Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

KÖPRÜ ÜCRETİ..?

Motovento
    REKLAM ALANI
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Arkadaşlar, baya bi zaman geçti bu olayın üstünden? Noldu bu köprü ücretleri, yeni bir düzeleme yapılmadı mı hala? Nedir son durum, kaç para olacak? Aynı mı kalacak? Bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kaçak geçcez
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    Nası abi ya? Hani mahkemenin yaptırımı vardı? Hani ücretleri düşürmek zorundalardı? 1 ay süre vermişlerdi. Noldu bu iş?

BornToParty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    151 RS

Kaçak Geçiş

Merhabalar ben yeni modial 151 rs aldım köprüden geçerken ogsden geçsem ceza plakama yazıyor sonuçta dimi zaten motorumu 1500 ytlye aldım satmayada pek niyetim yok cezalar plakada birikse satamamaktan başka bir sorun yaşarmıyımki acaba

RUZGAR/OLCAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    O Siprey Olayi Dogru 25 30 Ytl Fiyati Var Bostanci Sanayide Satildigini Duydum Tunnig Oto Kullanan Arkadaslarim Var O Sipreyi Kullanan Gercektende Olumlu Yanit Veriyor.ama Ben Yine De Mercuryhepat Arkadasimin Dedigi Gibi Toplanip Bir Araya Gelsek Cozum Bulabiliriz Diye Dusunuyorum.birde Kacmak Bir Yere Kadar... Kendimizi Kabullendirmemiz Lazim... Tesekkur Ederim.

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Yazıklar olsun hepinize, belki karayolları haksızlık yapıyor. Ama aklı başında olan insanlar gelişmiş toplumda nasıl yaşanacağını bildiklerinden çözümü mahkemede arıyorlar ve haklı iseler haklarını ergeç alıyorlar, şu anda mahkemede alınan karar temyize giddiğinden ve kararı durdurma kararı alındığından, danıştayın kararı bekleniyor sabırlı olun HIRSIZ değil, Yakışıyormu size hükümet bizi ikinçi plana atıyor diyorsunuz. Siz vatandaşlığınızı yapıyormusunuz. Vatandaş haklarını kanunu kendisine gösterdiği yollarda aramalıdır. Ben sizin adınıza UTANIYORUM. Köprüden hep geçerken malasef kuryelerin ya zincir kilitlerle yada kartonlarla plakalarını kapadıklarını görüyorum. Bu durumda ne hissediyorum biliyormusunuz. Merak etmeyin yazmıyacağım

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Alıntı mercuryhepat adlı üyeden alıntı
    ya sevgili arkadaşlar... bu kurnazlıkları düşünüp anlık çözümler üretmek yerine neden toplanıp köprü ücretlerine karşı yollara dökülmüyoruz!!!!
    hem toplanırsak adamakıllı, sayımız hiç de yabana atılacak cinsten değil!!!
    Arkadaşlar esas yapmanız gereken budur, ama valilikten izin alarak, vatandaş olarak yasal pretesto hakkını kullanarak, 1. köprüde nisanda gişeler kalkıyor, aranızda motora OGS, KGS alanınız yada almaya çalışanınız varmı???????
    Şimdi siz nisandaki karışıklığa bakın!!!!!!!!!!!!

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Toplu Hareket

Bence guzel bir eylem duzenlense, bir suru motorcu birlikte kopruden gecse ve bu olayi medyanin gundemine getirse en etkili yontem olur.

Motosikleti
    151 RS
    tabiki bir protesto şeklinde hepimiz köğrüye doluşalım çok güzel ama türkiyede yaşadığımızı unutmayalım verilen sözler hiçbir zaman tutulmadı yinede zorlayalım havalar ısında bir pazar hep beraber doluşalım köprüye pazar dememin sebebi hafta içi yapıp işe giden insanlarıda telef etmeyelim

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç gerek yok kaçak geç
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu dava acan gazetecinin adi nedir ben olayi basindan bilmedigim icin ogrenemedim. kendisiyle iletisime gecmek istiyorum. madem bir dava var ve lehimize sonuclaniyor b unun arkasindan gitmek lazim ve kesinlikle kopru uzerinde butun motorcularin destekleyecegi bir eylem yapmak lazim. nasrettin hoca misali hadi yaplim deyip de sonra uc bes kisi kalirsak o zaman herkese yaziklar olsun demekki kimse hakki olani bile hak etmiyor derim. umarim bu isi cozeriz. en azindan bir adim atariz.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı cinedev adlı üyeden alıntı
    Bu dava acan gazetecinin adi nedir ben olayi basindan bilmedigim icin ogrenemedim. kendisiyle iletisime gecmek istiyorum. madem bir dava var ve lehimize sonuclaniyor b unun arkasindan gitmek lazim ve kesinlikle kopru uzerinde butun motorcularin destekleyecegi bir eylem yapmak lazim. nasrettin hoca misali hadi yaplim deyip de sonra uc bes kisi kalirsak o zaman herkese yaziklar olsun demekki kimse hakki olani bile hak etmiyor derim. umarim bu isi cozeriz. en azindan bir adim atariz.

İşte budur , ama bu başlık altında hadiseye destek çıkan / ilgilenen insan sayısı bile çok az
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    151 RS
    ya neden gelmesin millet motoru olan herkez gelir bence altı üstü köprüde 1 saat geçircez medyada tanıdıklarım var haber veririz adamlar gelir çeker haber yaparlar 500-1000 motorun aynı anda köprüden para vermeden geçtiğini düşünsenize bir anlık curcuna medyacılarada tam böyle haber lazım balıklama atlarlar

sertan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Arkadaşlar hatırlayanlarınız vardır 3-5 sene önce Harleyci abilerdi sanırım Köprünün üstünde topluca geçip büyük bir ses getirmişlerdi hatta ozaman geçiş parasını en küçük bozuk paralardan seçip gişe yetkililerini uyuz etmiş ve inanılmaz bir yoğunluğa sebep olmuşlardı. Hoş bir sonuç vermedi ama ben genede sesimizi duyurmak adına yapılabilecek bütün olaylara varım.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    bu konuda bende destek olurum toplanacaksak gelırım sız merak etmeyın herkeste gelır

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    Alıntı Baja adlı üyeden alıntı
    Yazıklar olsun hepinize, belki karayolları haksızlık yapıyor. Ama aklı başında olan insanlar gelişmiş toplumda nasıl yaşanacağını bildiklerinden çözümü mahkemede arıyorlar ve haklı iseler haklarını ergeç alıyorlar, şu anda mahkemede alınan karar temyize giddiğinden ve kararı durdurma kararı alındığından, danıştayın kararı bekleniyor sabırlı olun HIRSIZ değil, Yakışıyormu size hükümet bizi ikinçi plana atıyor diyorsunuz. Siz vatandaşlığınızı yapıyormusunuz. Vatandaş haklarını kanunu kendisine gösterdiği yollarda aramalıdır. Ben sizin adınıza UTANIYORUM. Köprüden hep geçerken malasef kuryelerin ya zincir kilitlerle yada kartonlarla plakalarını kapadıklarını görüyorum. Bu durumda ne hissediyorum biliyormusunuz. Merak etmeyin yazmıyacağım
    Arkadaşım o köprü halkın parasıyla verdiği vergilerle yapıldı parası cıkınca bida para alınmayacak dendi ama hala para alıyorlar ne için biliyormusun işte boyle zihniyetler yüzünden koyun zihniyeti boyle dusunceler oldukca para vermeye mahkum olacagız

agonyozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza
    Arkadaşlar biz köprü ücreti köprü ücreti diye yırtınırken bak AKP adındaki bizi yöneten parti motorlara % 30 a kadar ÖTV ekliyormuş..Yani cbr600f 18000 e yakın fiyattan satıalacakmış..

Ne zaman birlik olunacak motor camiasında..Ne zaman sesimiz çoğalıp yükselecek...
    Something in the Way..!

Motosikleti
    151 RS
    evet toplanalım forum yöneticisi siz bir tarih tayin edin gelen gelir gelmeyenler sağlıcakla kalsınlar ne olcak en fazla baktık gelen yok biz tanışmış oluruz bu bozuk para olayıda iimiş bütün parada verebiliriz 50 milyon 100 milyon falan (ay sonuna den gelirse valla beş milyon bütün bile olmaz bende söyliyeyim)

gokhanerciyes68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi arkadaşlar artık bir tarih belirleyelim, nerde toplumsal duyarlılığımız, koyun gibi toplumuz valla. Fransa da iş yasası yüzünden 700 bin kişi sokaklara dökülüyor. Hedefleri hep amaca yönelik.
    Aynı durum bizim içinde geçerli eğer kamuoyu oluşturmazsak, taleplerimizi söylemezsek ne anlamı kalır bunca lafın?
    Akp yurdu satıyor, gıkımız çıkmıyor, adamlar sosyal devlet yapısını alt-üst ettiler, yabancı sermayeye peşkeş çekmek için yıllık karına türkiyenin en büyük kamu işletmelerini sattılar.
    Motorlara ÖTV'de cabası.
    Lütfen arkadaşlar, KÜTLE değil KİTLE olabilmek yolunda adımlar atalım. KAçak geçişle, plaka kapatmakla nereye kadar!! Çoğu zaman haklar bize verilmez SÖKE SÖKE alınır.
    Tarih belirliyelim lütfen.
    İyi günler

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hatırlıyorumda moto kuryeler bir defasında şöyle bir protesto yapmışlardı köprü ücretlerine yapılan zam nedeni ile en küçük bozuk paralardan oluşan köprü parasını görevliye verip saymasını bekliyorlardı böyle bir sıkışıklık sonucunda tüm trafik allak bullak olmuştu bence motosiklet e indirimli OGS yapmaları için bizde böyle bir yöntem ile 3 nisan dan sonra 5 adete düşecek gişeyi kapatabiliriz :D
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler