Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[B]Ege tur önerileri??????[/B]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    arkdaslar 1 ağustosta yıllık izne ayrılıyorum ve cıbırımla ege turu yapıcam kısmetse.son durağım fethiye olucak sekilde egede gezilip gorulmesi gereken tarihi yerler koyler goletler yemekler pansiyonlar ne biliğim "kesinlikle buraya gidip gormelisin" dediğiniz yerler varsa önerileriniz benim için cok değerli olucaktır ve buna gore rotamı cizicem.
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Altınoluğa uğrayıp dağın yamaçlarına çık KORU suyu denen bişey var ( üzüm suyu gibi bişeydi hangi meyveden olduğunu unuttum şimdi ) mutlaka onu sor soruştur ondan iç

Kazasız belasız sürüşler dilerim...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    dostum ben benzerini izmir üzerinden çıkarak antalya-olimpos-kaş-kalkan-fethiye-saklıkent-ölüdeniz-kelebekler vadisi- marmaris- datça olarak yaptım bu yaz başı. gezi yazıları bölümünde var Wallace ın yol günlüğü ismiyle. sen kaç gün düşünüyorsun?
    assos a uğra bence, kazdağlarına, hasanboğulduya, ayvalık altınoluğa neyse izmire de gelirsen haber et görüşelim

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN
    Vay Turgut, geziye çıkıyorsun da bizim haberimiz yok.
    Allah güle güle gidip bol bol eğlenip de güle güle geri dönmeyi nasip edsin.

Ben de 26 Temmuz sabahı Eşim ile Önce direk Antalya, oradan da sahil boyunca Muğla, Aydın, İzmir, Balıkesir ve Çanakkale gezisi yapmayı düşünüyoruz. Bir haftalık bir tatil boyunca Antalya ve tüm Egeyi gezmiyi düşünüyoruz. Nasip olur inşallah. Selamlar.
    YAŞASIN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ
    KAHROLSUN TRAFİK TERÖRÜ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)