptırmışsın kendini pat diye bitiyor ancak burda ki bilgileri fotoları kıyaslamaları vs vs şeylerin sonu yok nerdeyse.
    yani motosiklete merakı olan veya kullananın ,seveceği veya faydalanacsağı çok konu var .
    tabi en önemli faktör güncel bi site olması ve devamlı devamlı üstüne olumlu anlamda bi şeylerin eklenmesi

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürekli futbol müzik dersten başka bişi bilmeyen kişilerle gün boyunca birlikte olmaktan sıkılıp benim gibi motosikletle ilgilenen insanlarla muhabbet etmek yeni bilgiler öğrenmek hoşuma gidiyor...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yoo sevmiom mtyi ben kim dioki seviorum die Sadece insanları seviyorum mt nin

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    abicim bu yüzden bile seviyorum MT yi. hortlayan hortlayana baksana.

Motosikleti
    -
    Alıntı Muzurkedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SpearHEAD, burada size birşey sorduğunuzda cevap veren danışabileceğimiz insanlar var,birde kardeşlik yolda kalan bir motorcunun halinden yine motorcu anlar,motorcu motoru sever onunla ilgili olan herşeyide
    ekliyecek pek bişeyim yok aynen katılıyorum

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    seviyorum ne bileyim ben anlatılmaz yaşanır desem daha doğru olurbu topic i hortlatanıda seviyorum iyi bi topic hortlatılmış

Motosikleti
    rmz 200 gy
    herkes sevdıgı şeylerden konuşmak muhabbet etmek ister herkesın cevabı olsa gerek
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    CBR 600 F
    hortttttttttt ladıgı ıcın sevıyorum
    carpe diem

Motosikleti
    250celık

slm lar herkese

ya arkadaşlar ben bı hata yaptım ve cın malı bı motor aldım şimdıde satmaya kalkıyorum para veren yok varya bırgun nerede bozulursa orada yakacam acam benzın deposunu ıcıne kıprıtı cakacam yakacam gercek ten bakın ne ıllet bırşeymiş bu cın işi motor lar ben motorla gezmesını seven bırısıyım hatta saglam bı motorum olsa turkıyeyı gezmeyı duşunuyorum ama ole bı motor alacam kı bırdahakıne hayalım dekı motor yamaha dragstar 1100luk lar dan varyaonlardan

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    yazdığım topic başıa 1 ytl aldıgım için seviyorum (((((((((((:
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazdığım topic başıa 1 ytl aldıgım için seviyorum (((((((((((:
    vay sahtekar vaay, benim yazdılarımın parasınıda sen alıyodun demek, bende hesaptan niye para çekiliyo diyorum

arkadaşlık dost'luk için

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı serkan_34_61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben bı hata yaptım ve cın malı bı motor aldım şimdıde satmaya kalkıyorum para veren yok varya bırgun nerede bozulursa orada yakacam acam benzın deposunu ıcıne kıprıtı cakacam yakacam gercek ten bakın ne ıllet bırşeymiş bu cın işi motor lar ben motorla gezmesını seven bırısıyım hatta saglam bı motorum olsa turkıyeyı gezmeyı duşunuyorum ama ole bı motor alacam kı bırdahakıne hayalım dekı motor yamaha dragstar 1100luk lar dan varyaonlardan
    Benzin deposunun içine kibriti çakarken depo dolu olmasın daha iyi gümler
    kararlı ol, o motorla yola çık bi şey olmaz.Ümmet Abi Türkiye turu yaptı senin kadar isyankar olmadı.

Bende henüz motor yok.Sitede her aradığımı buluyorum.Birisi bir şeyi merak edip sorsa cevap geliyor.Motosiklet kültürüm artıyor burada.Ben de yeni gelen arkadaşlara bildiklerimi aktarıyorum.Böyle bir aktarım sözkonusu.İl guruplarını çok seviyorum.Motorum henüz olmamasına rağmen sanki hertürlü motoru kullanmışım gibi hissediyorum burada.Her motor modelinin incelemelerini,yorumlarını,sorunlarını öğrenmeye çalıştıyorum çünkü.

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    saygı çerçevesinde ve bilgi dolu arkadaşlarımızın olduğundan m.n'seviyorum!

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    hani bi laf varya ilk goz agrım nerdeyse tum bildiklerimi bu site sayesinde ogrendim cok samımı biryer
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler