Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

aman allahım ben ne yaptım gilera aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendi motorumu topladım
    Sadece boyası kaldı boyayıda yapınca biticek kısmetse..
    Az bi zımpara işi var onuda bitireyim boyaya gircek Gilera
    Topic açarım sanırım bitince bikaç resim var elimde
    merakla bekliyorum haberin olsun
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    mt senınle gurur duyuyor........
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gitmesine gidiyo ama performans farkı var derbici arkadaşlar bilir sigorta olayını sigorta olunca nasıl gidiyo olmayınca nasıl gidiyo anlatsınlar sana
    exupla güç feci artıyor evet. exup sigortası kapalıyken (tahminimce) 13-14 beygir benim motor. çünkü cbr125'le kafa kafaya gidiyor. exupı açtığım zaman çıldırıyor motor. kalkışı Hyo'dan iyi, son hızı da Hyo'dan 10km falan düşük oluyor. başka bir motor oluyor yani.

edit: Allah aşkına hyo'cular bişey demesin, konu dağılmasın =) bu konuyu çok yakından takip ediyorum arkadaşlar. Toplanan Gilera'yı da çok merak ediyorum. haberlerinizi bekliyorum.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    honda cbr 600 f
    yürüyün be kim tutar sizi usta o beyinden banada lazım

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    Alıntı driver600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürüyün be kim tutar sizi usta o beyinden banada lazım
    nejdet abi kasktan taıdım seni
    .....

beyler motoru haala toplamaya dewam ediyorum ama bağlantı sorunu yaşadığımdan bu aralar foruma pek yazamadım ama yakında tüm ayrıntılarıyla geliyorum

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    varmı sorun ?
    GKN MOTORS

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    slm arkadaşım bende mxr 125 var maşallahı vardı ama beynı bozdu orjınalını buldum ama deli para çektiler bence hiç uğraşma derim motorun baya yıpranık adam etmeye kalksan bi dünya para yersin değmez bence kaportada sakat dıyorsun çok uğraşman gerekecek satarsan alıyım onu benım motora yedek parça olsun

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakan olm hiç kaçırmıyosun he
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    allah kolaylık versin başka bi söz bulamıyorum
    MURAT KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ....

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    arkadaşlar bilen varsa bu model eskı yatalak motorlar kros race hiç farketmez uygun hesaplı olursa alırız...emrah ile toplarız mekanık parçalar benden elekronık sıstem emrahtan

aslında onca emekten sonra satmak nasıl olur acı verir heralde insana

şu ana kadar yaptığım topladığım hiç bir parça için 5 kuruş harcamadım ve şu anda frenler amortisörler jantlar rulmanlar hepsi tamam tabi haala eksikleri var ve bu eksikler içinde para harcanmıyacak diye bişey yok

aslına bakarsanız benim bu toplama işi çok hoşuma gidiyor bana bitane böyle toplanacak aprilla yada gfr ayarında bir motor olsa bunu böylece satar onu toplamaya başlarım varmı bildiğiniz

jantın yapılmadan önceki haali

yapıldıktan sonra

vallaha işin zor kardeş ne diyelim allay yardımcın olsun bende senin gibi yaptım hurda diye aldım 2 haftada zor toparladım 2,el bi motorsiklet alsaydım dahaucuza mal olurdu.bence ugraş çok faydalı olur kafana takılan yer olursa yardımcı oluruz

Motosikleti
    Gilera 125
    Bende Gileramı Freestyle125imi Satmak İstiyorum Honda Today almak için neden derseniz şehir içinde kullanıyorum o daha uygun geliyor.Motorda herhangi bi sorun yok heryeri orginal lastik ve aynaları dahil sinyallerde bile gilera amblemi var motorla hiç oynanmadı.Bi tek boyası kırmızıydı ben griye dönüştürdüm.Daha güzel oldu.İlgilenen arkadaşlara msn adresimi vereyim
    esbike@ttnet.net.tr
    Tel:0506-423 11 70

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kaskolu kymcoxciting250
    Alıntı the_hook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaş sormuş çalışıyomu diye bence ateşleme bobinini aldımmı çalışacak
    emreh arkadaşım da heralde bu işi yapıyor motor tamircisi dostum yazdım granaj lazım bana far .sele bide o turbo kapakçığını nasıl açacam yahu çok pis kilitlenmiş hatta utanarak söyleyim ben o kapakçığın başındaki frezeli kısmı anahtarla zorladım hareket etmedi sonrada kırıldı çıkmıyor yaww o kafama takılıyto bide yumuşak aliminyum ne çekiçe geliyo ne penseye yamuluyor sıyırıyor ne yapacam şaştım belki diyorum çalışırsa ısı ve titreşim +hava sükülasyonu BELKİ çözermanifold çok fena paslanmış neyse ben resimleride atıyorum motoru indirdim bi kaç vida eksikti tamamladım kapaga falan baktım contaladım kapattım geri şu an motor takılı üstünde ah ateşleme bobini yaktın ben alacam yarın ostimden bi motorcu vardı orada kesin vardır onda
    emrah kardeş bana yardım et yaw ayaklandıralım şunu

bu yakışıklı resmide netten buldum bi italyan sitesinden

sağlamı ne kadarmışki bunun ... 200ytl vermişsin buna yazık bence

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı h2o adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlamı ne kadarmışki bunun ... 200ytl vermişsin buna yazık bence
    bence kesinlikle yazık değil. Arkadaş 200ytl verip aldığı motorla aylardır ilgilenip uğraşıyor keyfini çıkartıyor. Bugün iki gece dışarı çıksan o kadar para harcanıyor. Bence çok yerinde bir tercih. Hele bir de toplamayı başarır da binip gezmeye başlarsa bunun vereceği tatmini değil 200ytl, 4000ytl versen duyamazsın =) sonuna kadar arkasındayım! =)
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı komixmimar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin toplayabileceksin?
    eheheeee

hanım motokislet nirde ?
    bilmem nirde !

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Bencede çok güzel bir iş yapmış arkadaş... Hazır motora yada hafif işi olan motora herkes biner... Önemli olan böyle güzel makinaları alıp yeterli zaman ve ortamda lego oynar gibi yapıp binebilmek...

Umarım toplama işlemin istediğin gibi sürer ve toplarsın. İmreniyorum doğrusu.

Sakin bi evim ve garajım olsa alırım bende bi tane revizyon yaparım.

Bi arkadaşım hayabusa topladı. İlk çalıştırıp gezdiğindeki mutluluğunu unutmam.

Başarılar dostum devam et... Bulamadığın parçaları ebay den kovala bence.
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

arkadaşlar motoru çalıştırdım çokta züpper çalışıyo beyin sağlam exup koptu demiştim aynen geri orjinal gibi yaptım ama ateşlemeyi elle yaptım yani manuel sayılır motorcu ustaların peşinden koşamadığım için bi türlü alamadım ateşleme bobinini ateşleme bobinini tak bas marşa gitsin yani bu duruma geldi bakmayın eskisi gibi sık sık yazamıyorum diye vazgeçmiş deyilim
    200 ytl ye aldığım bu motoru toplarken aldığım hazzı deyil 200 e 500 e 100 e değişmem yapamazsın dediler yaptım o oraya kaynamaz tutmaz dediler tutturdum elektirk işinden çıkamazsın dediler çıktım o jantları sen aliminyumcuya sat düzelmez dediler jilet gibi yaptım o vida içinde kırılmış japon muhendis getirsen onu çıkaramaz dediler çıkaarttım bu motor çalışsın alnından öpecem diyenlere ellerimi öptürdüm bence bunu parayla kıyaslamamak lazım zaten motorum var benim bi tane daha amaç boş işlerle uğraşacagıma bir çocuk yetiştirir gibi onla ilgilenmek civata civata somun somun toplamak bazsına bu büyük zahmet çekilmez bi badire gibi gelebilir ama ben bunu yapmayı sewiyorum
    illaki arda bunalmışlığımda oldu satayım bunu parça parça dedim hatta başka motor atayım dedim üstüne ama olmadı kıyamadım ve arkamdan ''bak vazgeçti gördünmü'' dedittirmedim
    şu an çok pasaklı duruyo motor birazdaha makyaj yapim resimlerini atıcam

esbike senin motorda çok diri duruyo bende sadece bende var zannediyodum bundan dostum sana ilerde soracagım bi kaç şey olacak şu karbüratörden çıkan borular hakkında

imaj e bay den bakıyorumda arasıra hiç daha parçasına rastlamadım zaten grenaj dışında parça ihtiyacım yok şimdilik heralde bu grenaj işinide kendim yapıcam polyester falan en son mevzuu gerçi o

Motosikleti
    2006 100KH - Yakında Hyosung GT250 Naked
    helal olsun valla sana tebrik ederim büyük bir cesaret buna kısaca motor aşkıda diyebilirmiyiz
    [B]MOTOR[/B]
    [B] 96[/B]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)