Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bugün beni güldüren zavallı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    Alıntı styleturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların en komiği bana göre ışıklarda yaklaşıp 103 peugeot kullanan ark varsa yanlış anlamasın istisnalar kaideyi bozmaz.abi herifler bir tip resmen yahuu sıfatı çiziyorum(siyah ispanyol paça,pastel renk gölek darkesim tabi,kahve veya siyah sivri hatta sipsivri,pedallara topuklar konupumuzlar yukarı çekilip boyun içeri sokulur eksoza aradasırada basılır gıcık bir ses slolom çizerek asalak gibi yol alırlar)siz bunları görmediniz herhalde ben yan yana gelince bekliyorum o yol alıyo 1dk sonra ben tintin hareket ediyorum
    anlattığın yaratıklardan burda da var
    2 gözüm 2 tekerim var , 4 aç gözünü 4 tekerin var !!! :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı CTRL_1975 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyler trafikte benimde başıma geliyor . Bir tarafını yırtsa 120Km yapacak Chopper motorumla yarışmak isteyip yanıma gelip ara gazı veren spor motor veya benzeri motor kullanan sürücüleri anlamıyorum . Aslında yanına yanaştığında in güreşelim diyeceksin . ( Noluyor diye düşünsünler . )

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    banada
    banada
    banada
    tamam sanada versin
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    war öle dangalaklar trafikde demek ki hep bana denk gelmiyormuş
    bana herrrr gün geliyor . gecen hafta hacı murata toz yutturdum ama
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Asıl can sıkan, adam 2008 model araba almış, arabasını test etmek istiyor. Yanıma gelip ara gazı çekip yüzüme bakıyorlar ve yarışmak istiyorlar. İyi güzelde, bu adamlar motorsikletten hiç anlamıyorlar herhalde...

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    zevkler tartısılmaz.........................
    MT ANTALYA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tamam sanada versin
    amin
    amin
    amin

zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı parsadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanal ortamda herkes kardeş, birbirine saygılı, yardımcı olmak için çaba sarf ediyor. Gerçek ortamda yok öyle bir şey herkes birbiren hava atmak için yarışıyor. TEM'de veya ormanlık bir alanda motosikletiniz arızalansın bakalım kaç kişi durup yardım ediyor. Başınıza gelince anlarsınız kardeşliği ... gibi kalırsınız.
    arkadaşım temde,ormandayada dağ başında hernerde olursa olsun bi motorcu yolda kaldıysa oradan geçen diğer motorcuların BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU durup yardım eder,etmeye çalışır anlaşılan senin başından böyle bi olay geçmemiş gerçi hiç kimse yolda kalmasın dicem olmayacak çünkü motor kullanıyorsan yolda kalmakda bu işin bi parçasıdır ,diyebilirimki hatta bundan bile zevk alınır,,
    işin özü trafikde motorcular birbirlerine karşı,,, otobüscüler,minibüscüler hatta taksicilerden bile daha duyarlıdır.. olaki eğer birgün yolda kalırsan,yada trafikde bi taksiciyle vb kapışırsan hiç hesapda olmayan motorcuların mucizevi bi şekilde etrafını bitiverip seni kolladığını görürsün..

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    oda bişey mi adam çift silindir mobilet le ışıklarda bana kafa tutuyor.bende honda cbr 600 adam beni geçti.tabi şehir içinde onun kadar manyak motor süremem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda bişey mi adam çift silindir mobilet le ışıklarda bana kafa tutuyor.bende honda cbr 600 adam beni geçti.tabi şehir içinde onun kadar manyak motor süremem
    mopedin intikamı..

Motosikleti
    cbf 500 '06
    şu yardım eden motorcular nedense kartal taraflarına pek uğramıyo galiba bu taraflarda olanlar bilir tugay yolu diye bi yol var. Güral porselenin önü genelde polisler çevirme için beklerler orada enterasan bi viraj var genelde asfalt ıslaktır.Cbf 150 kronik sorunu bence default lastiklerinin çok kayması beni o virajda düşürdü akşam saatleriydi.Kaç motorcu geçti.Saymadı bir tanesi de durmadı.Sonra o çok iyi bir şekilde genellediğiniz KUŞ çular varya doğan kartal vs. onlardan biri durdu.Motorumu kaldırmama yardım etti.O an ki sağlık durumumu sordu.Daha sonra çekti gitti.Uzun lafın kısası insan olan insan KUŞ a binmiş iki tekere binmiş uçağa binmiş fark etmiyo.
    Tanrıyı Güldürmek İstiyorsan.Ona Planlarından Bahset!

Motosikleti
    Prince giantco Cruiser
    Alıntı impovida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yardım eden motorcular nedense kartal taraflarına pek uğramıyo galiba bu taraflarda olanlar bilir tugay yolu diye bi yol var. Güral porselenin önü genelde polisler çevirme için beklerler orada enterasan bi viraj var genelde asfalt ıslaktır.Cbf 150 kronik sorunu bence default lastiklerinin çok kayması beni o virajda düşürdü akşam saatleriydi.Kaç motorcu geçti.Saymadı bir tanesi de durmadı.Sonra o çok iyi bir şekilde genellediğiniz KUŞ çular varya doğan kartal vs. onlardan biri durdu.Motorumu kaldırmama yardım etti.O an ki sağlık durumumu sordu.Daha sonra çekti gitti.Uzun lafın kısası insan olan insan KUŞ a binmiş iki tekere binmiş uçağa binmiş fark etmiyo.
    İşin özü bu tamam bende gördüğümde dururum ama o kadar bencil motorcular varki....

bunlarin hepsinin anahtarini alacaksin

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı 0zan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl can sıkan, adam 2008 model araba almış, arabasını test etmek istiyor. Yanıma gelip ara gazı çekip yüzüme bakıyorlar ve yarışmak istiyorlar. İyi güzelde, bu adamlar motorsikletten hiç anlamıyorlar herhalde...

https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    anlasılan bunu yapan arkadaşın başından kötü bi kaza geçmemiş ki canının değerini hala anlayamamış.
    yazık diyorum.kendısıne degıl bızı bole kotu gozle gostermesıne uzuluyorum:(

Motosikleti
    honda cgl 125
    neden yaşatmadın o hüsranı belkii sen hüsran olurdunn

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı atos0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki ya sana dik dik bakarak ara gazı veren 1998 doğan görünümlü 1991 şahinlere ne demeli hele bi de farklı bi egsoz taktırıp sana bakıp pis pis sırıtarak aragaz vermeleri ?
    kalkısta onlara öyle bi toz yutturoyum ki.ben diğer ışıklarda beqlerken yanıma gelmiolar bu sefer
    Orgazma Dudak Büktürür

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Seviyesiz işte.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende denizlide ışıklarda durmuştum, tam oradanda sağa dönecektim, yanıma bi racer gibi bi motosikletli yanaştı, 2 defa ara gazı verdi, bende dönecektim ama sinyal vermemiştim, sinir oldum, kapışalım gibisine kafa hareketi yaptım, ara gazı vermeye başladım, oda küçümser gibi başını kaldırdı ve yeşil yanınca ben yavaş yavaş sağa döndüm o slk, son sürat fırladı, yarışacam sandı.

bunu bi film de görmüştüm, ordaki arabaydı, adam ara gazı verip, yeşil yanınca geri vitese takıp yolunu değiştiriyodu.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende denizlide ışıklarda durmuştum, tam oradanda sağa dönecektim, yanıma bi racer gibi bi motosikletli yanaştı, 2 defa ara gazı verdi, bende dönecektim ama sinyal vermemiştim, sinir oldum, kapışalım gibisine kafa hareketi yaptım, ara gazı vermeye başladım, oda küçümser gibi başını kaldırdı ve yeşil yanınca ben yavaş yavaş sağa döndüm o slk, son sürat fırladı, yarışacam sandı.

bunu bi film de görmüştüm, ordaki arabaydı, adam ara gazı verip, yeşil yanınca geri vitese takıp yolunu değiştiriyodu.

hak etmış

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün şirinevleri kocasinana bağlayan yeni yolda (soğanlı köprüsüne gelirken kocasinan karakolu önünde) motorumla yavaş yavaş giderken birden yanımdan pır diye siyah bi cbf150 geçti sırtında askeri kamuflaj bi sırt çantası vardı saçı uzundu ve açık renk çene açılır bi kaskı vardı montu yoktu beni solladı abuk sabuk hareketler yapmaya başladı önündeki münibüsü solla sollayamadı öyle bi yalpa yaptıki az daha hava atayım derken düşecekti zor topladı ucuz yırttı ilerde trafik olmasa yanına gidip akli dengesi yerindemi diye soracaktım kafamı daha da bozsaydı ona yine bi innova hüsranı yaşatırdım cbf ini satanlar arasına girerdi eğer bu arkadaş bu sitedeyse bunu iyi okusun az daha b.k yoluna düşecek bir adamı arkadan seyrettirmekten zevkmi alıyor acaba

isteyen istedigi gibi kullanır. seni gecti diyemi zavallı oldu ? belki zevk alıyor tın tın gitmek zorunda degilya. kimsenin nasıl kullandıgı kimseye batmasın + arkadası teşhir etme hakkında yok sanırım oda cıkıp sana burdan hakaret etse hosuna gitmez

kafasını bozsaymış innova husranı yasatırmıs çok komiksin..
    Now the world is gone. Im just one.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler